MODA BÖLÜMÜ - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: MODA BÖLÜMÜ  (Okunma sayısı 3345 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
MODA BÖLÜMÜ
« Topic Start: 04 Mart 2008 - 13:32 »
  • Yayınlama
  •       Çok değerli Gülen Köyü Site sakinleri,
          Bayanlar,Baylar ve dahi yaşı tutmayan mini mini çocuklar!
          Şu siteyi aylardan beri takip ediyorum.Bir eksiklik hissediyorum.Ama ne olduğunu bulamıyorum.
          Bu sabah,meşhur Arşimet gibi,EVREKA..!EVREKA..! Diye seslendim kendi kendime.(Ama Arşimet'in mekanında değildim ha...kimse yanlış yöne çekmesin.)
          Her neyse...
          Neyi buldun diye sual ederseniz...Durun söyleyeceğim..Azıcık meraklanın bakalım.Bir buçuk saat bir filmin karşısında sesiniz soluğunuz çıkmadan,final sahnesini bekleyip iki cümleden ibaret bu çileye katlanıyorsunuz da.Benim beş dakkalık bekletmeme niçin kahırlanıyorsunuz?
          Bekleyin !
          Bir bildiğimiz var herhalde..
          Bomba öyle kolay kolay patlatılmaz.
          Ses getirecekse,birilerini etkileyecekse,dikkat çekecekse bomba patlatılır.
          Sonra,ne bileyim ki benim bu teklifime muhalif olmayacağınız..
          Bakın eğer muhalif olacaksanız,şimdiden söyleyeyim..
          Vaz geçtim patlatmayacağım bu bombayı.
          ........
          Tamam... Tamam.
          Madem ki çok israr ettiniz,ve de bil umum site sakinleri cümbür cemaat,İSTERÜÜZ...İSTERÜÜÜZ.. diye tempo tutturdunuz,açıkalamayacağım kararımdan vaz geçtim.Bu israrlara fazla dayanamayacağımı beyanla sitede yeni bir konu başlığını ilan ve ifşa ediyorum...
          Siz ey site sakini bil umum bayan fertleri !
          Sitede ahkam kesip gizliden gizliye moda dergilerini,''bana da ne yakışır'' diye iç çekerek arzuladığınız şık mı şık,yakışan mı yakışan giyisi,ev eşyası,süs eşyası,bahçe aksesuarı,peyzaj,takı ve çeyizlikleriniz için bir moda sayfası oluşturmaya site yönetimini ikna etmiş bulunuyorum.
          Artık sadece size ait moda olan eşyalarınızın paylaşılmasından imtina etmeyin.
          Kıskançlık yapıp sadece benim olsun egoizmine hizmet etmeyin lütfen.Herkesle moda zevk ve tavsiyelerinizi paylaşın.Bunun için binbir güçlükle site yöneticisi Kenan Yazıcı'dan söz aldım.
          MODA başlığı  altında bir bölüm açmaya güç bela ikna ettim.Kıymet bilin sizde artık.
          Oh be...
          İzin koparana kadar akla karayı seçtim..Göbeğim çatladı..(Oldu mu öyle bir durum Kenan..)
          Ha.. K enan'ın neden zorlandığını da izah etmem gerekir.
          Bana,Ahmet Abi bu bayanları bilmezsiniz.Durup durup olur olmaz uygunsuz modalardan isteklerde bulunurlar.
          Site yöneticisi olarak başım belaya girer.Olur olmaz tv kanallarından arar rahatsız ederler.En popüler proğramlara yem oluruz.Polıs ve RÜTÜK peşimize düşer.Al başına belayı.Ne olur beni bu tür işlere bulaştırma..
          Dediyse de,ben ona söz verdim.
          Hayır dedim.Bizim bayanlarımız sizi sıkıntıya sokacak absürt modalarla  meşgul etmez.Hanım hanımcık giyisiler,Töre ve geleneklerine göre kıyafetler tavsiye edecekler.
          O kıyafetlerle sokağa çıktıklarında gölgelerinden bile asalet akacak.Evlerindeki tefriş ve donanım tavsiyelerinde ifrata ve tefrite kaçmayacaklar.Bahçelerinin düzeninde albeni olacak.
          Ha..O zaman olur,dedi
          Der demez klavyeye sarıldım,vaz geçmeden ilanımı yapayım dedim.
          Çok değerli Hanımlar...kızlarımız...bacılarımız....annelerimiz...teyzelerimiz... bu naçiz kişiyi mahçup etmeyeceğinize inanıyorum.
           ....
          Gelelim beylere..
          Sizleri de eşleriniz,kızlarınız giydiriyor ya...
          Onlar sizin adınıza çok şeyler tavsiye edecek...Bu bolüm beyler tarafından da çok tıklanacağını adım gibi biliyorum.Belkide en çok siz bölümü  ziyaret edeceksiniz.
          Hadı beyler bayanlar..MODA'ya hücüm.
          Nasıl Kenan..Köşeye sıkıştın mı..? Yok de bakalım.Ben duyurumu yaptım.Bundan sonrası elinde kalsın.
          .........
          Şaka bir yana,her şakanın altında bir gerçek vardır derler.Gerçekten böyle bir köşenin olmasına ihtiyaç vardı sanırım.
          Edep ve adabımıza uygun paylaşımlarınızı bekliyoruz.
          ALLAHa emanet olun...

