NİLGÜN AKTÜRK KARDEŞİMİZE TEŞEKKÜRLER - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: NİLGÜN AKTÜRK KARDEŞİMİZE TEŞEKKÜRLER  (Okunma sayısı 4058 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
saygıdeğer nilgün kardeşimiz sizin çalışmalrınızla ve desteklerinizle yapmış olduğunuz yardımlarınız elimize ulaştı.bu çalışmalarınızdan dolayı size ve tüm yardımseverlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.bu yardımseverliğiniz bizlere her zaman güç verecektir.gönderilen tüm kermes ürünleri için herkimin emeği geçti ise buradan istanbuldaki gülenköyü derneği yönetim kurulu ve şahsım adına teşekkürlerimi iletirim.

bütün köylülerime selam ve saygılarımla.

ABDULLAH SAY

• Nilgün Aktürk
  • Aktif Visirli
  • *
  • 28 Mesajı Toplam
    41 Kere Beğenildi
Faydamız olduysa ne mutlu bize.ben hiçbir şey yapmadım yalnızca anlattım.biz toplum olarak aslında doğru anlatıldığında ve amaca hizmet ettiğine inandığımızda yardıma o kadar hazırız ki.

ALLAH yardımını esirgemeyen adlarını gönderdiğim listede yazdığım herkesten razı olsun.Tek ricam bu insanlara dua edilmesi ve yapılacak kermesin amacına ulaşmasıdır.

Rabbim herkesin niyetini kabul etsin.

ALLAH'ın ihsan ettiğine mani olacak yoktur,O'nun mani olduğunu da lütfedecek yoktur.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Bende Nilgün Kardeşimize Teşekkür ediyorum Trabzon'da güzel organizasyon yaparak Kermese katkı sağlamıştır.Bu ve bunun gibi çalışmalarda Nilgün kardeşimizin yanımızda olacağından adım gibi eminim.Büyüklerimizin bir lafı var geturendende gönderendende ALLAH Razı olsun.

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
  • 232 Mesajı Toplam
    425 Kere Beğenildi
    • antoloji
Nilgün'cüğüm sana sonsuz teşekkürler canım ... Yazacak bir şey inan bulamıyorum çok güzel çalıştığına inanıyorum orada :)
Bizde burdan sana ve yardım eden büyüklerimize, kardeşlerimize,arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz...

' VEREN EL HER ZAMAN ÜSTÜNDÜR '

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
  • 46 Mesajı Toplam
    75 Kere Beğenildi
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
            Tek başına 10 kişilik iş yapan kardeşimizin bu tebrikleri hak ettiğini düşünüyor,hepimize bu çalışmalarının örnek olmasını diliyorum.Kendisine yardımcı olan tüm kardeşlerimizden de ALLAH razı olsun.Yardımlarını ALLAH kabul ve makbul eylesin.A...E...O...

desen 49

• Nurten AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
  • 56 Mesajı Toplam
    59 Kere Beğenildi
Nilgün kardeşimi, arkadaşımı ben de tebrik etmek istiyorum. Gerçekten çok güzel iş başardı. Yüreğine sağlık canım.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• Nilgün Aktürk
  • Aktif Visirli
  • *
  • 28 Mesajı Toplam
    41 Kere Beğenildi
Güzel düşüncelerinizi dua hükmünde kabul ediyorum ama yine söylemek istiyorum ki ben hiçbirşey yapmadım,yalnızca aradım,durumu anlattım tanıdıklara ve sağolsunlar yardımlarını esirgemediler,bizede vesile olmak düştü.

Çok insan var teşekkür ve dua hakeden,isimlerini zikretmemem haksızlık olur,ta Ankara'da organize olan arkadaşım Emine Aydemir'e,İsmail Düzenli'ye,anneme ve tüm aileme,Nurten Akyol'a ve bu kişiler vasıtasıyla ulaştığım ismini sayamayacağım sayıda insana,aralarında köyümüzle alakası olmayanlar dahil çok teşekkürler.ALLAH niyetlerini kabul etsn

ALLAH'ın ihsan ettiğine mani olacak yoktur,O'nun mani olduğunu da lütfedecek yoktur.

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
  • 232 Mesajı Toplam
    425 Kere Beğenildi
    • antoloji
Nasıl yapmazsın önemli olan aracı olup köprü kurmaktı İstanbul'a bunu sen yaptın canım benim herkes sağolsun teşekkür ediyoruz ...

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

Facebook Yorumları

Twittear