GÜLENDER, ZEKİ YAZICI ABİMİZİ ZİYARET ETTİ - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GÜLENDER, ZEKİ YAZICI ABİMİZİ ZİYARET ETTİ  (Okunma sayısı 2743 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  • Süper Moderatör
  • *
  • İleti: 44
  • Cinsiyet: Bay
    • Gülen Köyü Web Sitesi
     GÜLENDER yönetimi olarak, bu haftaki ilk ziyaretimizi, bir süredir tedavi görmekte olan Zeki YAZICI abimize misafir olarak gerçekleştirdik. Ziyaretimiz esnasında Ahmet, Hüseyin AKTÜRK ve Abdullah SAY abilerimiz de bizlere eşlik etti. Güzel ve nezih bir servisle çaylarımızı yudumlarken, içinde hiç prinç olmayan sarmalardan yedik. Kabak tatlısı, börek ve kek servisin nezih diğer elemanlarıydı.

     Ziyaretimiz saatler ilerledikçe muhabbete döndü. Kim kimi hangi konuda yakaladıysa doğru yanlış fikrini söyledi. Zeki abimiz de bizleri uzaktan bağrına bastı. Şartlar gereği kısa tutmak zorunda kaldığımız ziyaretimizi sonlandırmak için müsaade istedik ve kalktık. Vedalaşmak ziyaretten uzun sürdü ve Zeki abimiz bizi yine el değmeden yolcu etti.

     Apartmandan çıkana kadar yine memleket meselelerini konuştuk; ama hiç kimseyi rahatsız etmedik. Kendimizi, inişi çıkışı kadar sürmeyen apartmandan dışarı attığımızda vakit oldukça ilerledi. Sokakta son kez sarılıp kucaklaşarak evlerimize doğru yol, sonraki ziyaretlere doğru  yön aldık ve sağlık, sıhhat, afiyet dileklerimizi Zeki abimizle bıraktık...















 

         
Twittear