EVSİZ YOL, YOLSUZ EV KALMAYACAK... - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: EVSİZ YOL, YOLSUZ EV KALMAYACAK...  (Okunma sayısı 2167 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  • Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • İleti: 3.139
  • Cinsiyet: Bay
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

2016 yılı ilk yarısında köyümüzün bağlantı yollarının bir an önce bağlanması konusunda çalışmalara hız verilmeye başlandı.

Muhtarımız Salih Biber’de Aldığımız bilgiye göre, “Köyümüzün ve mahallelerimizin muhtelif yerlerinde bağlandı yollarına ihtiyaç duyulduğunu, bu ihtiyaç olan bağlandı yollarının yapılması için gerekli yerlere resmi ve siyası girişimler yapılmış olup bu başvurular sonuç vermeye başladı.

Tamamen Dernekpazarı Belediyesinin katkılarıyla ilk olarak Sağlık ocağı üzerinden önceden başlanmış ve Horofter mevkiinde bağlanması planlanan fakat heyelan nedeniyle yarım kalan yola devamı olan yolun Rahmetli Hasan Hocanın evinin üzerindeki virajdan 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü başlayarak yaklaşık 800 metre olan bu mesafe Dursun Bey Algül’ün evinin yanından dönerek  İsmail Algül’ün evinin üzerinden Rahmetli Yusuf Düzenlinin evinin yanından Zabıt Akyüz’ün ırmağından İfteriyon yoluna bağlanacak.” Dedi.

Not: Ayrıca Haziran ay içerisinde Trabzon Büyük Şehir Belediyesi diğer bağlandı yolları için önceden
Kaşifini yaptığı bağlandı yolları için ihaleye çıkarıp Ramazan Bayramı sonrası ilk kepçenin vurulması planlanıyor.

Başta özverili ve gayretli çalışmalarından ülen Köyü Muhtarı sayın Salih Biber’i, her başvurduğumuzda bizlerden desteklerini esirgemeyen Dernekpazarı Belediyesi Başkanı Sayın Mehmet Aşık Beye ve Belediye meclis üyelerimizi çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz . ALLAH Emek Sarf Edenlerden Razı Olsun…Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...


 


Facebook Yorumları

         
Twittear