Şenol ÖZTÜRK Suluova Karadeniz Derneği Başkanı Seçildi - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Şenol ÖZTÜRK Suluova Karadeniz Derneği Başkanı Seçildi  (Okunma sayısı 1561 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Şenol ÖZTÜRK Suluova Karadeniz Derneği Başkanı Seçildi

Suluova Karadeniz Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Günler öncesinde 9. Genel Kurulu yapacağını duyurmuştu. Katılımın ve ilginin yoğun olduğu 9. Genel Kurulda saf çoğunluk sağlandığından ikinci toplantıya gerek kalmadan yeni başkan ve ekibi seçildi.

28 Mart 2015 Cumartesi günü saat 14:00 de yapılan 9.cu olağan seçimli genel kurulu Suluova da ikamet eden köylümüz iş adamlarımızdan Suluova Karadeniz Yardımlaşma ve Dayanışma derneğinin 1993 yılında kurucu yönetim kurul üyesi Şenol ÖZTÜRK Yapılan seçimde tek listeyle giren Şenol ÖZTÜRK oy birliğiyle başkan seçildi

YÖNETİM KURULU ASIL

(01) Şenol ÖZTÜRK
(02) Hasan ÇAM
(03) Ziya KORKMAZ
(04) Cengiz BAHADIR
(05) Abdullah DÜZEN

DENETLEME KURULU ASIL
(01) Rızvan KORKMAZ
(02) Dursun SARIKAŞ
(03) Sinan ÖZTÜRK

Seçimlerin artından dilek ve temennilerde söz alan Eski başkan Rızvan KORKMAZ 9 yıl başkanlık yaptığı derneğimizde bu zaman içerisinde gerek yönetimde gerek üyelere birlik de çalıştığımız herkese teşekkür ederek yeni seçilen başkan ve üyelerine başarılar dileyerek duygusal anlar yaşandı ve Daha sonra söz alan yeni seçilen Dernek Başkanı Şenol ÖZTÜRK 30 Nisan 2006 yılı Pazar günü yapılan seçimde başkan seçilen ve 9 yıl bu görevi aralıksız yürüten bir çok hizmetlere imza adan başta
Rızvan KORKMAZ’ı ve daha önceki başkanları teşekkür ettiğini Sağ olanları ALLAH’tan sağlık Ölenleri de rahmetle yat ederek duygulanarak sözlerine son verdi.

Şenol ÖZTÜR Yönetim Kurul Başkanı gulenkoyu.com Ailesi Olarak 9. Dönem seçilen yeni başkanımızı ve yönetimini tebrik eder
başarılarının daim olmasını ALLAH’tan dileriz...

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Suluova Karadenizliler Dernek baskanligina secilen Senol Öztürk kardesimi, YGKYD-2000-Dernegi tüm üyeleri adina tebrik eder, hayirli ve basarili calismalar dilerim.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Isildar

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear