Selamlar Ben Ahmet Dülger - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Selamlar Ben Ahmet Dülger  (Okunma sayısı 4681 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• A. DÜLGER
  • O Bir Visirli
  • *
  • CEVAHİROĞLU AHMET DÜLGER
Selamlar Ben Ahmet Dülger
« Topic Start: 14 Mart 2008 - 20:50 »
  • Yayınlama
  •    Ben CEVAHİROĞLU ahmet DÜLGER BURSA/gemlikte ikamet etmekteyim ve bu site sayesinde tanışıp görüştüğümüz arkadaşlarla birlikte bu sitenin yapımında emeği geçen kişilere ve hemşerilerime teşekkür ederimmmmm

Bayrakları bayrak yapan üstündeki KANDIR! Toprak, eğer uğrunda ölen varsa VATANDIR!

• Fehmi yiğit
    • Aktif Visirli
    • *
    • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
    Ahmetçiğim bu günkü ziyaretimizde  seni daha iyi gördüm.ALLAHın inayetiyle dahada iyi olacaksın.eski sağlığına kavuşacağına tüm kalbimle inanıyorum ve ALLAHın izniyle tekrar aramızda olacaksın.seni tanıyanlar bilir,sabırlı ve azimlisin.bu vasıfları taşıyan bir insan bu illet hastalığı yener ve sen yeneceksin.yeterki hayata bağlılığını ve inancını kaybetme.sana tekrar geçmiş olsun diyor ALLAHtan sağlık selamet diliyorum.sevgiler
    imle...

• Nurten AKYOL
    • Aktif Visirli
    • *
    • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
    Hoş geldiniz. Sitede güzel vakit geçirirsiniz inşalalh. Çok geçmiş olsun. Rabbim şifa versin.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
    Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
    İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
    Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• Mehmet Ziya BİBER
    • Aktif Visirli
    • *
    Ahmet kardeşim aramıza hoşgeldin.Devamlı iyi haberlerini bekliyoruz ALLAH cc izniyle inşALLAH.Selam ve dua ile.

• Administrator
    • *
    • "Edeb Ya Hu"
      • Forma Yaptırma Sipariş
    • Kan Grubu: Seçmediniz
         Sevgili Ahmet abiciğim sitemize yapmış olduğun övgülerin hepsi sizlerle güzel ,sizlerle biryerlere ulaşılabiliyor.Hoşgeldin iyiki geldin.Tekrardan ALLAH'tan acil şifalarını diliyorum.Eski dostlarınla buluşman dileğimle ... Muhabbetle...
    Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Murat Aydın
    • Aktif Visirli
    • *
    ahmet amca öncelikle sitemize hoşgeldin. ALLAH acil şifalar verir inşALLAH.sonrada ben kendimi tanıtıyım ben oflu mehmetin oğluyum adım murat(ortanca yani :) ) bayburtta görv yapıyorum(öğretmen).yüzyüze hiç tanışmadık ama babam sizden bahseder. tekrar çok geçmiş olsun iyi haberlerinizin ve sağlığınızın duacısıyım...  selam ve muhabbetle....
    taş devri taşlar bittiği için değil mantıklar değiştiği için bitti....

• Adem Çobanoğlu
    • Aktif Visirli
    • *
    • Ander gagbana
        Sevgili Ahmet abi seni burada görmekten mutluluk duydum. Bugün İzmir'den ziyaretçilerin vardı, sağolsunlar bizde uğradılar ve senin güzel haberlerini aldık ayrıca mutlu olduk. En kısa zamanda görüşebilmek dileğiyle. Rabbim şifalar versin. 

Saygılarımla. Adem ÇOBANOĞLU

• A. DÜLGER
    • O Bir Visirli
    • *
    • CEVAHİROĞLU AHMET DÜLGER
         Herkesten ALLAH razı olsun Rabbim cümlemizi sağlıklı sıhatli uzun yıllar sevdiklerimizle beraber yaşatsın
    Bayrakları bayrak yapan üstündeki KANDIR! Toprak, eğer uğrunda ölen varsa VATANDIR!

• Mustafa Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • ALLAHIM DERT VERIB DERMAN ARATMA. AMIN .
    Iste  BU   amca  sen birdanesin.  Koyun sidesine HOSGELDIN.nasil  beyendinmi?  harika  yabmislar  emeyi kecen  herkese  desekkurler.Kenan  sana ayriyedden  DESEKKURLER kercekden  cokguzel olmus. sunu soylemeden  kecemiyecem herkes bir internet sitesi  acabilir amma bizim sidemiz artik bu ve   bu kalacak.hebbirlikde tesdekliyelim.Birlik olalim ki   bizi kimse  yikamasin. ("Suriden  ayrilan koyunu cakal yer")

ZAMAN  BIRLIK BERABERLIK  ZAMANI

Mustafa DUZENLI
    ALLAHU  EKBER

• Administrator
    • *
    • "Edeb Ya Hu"
      • Forma Yaptırma Sipariş
    • Kan Grubu: Seçmediniz
         Mustafa abim ağzına yüreğine sağlık ne güzel söyledin ZAMAN  BIRLIK BERABERLIK  ZAMANI bu düşüncede olduğumuz sürece kimse bizi yıkamaz .

Ayrıca elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz dahada güzel şeyler olacak elbetteki sizlerin desteği ve ilgisiyle.Muhabbetle...
    Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear