ALLAH Rahmet Eylesin (Rasim Yiğit vefat etti) 15 Nisan 2017 Cumartesi - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Rasim Yiğit vefat etti) 15 Nisan 2017 Cumartesi  (Okunma sayısı 988 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490

ALLAH Rahmet Etsin Rasim Yiğit Vefat Etti

Rahmetli Mehmet Yiğit’ın oğlu Neşat, Hakkı, Rahmi ve rahmetli Hüseyin Yiğit’ın Abisi, İbrahim Yiğit’ın babası Rasim Yiğit 15 Nisan 2017 Cumartesi sabaha karşı saat 03.00 sularında Orhangazi’de vefat etmiş olduğunu oğlu İbrahim Yiğit’en öğrenmiş bulunuyoruz.

Cenazesi: 16 Nisan 2017 Pazar günü Bursa Örnek Köyde kılınacak ikindi namazına müteakip aile mezarlığına defnetilecektir. Akraba, dost ve din kardeşlerimize duyurulur.

Oğlu İbrahim YİĞİT Tlf: 0532 245 75 61

gulenkoyu.com Ailesi olarak ALLAH cc. rahmet eylesin Ailesine ve akrabalarına baş sağlığı dileriz. Mekan’ı cennet olsun.

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
ALLAH rahmet etsin, Mekani Cennet olsun, Ailesine,Evlatlarina, sevenlerine bassagligi dilerim

Servet Isildar

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
ALLAH Rahmet etsin mekanı cennet olsun...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear