2008 YILI KERMESİMİZ SONA ERMİŞTİR... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 2008 YILI KERMESİMİZ SONA ERMİŞTİR...  (Okunma sayısı 24673 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
  • 232 Mesajı Toplam
    425 Kere Beğenildi
    • antoloji
Memnun değildim ama olanlarla mutluydum …Hani nerde katılım ? Hani köyümün hanımları? Biz nasıl tanıyacağız birbirimizi?Biz nasıl selam vereceğiz birbirimize ?
Yeni tanıdığımız köylülerimiz çok içten ve samimiydi.Neşeliydik,eğlendik,güldük.

Hanımlaaarrrrrr …Heyyyy…Nerdesiniz? Evde temizlik mi yaptınız? Yoksa düğünde miydiniz?Uyanamadınız mı? Eşiniz mi demedi yoksa size? …
Affettik bu sefer . Bi dahaki toplantımız 04.05.2008 de yani mayısın 4’ü Pazar
saat: 13:00-16:00 arası .Mutlaka katılım bekliyoruz. Gelemedik,duymadık yok.Şimdiden diyoruz.Bu yazıyı okuyan beyler lütfen eşinizi,annenizi,kardeşinizi,kızınızı haberdar edin şimdiden.Bak çok şey kaçıranlar var …
Kermes için kararlar alındı.Heves büyük. ALLAH utandırmasın deyip sıvadık kolları ama bu kadar kişiyle mi? Hanımlar huuuu …
Mazeret yok.Kabul edilmedi.
KERMESİMİZİN HAZİRAN AYINDA yapılmasına karar verdik oy birliği ile .Şimdi ,iş organizeye ve irtibata kaldı.Kimin gönlünden ne geçiyorsa ufak tefek hazırlayacak.Hazırlanacak.MAYISIN 4 ÜNDE kermesle ilgili önemli kararlar alınacak.
Duyanlar duymayanlara iletecek.Duymayanlar duyanları dinleyecek.
Evdeki makarna,iğne,iplik bile lazım bize.Kermes zamanı poğaçalar,börekler,sarmalar sarılacak ve onlar bile satılacak.Yardımlar olacak,öğrencilere burslar verilecek bu gelirle,daha neler neler …
Bursa,Amasya,Trabzon aklıma gelmeyen bir çok yer var  irtibata geçin İstanbul’la.Sizlerinde katılımını bekliyoruz .
Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Haber bekliyorum sizlerden.
Bu arada unutmadan bayanların cep numaraları haberdar edilme açısından bizlere lazım.Lütfen,eşleriniz yada çocuklarınız numaralarınızı başkana yazdırsın…
Şimdiden ilginiz için teşekkür ediyorum ...Biliyorum ki bu da çok güzel olacak ...

SAYGILAR SUNUYORUM …

EBRU ÇOBANOĞLU

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• Nilgün Aktürk
  • Aktif Visirli
  • *
  • 28 Mesajı Toplam
    41 Kere Beğenildi
HU HU NERDESİNİZ ?...
« Yanıtla #1: 13 Nisan 2008 - 22:47 »
  • Yayınlama
  • Sevgili Ebru

çok teşekkür ediyorum bilgilendirmen için,bulunamayacağım için hafif kıskançlıkla:) karışık merak duygusu içindeydim.giderdiniz meramımı.

Daha açık ve net şekilde kermes için neler gönderilebileceğini,uzakta olanların neler yapabileceklerini siz toplanıp kararlar aldıkça buradan bizlerle paylaşırsanız inanıyorum ki sonuç alınacaktır.

İnşALLAH çok güzel hizmetler yapılır.ALLAH razı olsun

ALLAH'ın ihsan ettiğine mani olacak yoktur,O'nun mani olduğunu da lütfedecek yoktur.

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 232 Mesajı Toplam
      425 Kere Beğenildi
      • antoloji
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #2: 13 Nisan 2008 - 23:07 »
  • Yayınlama
  • Kermes için sınır yok her şey değerlendirilecek.Tek bir ricam hani sandıklar açılınca en güzel kıyamadıklarınızdan istiyoruz.Çünkü;elimizde kalmamalı.Kimi kermeslerde sandığın dibindekiler çıkarılır ya ondan hafızamda kalmış korkuyorum ama biliyorum ki el emeği göz nuru olacak herşey...
    Dediğim gibi herşey , oyuncaklar bile olmalı... Burda heves büyük inanıyoruz ki çok güzel olacak herşey... Hadi Trabzondaki görevide sen üstlen.Ordan atarsınız otobüse alırız biz burdan ...
    Sana özel mesaj atmak istiyorum yollayamıyorum maalesef.Başaracağım ama yollayacağım da nasıl?...

• Ömer'im
    • Aktif Visirli
    • *
    • 13 Mesajı Toplam
      19 Kere Beğenildi
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #3: 14 Nisan 2008 - 00:56 »
  • Yayınlama
  •     Sen bugün bana sorarsan çok mutlu olmalısın. Çünkü çok dğerli bir rahmetli arkadaşımın kızı nilgün ile ,arkadaşlık kurmanın ilk adımlarını attın.Ben çok memnun oldum.İnaniyorum bu gün gelmeyen kardeşlerimiz zamanla gelip daha faydalı olmak için inşALLAH uğraş verecek,bu organizasyonda da katılım çok olacak siz hanımarın çabasıyla daha da güzel işler yapacağız yönetim kurulu olarak.. hoşça kalın...
    ÖMER ÇOBANOĞLU

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 232 Mesajı Toplam
      425 Kere Beğenildi
      • antoloji
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #4: 15 Nisan 2008 - 13:59 »
  • Yayınlama
  • Eeeee rağbet bu kadar mı bu foruma.Bekliyorum sizi beyler nerdesiniz turnuvada mı? Okuyanlar neden yorum yapmadı?Kimler ne yapabilir bilmek istiyoruz.Kimin ne gibi katkısı olabilir kermesimize.Unutmayın ki şahsi değil köyümüzün kermesidir bu...O yüzden büyük katılım bekliyoruz.Trabzon'dan sesimiz duyuldu.Yardımlar başlanıyor toplanmaya.
    Bursa nerde?Amasya-Suluova nerede? Diğerleri nerede?
    Yoksa , yapamayacak mıyız güzel bir kermes?...
    HAYDİ MİLLİ BİRLİĞİMİZİ BERABERLİĞİMİZİ O GÜZEL GECEDE KANITLADIK ŞİMDİ DE BU GÜZEL KERMESLE BİR KEZ DAHA ISPATLAYALIM ...HADİ BEKLİYORUZ...

BEYLERRRR ;sizin yardımınız gerekiyor.Nerdesinizzzzz ?...

• Nilgün Aktürk
    • Aktif Visirli
    • *
    • 28 Mesajı Toplam
      41 Kere Beğenildi
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #5: 15 Nisan 2008 - 19:00 »
  • Yayınlama
  • Sevgili Ebru'nun çağrısına katılıyor ve  bu tarz gönüllü işler konusunda genelde toplumumuzda adet olduğu üzre yalnızca dille onay vermeyi bir kenara bırakıp birkaç dakika düşünmeye davet ediyorum.

Genelde top hep başkasına atılır,çok doğru,çok haklı der,ama birşey yapmayız.Onca mühim işlerin arasında,iş-güç,aile,kendi derdimiz,sıkıntımız varken birde bunları düşünüp uğraşmak mı?ne mümkün...

Bazen koşturmacadAn,bitmeyen dünya,dünyalık telaşından yorulup,hayat bundan ibaret mi,öyleyse pek de sevimsiz birşey,başka birşeyler olmalı yapacağım dediğiniz olmuyor mu?

maddi bir kazanç için değil,sadece vicdanı tatmin için.Bir insanın yüzünde,hayatında oluşacak bir tebessüm için...

Burda yapacağımız beyin fırtınasıyla,birbirimizi gayrete getirebiliriz bence.

Bir baba düşünün ki 600-700 milyon maaşla kaç evlat okutuyor olsun.Bu parayla hangi evin kirası verilir,gideri ödenir,karnı doyar da,çocuk eğitim alır mesela...Varsa böyle bir tane bile bir çocuk,bu da bizim köylümüzse neden yardımımız olmasın,neden burs vermeyelim o çocuğa?

örnekler çok çoğaltılabilir.

Akıl akıldan üstün.Kermes deyip geçmeyin,onın geliriyle yapılacakları düşünelim.

Mesela ben soruyorum Ebru'ya:

Kullanmadığımız ama çok kullanılır halde olan,nerdeyse yeni duran,bir-iki kere giyip kenarda duran giysilerimizi,çocukların dahil toplasak,kermeste bunlarda mağazalara kıyasla çok uygun bedellerle satılsa,hem biz boş yere yer işgal etmesinden kurtulup sevaba girsek,hem mağazalardaki fiyatlardan alacak gücü olmayanlar ihtiyacını giderse,hem de elde edilen gelirle hizmetler edilse nasıl olur?

ALLAH'ın ihsan ettiğine mani olacak yoktur,O'nun mani olduğunu da lütfedecek yoktur.

• Süper Moderatör
    • *
    • 63 Mesajı Toplam
      129 Kere Beğenildi
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #6: 15 Nisan 2008 - 20:11 »
  • Yayınlama
  •        Ebru Hanım,
           26 Nisan'da İstanbul'a geleceğim,nasip olursa...Bursa'dan kermese ne getirebilirim? Ne işinize yarar? Yardımcı olursanız,ben de birşeyler toparlayabilirim.(Uyanık Ebru..Bursa'nın adını anarak katkı yapmadılar diye sitem yapacaktın değil mi? Size o sitem fırsatını vermeyeceğim işte...ama seçim size ait.Ne lazımsa bileyim..)

• Metin Biber
    • Aktif Visirli
    • *
    • 5 Mesajı Toplam
      5 Kere Beğenildi
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #7: 16 Nisan 2008 - 01:07 »
  • Yayınlama
  • yazık bağırtmayun kızcağazi ayiptu herkeseselamlar ALLAHUTEALA herşeyin hayırlısını versin

EZEL61

• Yavuz BİBER
    • Süper Moderatör
    • *
    • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • 46 Mesajı Toplam
      75 Kere Beğenildi
      • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
    • GSM: 0536 324 90 35
    • Kan Grubu: Seçmediniz
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #8: 16 Nisan 2008 - 12:24 »
  • Yayınlama
  •          Ebru kardeşim;Öncelikle ALLAH yardımcın olsun,
    3 kardeş ve hanımlarımızla,göreve her zaman olduğumuzu bilmeni isteriz.
    Anladığım kadarıyla kermese hangi konularda yardımcı olunacağına açıklık getirilmesi gerekiyor.Buna sizin gerekli açıklama yapacağınızı düşünüyorum,fakat izninizle ben kısaca bir kaç konuya değinmek istiyorum.
             Kermes olayı,bir dernek ve kuruluşa yardım amaçlı,esnaflardan ve üyelerden toplanan ürünlerin satışa hazır vaziyete getirilip,açık hava veya geniş bir alanda sergileyeyek,satışa sunulması ile, bir gelir elde etme yöntemidir.
             Öncelikle tek kelime ile herkes üzerine düşen sorumluluk ve görevi kavrayıp,elinden geldiğinin üstünde çalışma yapmalıdır.Bayanlarımız kullanmadığı el işlerini,kullanmadığı ev eşyalarını,sandıkta beklettiği çeyizlerini,dolaplarda bekleyen hiç giyilmemiş eşyalarını,toparlamalı,tertipli ve düzenli hale getirip,eğer yapabilirsede ütüleyip,jiletinleyip kermese ulaştırmalı, bunlara yeni el işleri yaparak eklemeli hatta çok güzel diyaloglar içinde olduğu komşularını ve komşu esnaflarıda bu organizenin içine katmalı.
            Erkek kardeşlerimizde,önce kendinden başlayarak,arkadaş çevresini,samimi esnaf arkadaşlarını,bu organizasyon içine katarak,ürünleri toplamalı ve derneğe ulaştırmalı.
            Derneğimize üye,esnaf kardeşlerimizde çok sattıkları ürünler olmasada seri sonu,veya uzun süre elinde olan ürünleri bu konuda feda etmeli,yine çevresindeki esnaf arkadaşlarından da talepleri olmalı.
            Haydi şimdi arkadaşlar...Bugünden tezi yok...hemen şimdi...Önce kermese kendimizi konsantre ediyoruz ve en önemlisi,bu işten sorumlu olan kardeşimiz Ebru hanımı yalnız bırakmıyoruz.Bizim desteğimizi yanında hissederse ,onunda şevki kırılmaz ve çok daha gayretli çalışmasına vesile olmuş oluruz.
            Gülenköyün insanı,hiç bir zaman proğram yaptığı bir uygulamayı yarım bırakmaz.Zorluk derecesi ne olursa olsun,nice faaliyetlerin,proğramların,sıkıntıların üstesinden geldiği gibi,bu organizasyonunda üstesinden geleceğine kesinlikle eminim.
            Organizasyonda tüm emeği geçen kardeşlerimizden ALLAH razı olsun.İnşaalah emeklerinin mükafatını,manevi haz ve köyüne karşı vazifesini yapmış bir duygu haricinde,ALLAHü Tealadan da en güzel ödül ile alacaklardır.Çünkü bu tür organizasyonlarda en ufak bir maddi beklenti yoktur,niyetler halisanedir ve yapılan işler insanların yararınadır.
            MUHTEŞEM BİR KERMES İÇİN EL ELEEEE.......A...E...O...

