2019 YILI GÜLEN KÖYÜ MUHTAR ADAYLARI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 2019 YILI GÜLEN KÖYÜ MUHTAR ADAYLARI  (Okunma sayısı 186 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
2019 YILI GÜLEN KÖYÜ MUHTAR ADAYLARI

Mart 2019 muhtarlık seçimleri yaklaşırken Dernekpazarı Gülen Köyünde de muhtar adayları birer birer vaatleriyle birlikte ortaya çıkmaya başladı.

Şimdiye kadar sosyal medya üzerinden 5 aday resmen adaylıklarını açıkladı. Adaylar içinde bu yıl gençlerin de olduğunu görmek bizleri gururlandırdı açıkçası. Bu adaylar; İlyas Akyüz, Dursun Bektaş, Nazım Akyol, Muhammer Düzenli ve Özgen Düzenli. 

Adaylar arasında vaatleri yine sosyal medya üzerinden açıklayan İlyas Akyüz "2019 mart seçimlerine muhtar adayıyım, yalnız aday olmak için muhtar adayı değilim, köyümüzün 3 sorunu var yol, su ve elektrik sorununu çözmek için adayım. 5 yıl içerisinde bu sorunları çözerim, şayet çözemez isem 100.000 TL senet imzalayacağım bu 5 yıl içerisinde bu sorunları çözemez isem bu parayı köyün adına kullanabilirsiniz. Bu şartlarda başka muhtar adayı var ise ben çekilip oyumu ona vereceğim." Dedi.

Not: Başka muhtar adayı veya muhtar adaylarının vaatleri var ise lütfen bize bildiriniz...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490
Köyün Muhtar Adaylarına Duyurulur

Gelsin Vatlar PARAYLA  OY TOPLAMA VAKTI  BEH BEH BEH.

Bir gün Vekil adayı  bir köye gider  ve köy meydanından
seçmenlere seçilince yapacağı işleri tek tek sıralar ve
Seçmen söz ister
Sayın Vekilim seçimlerde bu köye gelen adaylar vaat ediyor seçilince unutuyor der
Vekil adayı cevap verir
Sayın vatandalar şurada gördüğünüz ağaç varya verdiğim vaatleri yerine  getiremezsem beni o ağaca asın ve seçimlerde vekili seçilir Ankara’ya  gider
Bir gün köy halkı toplanır Köyün sorunlarını eksiklerini yaptırmak için ANKARA’ya gider vekille buluşurlar vekile derlerki  Sayın Vekilim Seçileli bir yıl oldu köye uğramaz oldun çok sorunumuz var  ve bunların daha bir tanesini yerine gedirmediniz hatta bu eksikleri yerine getirmezsem beni şu köy meydanında şu gördüğünüz ağaca asın evet söz verdim  sözümdeyim Köyünüze gelirsem yine asın beni 
Muhtar adaylarında vaatler söyler  Sanki belediye başkanı olacaklar bu vatları belediye başkanı bile cesaret edip veremez  VAY BEEEEEEE  Gelsin Vatlar  BEH BEH BEH
SAYGILAR
SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

Facebook Yorumları

Twittear