ALLAH Rahmet Eylesin (Rahmiye Düzenli Vefat Etti) 11 Eylül 2019 Çarşamba - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Rahmiye Düzenli Vefat Etti) 11 Eylül 2019 Çarşamba  (Okunma sayısı 234 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490

ALLAH Rahmet Etsin Rahmiye Düzenli Vefat Etti

Rahmetli Hacı Salih Düzenli’nın eşi, Temel, İsmail, Muhammed, Dursun, Osman Düzenli’nin annesi, Rahmiye Düzenli 11 Eylül 2019 Çarşamba günü Trabzon'da tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Cenazesi: 12 Eylül 2019 Perşembe  günü Dernekpazarı Gülen Köyü Yeni Camii (İifteriyon) mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakiben aile mezarlığında toprağa verilecektir.

İRTİBAT TELEFONLAR:

Oğlu Temel Düzenli: 0535 768 51 02
Oğlu İsmail Düzenli: 0536 292 60 04
Oğlu Muhammed Düzenli: 0535 934 58 16
Oğlu Dursun Düzenli: 0536 557 12 95
Oğlu Osman Düzenli: 0537 240 26 61

gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH cc. rahmet eylesin... Ailesine ve akrabalarına baş sağlığı dileriz. Mekan’ı cennet olsun.

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• İbrahim Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 274 74 17
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşALLAH iyi komşumuzdu rahmiye haladan biz razıyız ALLAHta ondan razı olsun
“okşayan elin değerini bilmeyenler  tekmeleyen ayağı öperler..., çanımı yakacak kadar cesareti  olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücü olmalı..., paranla şeref kazanma şerefinle para kazan ki paran bittiğinde şerefin de bitmesin kopekler havladı diye kervan yoldan kalmaz..., Adamsan el öpmeyeceksin diz çökmeyeceksin haksıza haklı demeyeceksin sonradan görmeleri adam yerine  koymayacaksın...”kimseye borcum yok verilecek hesabım yok pişmanlığım yok eyvALLAH ım hic yok benim olan kıymetini olmayan haddini bilecek veee DİYORUMKİ beni gercekten tanımak ıstiyorsanız ya iyi bir DOST olun ya  da sağlam bir DÜŞMAN.......

Facebook Yorumları

Twittear