Not:İnternet ile takip yapan köylülerimiz,her uygulamadan birebir haberdar oldukları için,çevresindeki bütün köylülerimizide bu organizasyonları haberdar etme görevi veriyoruz.(Kendilerine danışmadan)Hakkınızı helal edin...Kabul edin lütfenn....

desen 49

• P h o e n i X
    • Aktif Visirli
    • *
    • Quae nocent docent!...
    • 184 Mesajı Toplam
      253 Kere Beğenildi
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #9: 16 Nisan 2008 - 20:43 »
  • Yayınlama
  • ALLAH, bir kulunun iyiliğini dilerse, insanlara hizmet ettirirmiş!

Sevgili Ebru hanım, bu konuda çok önemli bir vazife üstlendiniz. ALLAH hevesinizi daim, işlerinizde de muvaffak etsin inşALLAH!

Bizler de Gülen köylü olmak bir yana, bir müslüman olarak üstümüze düşeni yapmakla mükellefiz! Hayr işleyip, ahirete yatırım yapma fırsatı varken, bundan geri kalmak nasipsizlik olur. Kendinizi bu konuda yalnız hissetmeyin. Elimizden ne geliyorsa yapmaya gayret edeceğiz.

İlk toplantıya katılamadım ama inşALLAH diğer toplantılarda görüşmek nasip olur..

Selam ve dua ile..

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
    ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 232 Mesajı Toplam
      425 Kere Beğenildi
      • antoloji
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #10: 17 Nisan 2008 - 23:54 »
  • Yayınlama
  • işte siz ,işte köyüm ve köylüm … Herkese teşekkür ediyorum.
    Hocam;Bursa’ya topu attım da Amasya’dan ses çıkmadı.Amasyaaaaa NERDESİN ?...Kimse yok mu sesimizi duyan ?...

Sevgili ağabeyimiz y.biber’inde yorumunda yazdıklarına katılıyorum. Şimdi açıklık getirmek gerekirse;
    Kermesimizde giyilmemiş kıyafet,toka,iplik,iğne,takı,çeyizlik eşyalar,züccaciye tipi eşyalar,hediyelik eşyalar,gıda ürünleri , fındık,mısır,mısır unu bile olur. Başka aklınıza ne gelirse ama ne gelirse her şey. O olmaz demeyin her şey olur . Bu arada Nilgüncüğüm mesajını aldım canım Ama kıyafet konusunda giyilmemiş tercihimizdir çünkü bunlar satışa sunulacak.Kıyafet temizdir illaki de biraz huylu olanlar istemez almak.Ama çok az giyilmiş kıyafetleri paketleyip üstüne giyilmiş yazarsan onları burada yıkayıp ütüleriz ve paketleriz onları da giyilmiş olarak satarız yada köylümüz olmasa bile ihtiyacı olan birilerine veririz burada.Bunu şahsi fikrim olarak söyledim kabul edilmeyebilir fikrim istenmezse …

