DERNEK YÖNETİMİ İLE RÖPORTAJ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: DERNEK YÖNETİMİ İLE RÖPORTAJ  (Okunma sayısı 2867 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
          Sevgili köylülerimiz ;
          İstanbul'daki Gülen Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği başkanımız sayın Abdullah Say ve Yönetim kurulu üyemiz sayın Ömer Çobanoğlu'yla yaptığımız röportajı siz değerli hemşehrilerimizin yorumlarına sunuyorum ...Saygılarımla...

<a href="http://www.dailymotion.com/video/x5q7nl" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/x5q7nl</a>
GulenTV

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
  • 24 Mesajı Toplam
    26 Kere Beğenildi
Röportajı izledim önemli noktalara deyinilmş.dernek kültürünün devam edebilmesi için sürekli katılım şart.katılımın haricindede kişi sayısı giderek artması gerekir .bana göre önümüzdeki yönetim seçimlerinde gençler devralmalı.gençlerin katılımıyla bu toplantılar ve faliyetler büyür daha aktif hale gelir.gençlerin bakış açısıyla sosyal aktivitelerin çok daha canlı üretken geçeceği kesin.GENÇLER HAYDİ İŞ BAŞINA futbol turnuvalarındaki çoğunluğu ve duyarlılığı dernek yönetimindede gösterin bakalım.

DEMİR ÇELİK OLANA KADAR BİR ATEŞE GİRER BİR SUYA

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
  • 232 Mesajı Toplam
    425 Kere Beğenildi
    • antoloji
İzledim yorum yapmak haddim değl ama sadece demek istenenin altını çizmek istiyorum.Bu insanlar yardımcı oldu çoookkk köylüsüne iyiler yada kötüler evlerini açtılar çok şeyden ödün verdiler aranmamak dokunuyor onlara.Aranmayıda geçmişler artık sadece derneğin yaşatılması için devamlılığı için  için para yardımıda değil güzel bir sohbet istiyorlar yad etmek istiyorlar geçmişi bu onlara zaten gurur verecektir .................................................... ???

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

Facebook Yorumları

Twittear