ALLAH Rahmet Eylesin (Muhammed Düzenli Vefat Etti) 13 Eylül 2018 Perşembe - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Muhammed Düzenli Vefat Etti) 13 Eylül 2018 Perşembe  (Okunma sayısı 813 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Gülen Köyü Yeni camii (ifteriyon) mahallesinden Rahmetli Mehmet Düzenli’nin oğlu Osman Düzenli’nın Kardeşi, Salih, Ali Düzenlinin Abisi Bursa ili İnegöl ilçesinde inşaat işiyle uğraşan Muhammed Düzenli bugün 13 Eylül 2018 Perşembe günü sabah saat 10:00 civarı gibi inşaatın 4. katından düşen kalıp ustası Mehmed Düzenli (55) ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastahanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Merhum Muhammed Düzenli'ye ALLAH rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Geride kalan eşi, çocukları ve tüm dostlarının da başı sağ olsun...

Cenazesi: Yarın 14 Eylül 2018 Cuma günü Cuma namazına müteakip ikamet ettiği İnegöl Lazlar Cami'nde cenaze namazı kılınacaktır. 15 Eylül 2018 Cumartesi günü memleketi Gülen Köyü yeni cami (ifteriyon) mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip aile mezarlığına defnedilecektir.

Taziye için oğlu Bahattin Düzenli : 0543 643 81 56

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Ölüm sevilmiyor ama bu hiç olmadı çok değerli bir abimi ve de komşumu kaybetmenin şokunu ve de üzüntüsü yaşıyorum. Mekanın cennet olsun güzel insan o gülen yüzün dilerim ki Mevlam'dan öbür tarafta da hep gülsün. Yüce ALLAH'tan eşine ve çocuklarına sabırlar diliyorum...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Süper Moderatör
  • *
iyi arkadaslarim,dostlarim bir, bir gidiyor, üzülmekden baska birsey elden gelmiyor, Takdir-i ilahi,  Rabbim rahmet eylesin , mekani Cennet olsun, ALLAH ondan razi olsun, Ailesine, Evlatlarina, sevenlerine bassagligi ve sabir dilerim, Fani dünya,
üzgünüm,

Servet Isildar
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• İbrahim Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 274 74 17
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ALLAH rahmet eylesin yakınlarının başı sağolsun iyi komşu ve iyi arkadaş di ben razı idim ondan ALLAH da razı olsun takdiri ilahi...
“okşayan elin değerini bilmeyenler  tekmeleyen ayağı öperler..., çanımı yakacak kadar cesareti  olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücü olmalı..., paranla şeref kazanma şerefinle para kazan ki paran bittiğinde şerefin de bitmesin kopekler havladı diye kervan yoldan kalmaz..., Adamsan el öpmeyeceksin diz çökmeyeceksin haksıza haklı demeyeceksin sonradan görmeleri adam yerine  koymayacaksın...”kimseye borcum yok verilecek hesabım yok pişmanlığım yok eyvALLAH ım hic yok benim olan kıymetini olmayan haddini bilecek veee DİYORUMKİ beni gercekten tanımak ıstiyorsanız ya iyi bir DOST olun ya  da sağlam bir DÜŞMAN.......

Facebook Yorumları

Twittear