• Aktif Visirli
    • *
      • AKSPOR LTD. ŞTİ.
    • GSM: 0533 727 22 60
    MODA BÖLÜMÜ
    « Yanıtla #1: 22 Mart 2008 - 15:31 »
  • Yayınlama
  • HOCAM YA YİNE DÖKTÜRDÜN HASTAYIM SENİN BU EDEBİ YAZILARINA HELE İÇİNDEDE HAFİF DOKUNDURMALI HİÇİVLİ LAFLARIN YOKMU MEST EDİYOR İNSANI İNANIYORUMKİ KENANDA TEBESSÜM EDEREK OKUMUŞTUR YAZINI . AYRICA HAKVERİYORUM SİZE HOCAM ÇOKTA  ACIL OLMAMAKLA BİRLİKTE BÖYLE BİR KONUNUN OLMASI SON DERECE FAYDALI VE KEYİFLİ OLACAĞINI ÜMİT EDİYORUM.      SAYGILARIMLA
    BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Murat Aydın
    • Aktif Visirli
    • *
    MODA BÖLÜMÜ
    « Yanıtla #2: 22 Mart 2008 - 15:38 »
  • Yayınlama
  • evli bayanlara ve baylara faydalı olacktır mutlaka.(ah şu bekarlık) Güzel düşmüsünüz hocam.
    taş devri taşlar bittiği için değil mantıklar değiştiği için bitti....

• Süper Moderatör
    • *
    MODA BÖLÜMÜ
    « Yanıtla #3: 22 Mart 2008 - 20:33 »
  • Yayınlama
  • HOCAM YA YİNE DÖKTÜRDÜN HASTAYIM SENİN BU EDEBİ YAZILARINA HELE İÇİNDEDE HAFİF DOKUNDURMALI HİÇİVLİ LAFLARIN YOKMU MEST EDİYOR İNSANI İNANIYORUMKİ KENANDA TEBESSÜM EDEREK OKUMUŞTUR YAZINI . AYRICA HAKVERİYORUM SİZE HOCAM ÇOKTA  ACIL OLMAMAKLA BİRLİKTE BÖYLE BİR KONUNUN OLMASI SON DERECE FAYDALI VE KEYİFLİ OLACAĞINI ÜMİT EDİYORUM.      SAYGILARIMLA

Teşekkürler adaşım.Her zaman değil ama bazen ''soldan soldan'' geldiğinde bişeyler karalamaya çalışıyoruz.Selamlar...

• melis61

• Ziyaretçi
    MODA BÖLÜMÜ
    « Yanıtla #4: 23 Nisan 2010 - 17:08 »
  • Yayınlama
  • benim ayakkabı modamda bu hocam lastik ayakkabı

Facebook Yorumları

Twittear