MUHTARIMIZDAN SAMSUNDA BULUNAN HASTALARIMIZA ZİYARET - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: MUHTARIMIZDAN SAMSUNDA BULUNAN HASTALARIMIZA ZİYARET  (Okunma sayısı 2410 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  • Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • İleti: 3.135
  • Cinsiyet: Bay
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Gülen Köyü Muhtarı Salih Biber ve kardeşleri Abdullah, Hasan ile birlikte Samsunda ikamet eden ablaları, Ayazı Say’ın Hanımı Ayşe Say operasyon geçiren ablalarını Samsunda ziyaret ettiler.

Geçtiğimiz Pazartesi ameliyat olan Ayşe Say'ın sağlık durumunun iyiye gittiğini Muhtarımız Salih Biber’den öğrenmiş bulunmaktayız.

Gülen Köyü Berber mahallesinden uzun zamandan beri yaşlılık hastalıkları ile mücadele eden ve yaklaşık 10 gün önce Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesine yatarak tedavisi gören Hasan Bektaş amcamızı Samsun’daki evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular. “Trabzon’dan kalkıp Samsun’a kadar gelen ve bizleri unutmayıp ziyaret eden Biber kardeşlere teşekkür ederek” Bu ziyaretten Hasan Bektaş Abimiz çok memnun kaldı.

Yine Gülen Köyü ifteriyon mahallesinden Yarimoğlu Abdullah Düzenli’yi Gülen Köyü muhtarı Salih Biber ve kardeşleri Hasan, Abdullah Biber Vedat Yılmaz ve Yarımoğlu Mevlit Düzenli’nin oğlu Hüseyin Düzenli beraberinde Samsun’daki evlerine ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
 
Bu ziyaretten memnun kaldıklarını belirten Abdullah Düzenli ve ailesi Trabzon’dan gelen dostlarına teşekkür ettiler.

Bizler de gulenkoyu.com ailesi olarak hasta ziyaretinde bulunan Muhtarımız Salih Biber ve kardeşlerine teşekkürlerimizi iletip, hastalarımıza da çok geçmiş olsun dileklerimizi bildiririz.Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...


 


Facebook Yorumları

         
Twittear