2008 YILI KERMESİMİZ SONA ERMİŞTİR... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 2008 YILI KERMESİMİZ SONA ERMİŞTİR...  (Okunma sayısı 24696 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ömer'im
  • Aktif Visirli
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
KERMES 8 HAZİRAN TIKLA ...
« Yanıtla #60: 07 Haziran 2008 - 22:22 »
  • Yayınlama
  •     Bu güzellik için Fatma ve Şermin BİBER,Nurten GüNEY,Gunay SAY ve eşim canan kızım EBRU YA bize malzemeleri gönderen tüm koylulerime,Trabzontan yartımlarini esirkemeyen Nilgun AKTÜRK e sonsuz teşekkürler.

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • 232 Mesajı Toplam
      425 Kere Beğenildi
      • antoloji
    « Yanıtla #61: 10 Haziran 2008 - 23:01 »
  • Yayınlama
  • ooo daha kimler var babam az yazmış Havva Algül'e,Emine Güney'e de teşekkürler ...Yeni bir forum açıp herkesi yazacağım :)

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 232 Mesajı Toplam
      425 Kere Beğenildi
      • antoloji
    « Yanıtla #62: 10 Haziran 2008 - 23:03 »
  • Yayınlama
  • Fotoğrafta çıkmamış bile o kadar çok doluydu ki sürekli yağdı yardım.Gören yabancılar bile alıp getiriyor evinden isimlerini bile bilmiyoruz ALLAH razı olsun ....Kapının önü çekilmemiş 4 stand dışarıda  doluydu ....

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 232 Mesajı Toplam
      425 Kere Beğenildi
      • antoloji
    Herkese çok teşekkür ediyorum.Evet damla sandığınız yardımlar tabiri caizse okyanus oldu .
    Çok MUTUYUM - MUTLUYUZ …

Bu kadar ilgi olacağını tahmin edememiştik aslında . Tutulan dükkana sığmadı yardımlarınız Bir köy derneği olarak bir ilkti bu.Ben hiçbir köyün kermesine rastlamadım. Demek ki iş birlik ve beraberliğe gelince her şey yapılabilirmiş …Gerçekten kermesimiz görülmeye değerdi. Tanımadığımız insanlardan bile yardımlar geldi.

Ben bunu gönül işi olarak görmüyorum bence bu köyümüze olan borcumuzdu. O topraklarda dedelerimiz nenelerimiz bir şeyler yaptıysa bizimde o köyün adını duyuracak İstanbul’larda gıpta ile bakılacak bir şeyler yapmamız gerekirdi ve yaptık da …

Yoldan geçen herkes kermesimize gıpta ile baktı ve gelenlerin dilindeki cümle “biz bu kadar güzel ve farklı bir kermes görmedik” oldu … Biz de birbirimizin gözlerindeki ışığın ne denli parladığını fark ettik . Biz kaybetmedik şuan çok şey kazandık. O kadar değerli insan varmış ki köyümde yeni yeni tanıdım . Çok sevdim, belki sevildim belkide sevilmedim kırgınlığım oldu , üzüldüm ama olsun …

Emeği benim kadar çok olan Günay SAY’a,Fatma-Şermin BİBER’e,Havva ALGÜL’e sonsuz teşekkürler ...Annem Canan ÇOBANOĞLU’na , Değerli büyüğümüz Nurten GÜNEY’e , Emine GÜNEY’e, Gülcan BİBER'e, Ayşe KARANLIK'a ve Servet Aktürk ablamıza da çok teşekkürler ediyorum. Trabzon’dan Nilgün’cüğüme ayrı bir teşekkür ediyorum . Çok emek isteyen bir işti .

Yanımızdan ayrılmayan , nazımızı çeken Abdullah SAY’a, M.Ziya BİBER’e, Zeki YAZICI’ya şükranlarımı sunuyorum. Bu yoğunluğa  katlandığı için eşim Egemen ŞEN’e  ve babam Ömer ÇOBANOĞLU’na çok teşekkür ediyorum .

Evinden pastalar, börekler yollayan köylülerimize çok teşekkür ediyorum.Unutmadan bizimle birlikte perişan olan miniklerimizi Gülcan Say ,Rabia Algül ,Sema Biber ,Seda Çobanoğlu’nu da  öpüyorum . Annelerini çekiştirerek park yerine kermese sürükledikleri için …

Bir şeyler yapmaya çalıştık yapabildiysek ne mutlu bize… Yalnız isimleri tek tek yazamayacağım için çok çok üzgünüm.

Kermes için emeği geçen , yardım eden herkesin ölmüşlerinin ruhuna bir fatiha yollarsanız çok sevinirim.Hastalarına şifa duası ederseniz çok mutlu olurum. Özellikle Ankara’dan yollanan yardımların arasında hep not olarak ölmüşlerinin ruhuna Fatiha hastalarına şifa istenmiş. Onlara çok teşekkür ediyorum. Nilgün arkadaşımın babasının ruhuna Fatiha okunmasını istiyorum. Tüm ölmüşlerimiz için bizden bir Fatiha bekleyen ölmüşlerimizin ruhu için lütfen El_Fatiha …

Rabbim bizler ölmüşlerimizin  ruhuna gönderdik tüm yaptıklarımızı sen onların günahlarını bu vesile ile affeyle hastalarımıza bu vesile ile şifa ver Yüce Mevlam …

Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Sonsuz sevgilerimi sunuyorum. Çok güzel dostluklar kazandım. Kim ne der-se de-sin ben TRABZON’lu olmakla hep gurur duydum ama bir kez daha büyük bir GURUR DU-YU-YO-RUM ….

Kırdığım kimse olduysa affına sığınıyorum . Nazımızın geçtiği herkese ;
    SAYGILAR …

• Administrator
    • *
    • "Edeb Ya Hu"
    • 389 Mesajı Toplam
      575 Kere Beğenildi
      • Forma Yaptırma Sipariş
    • Kan Grubu: Seçmediniz

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Nurten AKYOL
    • Aktif Visirli
    • *
    • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
    • 56 Mesajı Toplam
      59 Kere Beğenildi
    MaşALLAH. Hiç kermese benzemiyor. Sanki mağaza açılmış. Bu görüntüler insana gurur veriyor. Dayanışma budur işte. Hepinize kolay gelsin. ALLAH hayırlı satışlar nasip etsin.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
    Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
    İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
    Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• Yaa Sabır...
    • Administrator
    • *
    • 350 Mesajı Toplam
      551 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0535 481 76 24
      Ne kermesi MaşALLAH ne diyeyim benim dükkanda bile bu kadar mal yok Alllah Herkesten razı olsun.Görevli kişilere de ALLAH sabırlar verirsin diyorum ...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 232 Mesajı Toplam
      425 Kere Beğenildi
      • antoloji
    İsmail ağabey senin dükkanada toptan fiyatından yollayabilirim istediklerini  ;)   Ben işi ticarete döktüm . Mehmet Ziya ağabeyin yememiz için aldığı baklavayı bile müşteriye sattık  :D

ALLAH'a şükür yapıyoruz bir şeyler . Unuttuğum birileri daha var Edanur Çobanoğlu,İlknur ve Yasemin Akyol'a da  emeklerinden dolayı teşekkürler ediyoruz... ALLAH emeği geçenlerden razı olsun ....