Ben açtım sandığı sevgili Lema destekleriniz için çok teşekkür ederim.Ohhh be neşem yerine geldi.Kara kara düşünüyordum .Bu arada ilk toplantıya gelemeyenleri mutlaka
    04 mayıs Pazar günü 13:00-16:00 arası yapacağımız poğaçaların yapıldığı,böreklerin açıldığı toplantımıza bekliyoruz. Hanımlar bırakın çocukları beylere bir günlük geçsin yerinize 
    Zaten gelmeyenleri ben gördüğüm zaman bir köşeye sıkıştırıp ifadesini alıyorum sokakta 

Ahmet hocam 26 nisanda görüşmek üzere o zaman ne getirebilirsen getir ordan.

UNUTMAYALIM;okumak zorunda olan maddi imkanlardan okuyamayan gençlerimiz var.Okullarını yarıda bırakmalarına gönlümüz razı olmamalı.Bir elin verdiğini diğer el bilmemeli.Sizlerin yardım için para vermesini değil hizmetimize karşılık ürün almanızı istiyoruz.

Bu forumu okuyanlar göz atmak yetmiyor yorum yazmak da gerekiyor. Başkanımız Abdullah Say yönetim kurulumuz ;  Zeki Yazıcı , Mustafa Genç , M.Ziya Biber , Abdullah Yazıcı ,          Ali Algül , Ömer Çobanoğlu

Yorumsuz kaldınız.Ses verin foruma ….

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 232 Mesajı Toplam
      425 Kere Beğenildi
      • antoloji
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #11: 18 Nisan 2008 - 00:04 »
  • Yayınlama
  • Bu arada üyeler 135 kere sayfa görüntülenmiş ama 10 kişi yorum yapmış bunun 4'ünü ben yaptım zaten .
    Söz hakkını elde etmek için sözün sahibi olmak gerekir değil mi? Şimdi; görevli bayanlarımız var. En yakınınzdaki kermes görevlimize müracaat edip sizde tuz katıyorsunuz oldu mu ?  ;)

İstanbul; Ebru ÇOBANOĞLU (0539 259 00 79 ) , Günay SAY , Zeynep BİBER , Nurten GÜNEY ,Makbule DÜZENLİ , Havva ALGÜL, Nimet YAZICI ,Emine YAZICI , Gülcan AKTÜRK , Refiye DÜZENLİ , Şermin BİBER , Fatma BİBER, Havva ÇOBANOĞLU , Aslı ÇOBANOĞLU ve Aynur ÖZTÜRK ...

BURSA ; AHMET (hoca) AKTÜRK ...
    TRABZON; NİLGÜN AKTÜRK
    AMASYA; YOOOKKKKK ......  :-[
    VİSİR ; YOOOKKKKK ....  :-[

Şimdilik bu kadar zorakide yapsam affınıza sığanarak görevlilermiz bu kadar ama NİLGÜN'e ve AHMET hocama yardım etmesi gerek birilerinin... Biliyorum ki duydunuz sesimizi .Bekliyoruz.

• İrfanKORKMAZ

• Ziyaretçi
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #12: 18 Nisan 2008 - 00:06 »
  • Yayınlama
  •   Değerli Ebru,
      Eğer arzu ederseniz,Amasya ile aranızda bir köprü oluşturabilirim.Orayı ayağa kaldırabilirim,bir iki kişiye tembih etmem yeter.Doğrusu neden duyarsız kaldıklarını anlamış değilim;ama elçiye zeval olmaz,bakarız dertleri ne!Bu arada aynı işi Aynur ve Sevgi abla da yapabilir

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 232 Mesajı Toplam
      425 Kere Beğenildi
      • antoloji
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #13: 18 Nisan 2008 - 00:08 »
  • Yayınlama
  • Bi zahmet abi bak oraya ama sabah uyandır uykusuz kalmasınlar gece  :)
    İyi haberlerini bekliyorum ....

