ALLAH Rahmet Eylesin (Faik Çakmak Vefat Etmiştir) 22 Mart 2008 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Faik Çakmak Vefat Etmiştir) 22 Mart 2008  (Okunma sayısı 11148 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz

Hafız Osmanoğlu Faik Çakmak Almanyada Vefat etmiştir.Hemşehrilerimize ,yakın ve akrabalarına başsağlığı diliyoruz. ALLAH Rahmet eylesin...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Nurten AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
ALLAH rahmet eylesin. Yakınlarının başı sağolsun.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• İrfanKORKMAZ

• Ziyaretçi
   Değerli komşumuz,büyüğümüz Faik abimizin vefatını teessürle öğrenmiş bulunuyorum.Kendisine rahmet, ailesine de sabır ve metanetler diliyorum

• Süper Moderatör
  • *
YGKYD-2000 Dernegi Üyemiz,Degerli agabeyim,Faik cakmak`in ölümünü üzüntü icinde ögrenmis bulunuyorum.gercekten cok üzgünüm.ALLAH rahmet eylesin,Rabbim ondan razi olsun,nur icinde yatsin.Ailesine,dost ve akrabalarina,sevenlerine (ki inaniyorum cok seveni vardir) bas sagligi ve sabir,selamet diliyorum.Faik agabeyle en son 15 subat´da bir dügünde görüsmüstüm,kendisinin bana söyledigini aynen naklediyorum.bana seni cok takdir ediyorum,bir sey beni cok üzdü,yanlis yaptim,halbuki bunu yapmayacaktim dedi. bende hayirdir faik agabey,nedir seni üzen diye sordugumda,gecen seneki toplanti da,sana senelik aidatimi(120€) verdim 150 € ve üstü 30 € yu bana geri verdin,bende aldim, halbuki birak dernege kalsin geri aldimda ne oldu,sizlere güveniyorum ve sizleri cok seviyorum dedi. bende faik agabey sen aidadini verdin ve üstünü geri aldin bundan dogal ne olabilir hic üzülmene gerek yok,keske bütün köylülerimiz senin gibi düsünebilse dediysemde yine ben rahat olamadigini halinden anladim. iste degerli bir insan ve anlayis farki! ALLAHüteala kendisinden razi olsun,ahiret hayatin da kendisine darlik göstermesin.

Gülen e.V. / YGKYD-2000-Dernegi Baskani: Servet isildar-stuttgart-Almanya
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Dursun-Ali Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: +49171/7800808 Cep +495137/907601 Ev
Merhuma ALLAH´dan Rahmet Mekani Cennet Ruhu Saad Olsun,
Yakinlarina´da ALLAH Sabirlar Versin 
Mezmuroglu

• kemal algül
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun geride kalanlara baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.

• Fehmi yiğit
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
Değerli büyüğümüze ALLAHtan rahmet çakmak ailesine sabırlar diliyorum....

• Aktif Visirli
  • *
faik amcanin vefadı herkes gibi benide cok üzdü komşu olarak ben raziyim faik amcadan ALLAH ta razı olsun ondan mekanı cennet bahcelerinden bir bahce olsun. amin. ALLAH rahmet eylesin. ümit, fatih ve ailesine baş sağlığı diliyorum.      Mehmet düzenli

• Ahmet Hakan

• Ziyaretçi
Faik cakmak abimizin vefat haberini büyük üzündü ile ögrenmis bulunuyorum .kendisine ALLAH C.C. dan rahmet kederli ailesine, sevenlerine, yakinlarina ve Gülen Köyü halkina bas sagligi diliyorum.A.A.Berl.

• Aktif Visirli
  • *
  • CAHIL KIMSENIN YANINDA,KITAP GIBI SESSIZ OL.
  • GSM: +491783744775
Rahmetli Faik agabiyle bir hafta önce bir dügünde beraberdik.
Ani ölümü hepimizi sok etti kendisine ALLAHatan rahmet cocuklarina ailesine ve yakinlarina
ALLAH sabir versin diyorum. ALLAH mekanini Cennet eylesin.AMIN.
DENIZ GIBI MAL KAZAN,
FAKAT SEN ÜZERINDE
GEMI OL

• DURSUN ALİ BEKTAŞ

• Ziyaretçi
ALLAH ganı ganı rahmet eylesin ailesine ve tümyakınlarına ALLAH sabırlıklar versin

• visirnet

• Ziyaretçi
 Ben Abbas Çakmak  çok iyi bir insanı daha kaybetdik hebimizin başı soğolsun ben kendisini çok severdim ALLAHdan rahmet diliyorum gendisine mekani cennet olsun nur içinde yatsın bütün çakmak ailesinin başı sağolsun

• Murat Aydın
  • Aktif Visirli
  • *
kendisi mükemmel bir kişilikti. İnsanları seven hürmet eden ve saygı duyulmayı haketen çok ama çok özel bir insandı faik amcam. Onun devamlı gülen  yüzünü hiçbir zaman unutmaycağım ALLAH ganı ganı rahmet etsin. ümit abim ve fatih abiminde başı sağolsun.daha doğrusu hepimiizin başı sağolsun...
taş devri taşlar bittiği için değil mantıklar değiştiği için bitti....

