2008 YILI DAYANIŞMA GECEMİZ HAKKINDA HERŞEY... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 2008 YILI DAYANIŞMA GECEMİZ HAKKINDA HERŞEY...  (Okunma sayısı 25443 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
TAM BİR HARIKAYDI HERKESE TEŞEKKÜRLER

Hiç bir koşul gözetmeksizin
Sevgimizin her şeyin üstünde geleçeği
Bir beraberliğe adım atmaya vesile olacak
Düğün törenimize sizide şahitlik etmeye bekliyoruz...

• Nurten AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
  • 56 Mesajı Toplam
    59 Kere Beğenildi
Bizimde öyle. Yayın boyunca cızırdadı. Ya birde zeynep başkan baydı beni ya. Konya türküsünü söylemek nerden geldi aklına. Olsun ya gece güzeldi. İyi döktürdüler.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Gece Dediğiniz Böyle Organize edilir...Katılan katılamayan gönlü bizle beraber olan herkese selamlar ve sevgilerle geceden bir kaç resim...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• O Bir Visirli
  • *
süper görüntü bunlar ama bizim gönül daha güzel

• Aktif Visirli
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
ewet bencede süper görüntüler bizm gönül hepsinden güzel söyledi ve cok da güzeldi

Vurulup tertemiz alnından,uzanmış yatıyor,Bir hilal uğruna ya Rabb,ne güneşler batıyor!

• Nurten AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
  • 56 Mesajı Toplam
    59 Kere Beğenildi
En güzel görüntü yok yukardaki resimler arasında. 2 tane kız çocuğıu vardı, ikizdiler sanırım. Sanırım Yavuz Biberi'in ikizleriydiler. Birde annesinin kucağında uyuyan sarışın erkek çocuğu vardı. Geceden favorilerim onlardı.
Birde gecenin espirisi vardı: Bilgisayarı olup, yazıcısı olmayan...  ;D

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• Ahmet Hakan

• Ziyaretçi
Bu güze geceyi zaman acisindan kismen izleyebildim.yonetimden idareye kadar görev alan herkese tesekkürler.1.toplanti
ancak bukadargüzel olur.

• Aktif Visirli
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
İSMAİL abi neden dayanışma gecemizin videosunu siteye koymadınız bunu soracaktımm

Vurulup tertemiz alnından,uzanmış yatıyor,Bir hilal uğruna ya Rabb,ne güneşler batıyor!