• İrfanKORKMAZ

• Ziyaretçi
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #14: 18 Nisan 2008 - 00:15 »
  • Yayınlama
  •    Temam,yarın akşam bakarım,hepsi ayaktayken.Bir sorun da çıkmamış olur böylece,şimdi kaldırıyordum onları,sana dua etsinler Ebru  ;D

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 232 Mesajı Toplam
      425 Kere Beğenildi
      • antoloji
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #15: 18 Nisan 2008 - 22:06 »
  • Yayınlama
  • Amasya yok hala ?...  Bu arada demem gereken bir şey var unutmadan ; LÜTFEN ,eskimiş modası geçmiş kötü şeyler istemiyoruz onların gelmesi değerlendirilmeden çöpe atılması demek çünkü ...Önemli olan elimizde kalması değil herşeyin satılması o yüzden istiyoruz herşeyin en güzelini...

Kafanıza takılan herşey için başkanımızla yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ben hazırladım koliyi Nilgün top Bursa'yla Trabzon'da ...Amasya yetişecek bize korkmuyorum başka çareleri yok çünkü  ;)
    İrfan ağabey haber bekliyoruz senden ...Hadi kalın sağlıcakla en azından yazdıklarıma göz atın ve İLETİN HERKESE .Her şey için göstermiş olduğunuz destek yoğunluğundan dolayı çok teşekkürler ...

• İrfanKORKMAZ

• Ziyaretçi
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #16: 18 Nisan 2008 - 22:25 »
  • Yayınlama
  •   Değerli Ebru,
      Ben bugün boş durmadım.Kermesiniz için tam 35 kontorüm gitti ;D ;D Aradım Amasya'daki değerli abileri;ama hiçbirinin kafasını kaşıyacak vakti yok,inan hepsi öyle dedi.Yarın da Suluova'daki dernek başkanını arayacağım.(Kendisi bilahale yakınım olur) Bakalım o ne diyecek,bugün konuştuklarımdan ekmek çıkmadı.İsimlerini de vereyim de belki düzeltirler vaziyeti:Sn.Sinan ÖZTÜRK ve Sn.Dursun SARIKAŞ,yok yok mutlaka düzeltirler

• Mehmet Ziya BİBER
    • Aktif Visirli
    • *
    • 27 Mesajı Toplam
      46 Kere Beğenildi
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #17: 20 Nisan 2008 - 00:18 »
  • Yayınlama
  • Ebru kardeşim bizim sana vereceğimiz destekten şüphe duymamalısın .Yönetim olarak her türlü  destekle yanınızdayız ,benim kendi çapımda calışmalarım vardır.Asıl vurgulanması gereken 601 üyesi olan bu sitede insanların nelere karşı daha duyarlı olduğu meydanda ,toplantılara katılım meydanda her ne kadar birlik beraberlik zamanıdır denilsede içraatlarla çelişiyor.İnsan sevdiği için herşeyi yapar malesef sahte sevgi ve gülücüklerle karşı karşıyayız.Ben köyümü seviyorum köyümün insanlarını da seviyorum ve üzerime düşen görevlerimide yerine getirtiğimin kanısındayım .Aksini düşünenler mutlaka olacaktır saygı duyarım.selam ve dua ile.

• İrfanKORKMAZ

• Ziyaretçi
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #18: 20 Nisan 2008 - 00:37 »
  • Yayınlama
  •   Ebru Bacı,
      Aradım yine,aramaya da devam edecem bir sonuç alıncaya kadar.Dernek başkanı Rızvan KORKMAZ bazı şeyler için tamam dedi;ama bu bana yeterli gelmedi.Çünkü bu kermes,  öyle üç beş koli malzemeyle yapılacak bir organizasyon değil sanırım.Girdik dönüşü olmayan bir yola,ALLAH bu yolda mahcup etmesin,umarım!

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 232 Mesajı Toplam
      425 Kere Beğenildi
      • antoloji
    HU HU NERDESİNİZ ?...
    « Yanıtla #19: 20 Nisan 2008 - 14:06 »
  • Yayınlama
  • Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum İrfan ağabey; Amasya görevlimiz ;Murat-Naciye ÇOBANOĞLU artık.Sen başkanla irtibatını koparma devam et.Sağolasın.

Mehmet Ağabey; büyük bir yükün altına girdim ama anlımızın akıyla çıkacağız inanıyorum.Bu konuda dertliyim ama yorum yazmıyorum çünkü;benim haddim değil...

Destekleyende desteklemeyende destekleyip seyredende sadece bakanda sağolsun...

Facebook Yorumları

Twittear