• Süper Moderatör
  • *
     Çok değerli dostum ve Ağabeyim Faik Çakmak'ın vefatını derin teessürle öğrenmiş bulunuyorum.
     Köyümüzün neş'e kaynağı ve iyiliksever Ağabeyimizin vefatı beni ve herkesi üzmüştür.
              Sen çok iyi bir insandın be faik ağabey,
              Sen,taktir ALLAHtandır,amma erken ayrıldın aramızdan be faik ağabey,
              Sen iyi bir mü'mindin be faik ağabey,
              Sen muhtaca destek,topala baston,sağıra kulak,köre gözdün be faik ağabey,
              Sen karıncayı bile incitmeyecek kalbe sahiptin be faik ağabey,
              Sen iyi bir komşu,iyi bir hemşehri,iyi bir vatansever,hasılı iyi bir insandın be faik ağabey,
              Sen çok sevdiğin eşini ve dostlarını yetim bıraktın be faik ağabey,
              RUHUN ŞADOLSUN,PEYGAMBERİMİZİN LİVA-ÜL HAMD SANCAĞI ALTINDA TOPLANACAKLARDAN OLMAN    DİLEĞİMLE,
              Muhterem eşi halamın kızı Firdevs Ablama başta olmak üzere,çocuklarında Ümit ve diğer gözbebeklerine,Torunlarına,akrabalarına ve tüm seven dostlarına başsağlığı diliyorum.
              (GALÜÜ İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİĞUN)

• Musa Cakmak
  • O Bir Visirli
  • *
Cok degerli Faik Amcayı kayip ettik. ALLAHtan kendisine Rahmet diliyorum, yeri cennet olsun. Unutulmayacak bir Insandi. Ailece cok üzgünüz. Hepimizin basi sag olsun.Amca oglu Ümit ve Fatihe ve Ailesine ALLAHtan sabir diliyorum.

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 05079310977
ALLAH meftaya rahmet, yakınlarına ise sabr-ı cemil niyaz eylesin.
Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
ALLAH rahmet eylesin. Yakınlarının başı sağolsun.
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Merhuma ALLAH'tn rahmet, tüm yakınlarına ve sevenlerine sabr-ı cemil niyaz ederim.
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Nilgün Aktürk
  • Aktif Visirli
  • *
tanımadığım ama çok kıymetli bir insan olduğunu yazılardan anladığım merhuma Rabbimiz rahmet etsin.Ailesineçok çok büyük sabırlar versin.İmanın yarısı sabır derler,ölümle yüzleşme anları en çok ihtiyaç duyulan zaman sabıra...

bizlerde yalnızca başsağlığı temennisiyle kalmayalım,faydası yok çünkü,okuduğumuz kur'anlara,dualara merhumu da ortak ederek üzerimize düşeni yapalım
ALLAH'ın ihsan ettiğine mani olacak yoktur,O'nun mani olduğunu da lütfedecek yoktur.

• MUSTAFA DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
  • www.mustafaduzenli.net
    • MUSTAFA DÜZENLİ'NİN TARİH FORUMU

Merhuma Cenab-ı Mevla'dan rahmet ve mağfiret diliyor, başta çocukları ümit, fatih ve bütün yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyorum.
               ALLAH makamını cennet eylesin...

(GALÜÜ İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİĞUN)
Kurtulur dil, tarih, ahlak ve iman;
Görürler, nasılmış, neymiş kahraman!
Yer ve gök su vermem dediği zaman,
Her tarlayı sular, arkımız bizim...

• O Bir Visirli
  • *
Vefat Almanyanin Frankfurt Kendinde evinde ölü olarak bulunan Faik Cakmak Hakkin rahmetine kavusmustur.Kendisine ALLAH tan Rahmet ailesine bas sagligi dilerim.Inna lillahi ve inna ileyhi racigun.

• Aktif Visirli
  • *
  • hemserilerime selamlar
hakkin rahmetine kavusan faik amcamiza ALLAHtan rahmet geride kalanlarina bas sagligi diliyorum.

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
  Hz Ali rh buyuruyor Öyle yaşantınız olsun ki öldüğünüzde düşmanlarınız bile ardınızdan ağlasın.Kendi düşüncem faik abimizde ardından herkesi ağlatacak kişiliğe sahibdi. Değerli büyüğümüz fayık ağabeyimizin vefadı beni derinden etkilemiştir.ALLAH cc rahmet eylesin geriye kalan yakınlarına Rabbim sabır versin.selam ve dua ile.

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
              (GALÜÜ İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİĞUN).HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.
      Canım kardeşim Ümit'e,kardeşi Fatih'e,yengemize,ve tüm Çakmak ailesine ALLAH sabırlar versin.
Faik amcamızı yaklaşık 10 senedir görmemiştim.Bu yaz köyde kendisini görmek nasip oldu.Onu, bütün arkadaşlar anlattı zaten.Bir şey söylemeğe gerek yok,üzüntülüyüz,Yüce ALLAH mekanını cennet etsin.
İnsanlar sevdikleri ile haşrolacağı için,sorun yok diyorum.Bir gün bizede yol görüneceğini bir an olsun aklımızdan çıkarmadan,giderken yanımıza alacağımız maneviyat sepetini boş götürmemeye gayret edelim.Faik amcamızın şu an en çok ihtiyacı olan fatihalarını,yasinlerini unutmaylım.A...E...O...
desen 49

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
 faik abimizin vefatini büyük bir uzuntuyle ögrenmis bulunuyoruz.kendisine yuce ALLAHdan rahmet tum cakmak ailesinede bas sagligi diliyorum mekani cennet olsun.
           Tufanogli.
Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Mustafa Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • ALLAHIM DERT VERIB DERMAN ARATMA. AMIN .
Rahmetli Faik amcayla bir hafta önce bir dügünde beraberdik.
Ani ölümü hepimizi sok etti kendisine ALLAHatan rahmet cocuklarina ailesine ve yakinlarina
ALLAH sabir versin diyorum. ALLAH mekanini Cennet eylesin.AMIN.

Yalan  dunya  yalan..................................
ALLAHU  EKBER

• Aktif Visirli
  • *
    Merhuma ALLAH'tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dilerim.
Geceler uzundur, onu uyuyarak kısaltma.
   Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

Facebook Yorumları

Twittear