• Süper Moderatör
  • *
  • 63 Mesajı Toplam
    129 Kere Beğenildi
             Değerli Dostlar,
             Çok istememe rağmen katılmamın nasip olmadığı dünkü gece muhteşem bir geceydi.Gülen Köyü tarihinde bir ilk yaşandı.Adına dayanışma deyin,tanışma deyin,kaynaşma deyin;ne derseniz deyin tek kelimeyle harika ve muhteşem bir organizasyondu.
             Bu gibi etkinliklerde ne kadar titiz olursanız olun,bir eksiğini aradığınızda bulmanız mümkündür.Ne kadar eksiği olursa olsun köy tarihimizde ilk olması açısından ne kadar abartılırsa abartılsın gerçek olan tanımlamayı bundan başka yapmak mümkün değil kanaatimce...Abartıyı hak edren bir etkinlikti..
             Birinci diye ön adla adlandırdığımız bu gecenin,bundan sonraki yıllarda devamı geleceğinin teminatını vermiş oluyor bize değerli başkanımız..Her yıl katlanarak devam etmesi temennimiz olan bu gecenin,ikincisi,üçüncüsü.....yüzüncüsü olmamasına ne manı olabilir ki...Nasipse olur ve sağ olanlar görür,İNŞALLAH...
             Öncelikle geceye katılan zarif insanların tebrik edilmesi ile başlarsak,sunucularımız Metin BİBER ve Ebru ÇOBANOĞLU'nun performanslarıyla tv'lerin yeni bir sunucu eksikliklerinin giderıleceği işaretlerini aldım.Metin'in yöresel replikleri kültürümüze CUK diye oturdu,Ebru kizimizin mikrofonık sesiyle şiir terennümü göz doldurdu.İkisinin de sahne hakimiyetleri ilk olmaları yanında muhteşemdi.Canlı yayın olmasına rağmen, aralardaki boşlukları ustalıkla geçiştirmeleri sunucularımızın tebrikleri kat kat hak ettikleri noktasında şüphe yoktur.
             Sahne alan Muhammet Ali,Zeynep BAŞKAN,Kenan ve kızı Gönül USTA'nın yöresel ezgilerinin yanında böyle bir geceyi onurlandırmaları harikaydı.Yusuf Cemal Keskin'in geceye katılım inceliği (sahne almasa bile)komşu kültürünün güzel bir jesti idi.
             Dernek başkanı Abdullah Say ve Yönetim Kurulu'nun,titiz çalıştıklarının ispatını akşamki güzellikleri bizlere yaşatmakla göstermiş oldular.Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
             Bu etkinliğin  rutin olarak her yıl tekrarlanacağını anladık.Ancak çok kısa zamanda kararı verilip gerçekleştirilen bu etkinliğin ileriki yıllarda daha büyük salonlarda ve zaman kısıtlaması olmadan,daha çok katılımın sağlanması temennimizdir.Muhtar Dursun BEKTAŞ'ın bir selamlama konuşması yapmasını ve iki cümleyle de olsa köydeki yatırımların habercisi olmasını isterdim.
             Belediye Başkanı'nın geceyi şereflendirmesi yanında Kaymakam,Emniyet Amiri,Daire başkanlarından birilerinin olmasını isterdim.Trabzon'dan siyasi kimlik taşıyan köylümüzün,iş adamlarımızın,Suluova'dan,Samsun'dan,İzmir'den,Bursa'dan,Ankara'dan Gülen Köyü kimliğini kullananların kulaklarını çınlatmadan geçemeyeceğim.Hiç olmazsa birer mesajla derneğin manevi destekçileri olmalarını beklerdim.
             Muhteşem gecemize sponsorluk yapan kişi ve kuruluşları bir kez daha tebrik ediyor,katkı ve katılımlarına teşekkürü bir borç biliyorum.
             Bu kaynaşma gecemizin tekrarı için bu günden hazırlıklara başlanması temennisiyle herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
             ALLAH herkesin yar ve yardımcısı olsun.

• Aktif Visirli
  • *
  • CAHIL KIMSENIN YANINDA,KITAP GIBI SESSIZ OL.
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • GSM: +491783744775
Ayin 21 de yapilan geceye emegi gecen herkese cok
tesekkürlerimi sunuyorum.ALLAH yar ve yardimcilri olsun.

DENIZ GIBI MAL KAZAN,
FAKAT SEN ÜZERINDE
GEMI OL

• Aktif Visirli
  • *
  • CAHIL KIMSENIN YANINDA,KITAP GIBI SESSIZ OL.
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • GSM: +491783744775
Arkadaslar A dan Z ye hersey ve herkes süperdi.
Sunucusu ve sanatcisina kadar Kamera önünde ve arkasinda
olanina kadar.SAYGILARIMLA

DENIZ GIBI MAL KAZAN,
FAKAT SEN ÜZERINDE
GEMI OL

• Murat Aydın
  • Aktif Visirli
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
emeği geçen herkese teşekkürle güzel bir proğram oldu...

taş devri taşlar bittiği için değil mantıklar değiştiği için bitti....

• hasan coşkun

• Ziyaretçi
YENİCE KÖYÜNDEN BİRİ OLARAK GECENİZE MİSAFİR OLARAK İŞTİRAK ETTİM.ORGANİZASYON OLARAK MÜKEMMELE YAKIN BİR GECE OLDU.YÖREMİZİN DİĞER DERNEKLERİNİN DE ÖRNEK ALACAĞI BU ORGANİZASYONA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKÜR EDİYORUM.

