Söylem yanlisliklari ve Suriye dehsetinin söylenemeyenleri! - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Söylem yanlisliklari ve Suriye dehsetinin söylenemeyenleri!  (Okunma sayısı 54 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
Söylem yanlisliklari ve Suriye dehsetinin söylenemeyenleri!

icerde disarda her söylemi, her kontrolü sayin cumhurbaskanimizdan beklemek dogrusu büyük haksizlik, amma ne yapalim yaninda  3-5 iyi adamdan  baskada kimsemiz yok malesef!

ALLAH sayin baskanimiza güc, kuvvet ve uzun ömürler versin ne diyeyim baska,

cokda diyeceklerim var, hem söylemlerinde, hemde yapilmasi gerekdigi halde , yapilmayanlarla,

sayin Cumhurbaskanimizin cok askla söyledigi „ Vatanimizi yikamaycaksiniz, bölemeyeceksiniz, parcalamayacaksiniz, ezanlarimizi susturamayacaksiniz“ söylemini hic dogru bulmuyorum, bu söylem acziyetten kaynaklanir! cok tehlikeli buluyorum, bu söylem dünya tarihini baslatan bir türkün söylemi olamaz, benim ülkemi kimse zaten bölemez, parcalayamaz, ezanimi kimse susturamaz, bu söylemi hicbir devlet baskanindan duyamazsiniz, üc paralik yunanistan dan dahi duyamazsiniz! Bu söylem ülkeyi hedef tahtasina koymak demektir! Bu söylemden enkisa zamanda vazgecilmesi gerekir,

dek devlet, tek millet, tek Bayrak, tek Vatan söylemi de eksiktir ve tek dil neden söylenmiyor? Eger tek dil yoksa bölünmeye acik kapi birakirsiniz! Oysa Edirne karaagac-Hamzabeyli sinir kapisinda tek vatan, tek devlet ,tek Millet, tek bayragin yaninda tek Dil de yazar, bence bu dogrudur, cok önemlidir  ve ülkemizin bütünlügü icin bu söylem 4 degil 5 le Dil de eklenerek  düzeltilmelidir,

Devletimiz sayin Cumhurbaskanimizin bitmek bilmeyen enerjisiyle, ülke icinde ve disislerinde büyük basarilara imza atmis vede daha cok basarilara imza atacak insaALLAH,
Neden tel-Firat hala teröristlerden temizlenmemis? Menbic de oyalaniyoruz neden?

4 Milyon mülteci besliyoruz diye övünüyoruz! Bu insanlara vatanlarini derk ettirenler 40-50 bin mülteciyi karpuz alir gibi secme aliyor, egitilmis olmayani almiyor, egitimli aldiklari mültecilerde  avrupa ülkelerinde azili türk düsmani! Avrupa nin mülteciler icin verecegi 3+3 milyar € icin caba sarf edecegine neden gür ve etkileyici sesle, bu insanlar sizin silahlarinizla ve sizin beslediginiz terör-DAES gibi gurublarin neticesinde vatanlarini derkidiyar etti, hepsini siz alacaksiniz veya hiristiyan dünyasi bir tek silahli gücü kalmamak sartiyle islam cografyasini derk edecek, bu dogru ve gercek cözüm  olan söylem her uluslararasi toplantilarda dile getirilmeli!

Suanda söylenilmesi gerekenlerin söylenmedigi kanaatindeyim, Amerika sinirlarimiza güya DAES e karsi türkiyeyi korumak icin  kontrol kuleleri dikiyor! Sinirlarimiza bu kulelerin dikilmesi yakin gelecekde türk devleti icin büyük tehlike arz ediyor! Buna kesinlikle müsaade edilmemeli,

Suriyenin 100 KM ve Irak in 250 KM icerisini icine alacak  haritalar cizilmeli ve uluslararasi toplantilarda etkili bir sekilde anlatilmali ve denmeliki, bu topraklar ya Irak ve Suriyenin dir yada Türkiye nindir ve bu haritalari cizilen toprak alanlarina düsman ülkelerin silahlariyla topraklarindan sürülen insanlar yerlestirilmeli ve güvenligi türkiye tarafindan yapilmalidir,

zaman siyaset, zaman politika zamani Cumhurbaskanimizin sahsinda ülkemiz icde ve disda cumhuriyet tarihinde görülmemis bir basari yakalamis, topyekün Millet olarak bu basarilarin arkasinda ölümde olsa , güvenli gelecegimiz icin kenetlenmeliyiz, bu kenetlenme, ülkemizin bu zor zamanlarinda Millet olarak varolusumuzun sigortasidir, geregidir ihmale gelmez,

1683 deki Viyana kusatmasinda, Kirim tatarlarinin kiymetimiz anlasilsin diye Merzifonlu kara Mustafa Pasa ya yardim etmeyip, Polonya kuvvetlerinin Tuna nehrini gecmesine seyirci kalmasi, bütün Kirimlilarin ülkelerinden sürülmesine, kirilmasina yollarda delef olmasina ve birinci dünya savasiyla birlikde , Viyana dan Edirneye bütün Müslüman türklerin o güzel topraklarini asirlarca vatan edindikleri  o güzelim yerleri kaybetmek, sürülmek ve cok azinin bati trakyadan türkiyeye giris yapmasina 12 milyon türkün soykirima ugramasina sebep olmustur,

zannetmeyelimki ayni felaket bugün yasanmaz! Isi kavrayamaz ve önlem almazsak malesef bugün daha büyük felaket yasanabilir!

ALLAH muhafaza, Rabbim devletimize, Milletimize zeval vermesin, zevale ugramamak icin bizlere akil, fikir versin , insaALLAH

Tüm site sakini dostlarima selam ve sevgilerimle

Servet Isildar 

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear