İZMİRDEN ARSLAN YİĞİT - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: İZMİRDEN ARSLAN YİĞİT  (Okunma sayısı 1770 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
İZMİRDEN ARSLAN YİĞİT
« Topic Start: 13 Mart 2008 - 18:11 »
  • Yayınlama
  • ben izmrden arslan yiğit 1957 yılı trabzon ili çaykara kazası gülenköynde dogdm cockluk yıllarmn uzun bir kısmı kendi köymde gecti.ilk tahsilimi kendi köym olan gülenköyü ilkoklnda okudm ve bu yıllarda anılarmn en güzeli diyebilecgm zaman dilimni yasdm.haytm boynca unutamayacgm ve cok deger verdigm arkdaslıklarm hep bu köyde ve bu yöreden olmstr.uzun yıllar izmirde ikamet etmekteym zaman zamn memleketme gdyorm mazide cok seyi görmek istyorm fakat olrunca yetinyorum.gördüğm arkadaslarla hasret gideriyorum.insALLAH bundan sonraki yasamımzda daha güzel günlerin hos seda icersnde yasanması ve anılması dilegmle...bütün köy halkıma yöre insanına cocukluk arkadaslarıma en derin sevgi ve saygılarımla..ALLAHa ısmarladık hoscakalın arslan yiğit...

• Fehmi yiğit
    • Aktif Visirli
    • *
    • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
    İZMİRDEN ARSLAN YİĞİT
    « Yanıtla #1: 13 Mart 2008 - 18:31 »
  • Yayınlama
  • Arslan yiğit sitemize hoş geldin.köyümüzün bu güzide köşesine hoş geldin.aramıza katılmana herhalde benimkadar sevinen olmaz diye düşünüyorum. senin gibi değerli ve bilgi birikimi olan dostlara ihtiyacımız var.uzaklardada olsan bundan sonra birlikte gülen köyümüz için uğraş vereceğiz tekrar hoş geldin diyor ve özel yaşantında sağlık ve esenlikler diliyorum:sevgi ve saygılarımla fehmi yiğit....

Facebook Yorumları

Twittear