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • 99 Mesajı Toplam
    139 Kere Beğenildi
  • GSM: 05079310977
Öncelikle böyle bir etkinliği bizlere yaşatanlara teşekkür ediyorum.Heyecanın doruklarda olduğu, ekran başındakilerin yakınlarını görmek için horonu kemençeyi bırakıp görüntülere kilitlendiği bir ortam oluştu.İnsanın tanıdıklarını ekran başında da görmesi çok hoş bir duygu.Bazı teknik ve organizasyon aksaklıkları olmasına karşın genelde eğlenceli bir program oldu.Bu tecrübeyle ilerideki yıllarda daha kapsamlı organizasyon olacağını düşünüyor emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • GSM: 05356886550
tv de izledigim kadarıyla cok güzeldi ama yayın cok buzuk uydudan seyretmemize ragmen

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Aktif Visirli
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
  • GSM: 05434567062
Gerçektende mükemmel bir geceydi organize edenleri gercekten yurekten kutluyorum kurtlarımızı iyi döktük ellerinize sağlık

• kübra

• Ziyaretçi
herkese iyi günler.ben dernekle ilgili düşüncelerimi söylemek istiyorum ama öncelikle geceyle ilgili birkaç bişey söylemek istiyorum. gece gerçekten çok güzel geçti çok coşkulu, eğlenceli ve çok keyifliydi.sanatçılar, şarkılar ,yemekler, sunum a'dan z' ye organizasyon çok güzeldi;başarılıydı.ilk organizasyon olmasına rağmen katılım baya yüksekti.emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. özelliklede başkanımızı.tv çekiminide merak ediyorum aslında ama olsun canlısı daha güzel.o atmosferi yaşamak gerekiyor.başkanımızın hedefleri çok güzel.kermes kır gezisi en önemlisi eğitimle ilgili olan düşünceleri çok güzel.bu düzenlemelerde emeği geçecek olan herkese şimdiden başarılar diliyorum

• HasanTuna
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
HARİKA BİR GECE..İŞTE BENİM KÖYLÜLERİM.. MİLLİYETCİ DUYGULARIM KABARDI..BU GECEYİ DİZAYN EDEN O HARİKA İNSANLARA MİLYONLARCA TEŞEKKÜR..SAYGILARIMLA..

• kemal algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Tek kelimeyle harıka oldu bu geceyı düzenleyen dernek başkanımız ve yönetm kurulu üyelerine emeği gecen herkese teşekkür ediyoruum sanıyorum caykara veya dernekpazarı köylerinde bir ilk olmuştur diğer köylerınde hareketleneceğını sanıyorum .gelecek seneye katılımın daha cok olması için bu gece cuma günü akşamı yerine cumartesi akşamı olsa katılımın daha çok olacağı kanısındayım. nedeni şu var sayalım gebzede oturanlar cocukları  saat 6 da veya 5 de okuldan cıkan bir aile nasıl gelecek veyahut cevre illerden gelecekler nasıl gelecekler bunları göz önünde bulundurmak lazım bırde adres daha acık yazılması lazım gecenın yapilacağı yerdeki ulaşımın daha kolay bir yerde olması  lazım.herşey harikaydı.orada olmaktan büyük keyif aldım.tekrar emeği geçen herkeze teşekkürler.hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Mükemmel`e dogru adimlar

YGKYD-2000,Yurtdisindaki Gülen Köylüler Dernegi baslatti,istanbul`lu Gülen Köylüler Dernegi,Gülen Köyümüzü naklen TV`e tasiyip,köyümüzü iyi bir reklam`la, cita`yi yükseltti.
yilmadan,azimle calismaya devam edilmesi halinde,zirve cok uzak degil. elesdirilecek hic bir yani yok,tek kelimeyle mükemmel.bu gecenin düzenlenmesine mesaisini veren,zahmet ceken,katki saglayan,toplantiya katilmayi basaran,Güzel Gülen Köyünün,güzel insanlarina sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum,hepsinden ALLAH razi olsun,ne muratlari varsa versin diliyorum.

birdahaki seneye tek,kalin saglicakla

Gülen e.V. /YGKYD-2000 Dernegi Baskani:Servet Isildar-stuttgart/Almanya

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear