Genç İstikballer!!! - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Genç İstikballer!!!  (Okunma sayısı 2533 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

 • Dünyasürgünü_90

 • Ziyaretçi
Genç İstikballer!!!
« Topic Start: 08 Temmuz 2008 - 21:25 »
 • Yayınlama
 •      
                      GENÇ İSTİKBALLER!!


          Gencecik yürekler içerisinden yükselen taptaze umutlar. Çevresindeki islenmiş hayatın tersine karalanmamış, içinde yaşadığı dünyanın ateşine kapılmamış genç istikballer!
         Onlar kalıplaşmış fikirlerin, ateşin külleri gibi bitmiş, közleşmiş insanların, hayasızlığı altında ezilmemiş yüreklerinden gelen iman ateşi ile, karşılarına çıkan küfür denizlerini bile aşmış, ateşlerinden bir çıra dahi eksilmeden yürek yangınlarını etraflarına yaymaya devam etmekteler.
         Gönül dünyası ile gerçek dünya arasında en güzel bağı kurmuş bu bağ arasındaki iman çizgisinden ayrılmadan ve ayırmadan yolları üzerinde ne kadar engel varsa söküp atarak etrafına yüreğinin umutlarını saçmaya devam eden bir istikbal!             

         Temellerini geçmişinin aydınlığında bulan, geleceğini bu ışıkla kurmaya çabalayan taze bir umut dünyasının hayallerini kırarak çökertmeye uğraşan batı zalimleri genç beyinlerin fikirlerini öldürerek kendileri gibi taklitçiler haline getirmek ve geçmişinden aldığı ışıkları söndürerek geleceğini karartmaya çabalamasıdır...
         Ancak geçmişi bu kadar aydınlık olan bir gençlikten alacağı darbe onu son derece korkunç bir şekilde yıkacak ve zalimliğinin zirvesinde alaşağı edecektir...

         Böyle bir gençlik sadece yüreğimizde ve umut dünyamızda yaşıyor. Yüreklerimizde yaşayan umutlarımızı genç istikballere vermek onlara verilen en güzel hediye olacaktır.


  Not:Alıntı Değildir. Sadece acemi olarak yazdığım bir yazı..
   


  Facebook Yorumları

           
  Twittear