• Aktif Visirli
    • *
    • 24 Mesajı Toplam
      26 Kere Beğenildi
    ben çok güzel 1 hafta geçirdim yorulmadım bile yaptığımız işin birde hayra vesile olacağını düşündüğüm zaman yorgunluk biyana bana büyük bir zevk verdi bu koşuşturma .kızımın öss  sine oğlumun sbs   sine ramen ebrucuğumunda dediği gibi ufaklıkların parka gidelim diye isyanlarına ramen çok güzeldi herşey.ebrucuğumada sonsus teşekkürler ALLAH onun ve tüm gönülden çalışanların ne muradı varsa versin .herzaman uzaktan uzağa merabalaştığımız insanlarımızla çok sıcak sohbetlerimiz oldu .bu haytımın bi köşesinde anı olarak kalacak.inşALLAH tekrarı dileğiyle tabiki.burdan bütün çalışan hanımlarımıza teşekkürler.ebrucum pazar günü güzel bir final yapalım nedersin.önerilerini bekliyorum selamlar

DEMİR ÇELİK OLANA KADAR BİR ATEŞE GİRER BİR SUYA

• İrfanKORKMAZ

• Ziyaretçi
    Şu teşekkür listesine adımı yazdıramamak beni çok üzdü.Ama bari ben rica edeyim,bir fatiha da BENİM BABAMA okuyun millet,ben okuyamıyorum.İstirham ederim

• Süper Moderatör
    • *
    • 63 Mesajı Toplam
      129 Kere Beğenildi
        Kermesin başarılı olmasına çok sevindim.Bu kermese emeği geçen tüm yönetici ve çalışanlara teşekkür ediyorum.ALLAH tüm geçmişlerimize  rahmet eylesin.Fatiha okunmasındaki ısrarımı ben de belirtmek isterim.İnşALLAH gelecek etkinliklere daha aktif olunması dileklerimle herkese selam ve saygılarımı sunarım.
         (Bir kez daha Gülen Köyü ıspatlamıştır ki;kale gibiyiz...)

• Metin Biber
    • Aktif Visirli
    • *
    • 5 Mesajı Toplam
      5 Kere Beğenildi
    EBRUCUM HABU KERMES YUZİNDEN KARİYİ GÖRMEZ OLDUM NEZAMAN BİTECEK DEBAĞA BAKAYİM ŞAKA ŞAKA ALLAH EMEĞİ GEÇEN HERKESTEN RAZI OLSUN.RABBİM YOLUNUZU AÇIK ETSİN ;D

EZEL61

• Metin Biber
    • Aktif Visirli
    • *
    • 5 Mesajı Toplam
      5 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #72: 14 Haziran 2008 - 01:19 »
  • Yayınlama
  • EBRU YENGEN LE SANA BUİŞ BİTSUN DÜKKAN AÇACAĞUM. ;D

EZEL61

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 232 Mesajı Toplam
      425 Kere Beğenildi
      • antoloji
    Öncelikle Günay ablama ; güzel final yapalım derim bende nasıl istersen ne istersen hazırım ...

İrfan ağabey;orda yardım gönderen herkes için Fatiha istedim ve o listede kermeste günlerini geçirenler için teşekkür etmiştim.Çünkü sizler için önceden yazdığım yazılar var.Herkesin adını tek tek yazamayacağım için ve bütün köylülerimiz küçük yada büyük çok yardımda bulunduğu için herkesin ölmüşlerine bir Fatiha okunmasını istedim.İsmi geçenler gece gündüz uğraşanlardı ayrıca...

"Tüm ölmüşlerimiz için bizden bir Fatiha bekleyen ölmüşlerimizin ruhu için lütfen El_Fatiha …"
    diye yazılı...

Ahmet Hocam Bu kale sur sur .İnş. yıkılamayacak . Bütün ölmüşlerimizin ruhuna Fatiha ...

Metin ağabey ben eve gidemedim yorgunluktan karıyı iki gün görmesende olur  ;)

Emeği geçen herkesten ALLAH RAZI OLSUN ....

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 232 Mesajı Toplam
      425 Kere Beğenildi
      • antoloji
    Bu arada Günay ablaya katılıyorum çok güzel sohbetlerimiz oldu.Kermesten sonrada ev oturmaları başlasın diyorum artık.Zaten kim hangi poçayı,böreği güzel yapıyorsa listeme koydum önce onlara gideceğim  :D

Kermesete dört köşe oldum yaw  ;)

Facebook Yorumları

Twittear