Yıllar Önce Minibüsle Köye Çıkış-Minibüste Kimler Yokki... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Yıllar Önce Minibüsle Köye Çıkış-Minibüste Kimler Yokki...  (Okunma sayısı 5456 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Yıllar Önce Minibüsle Köye Çıkış - 1

{alt}

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
Yıllar Önce Minibüsle Köye Çıkış -2  (1.videonun devamı...)

{alt}

• Turgay Aydın
  • Aktif Visirli
  • *
kimler varki hiç kimseyi tanıyamadım ;D biliyorsan minibüstekileri yazarsan sevinirim

TEŞEKKÜRLER.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
kimler varki hiç kimseyi tanıyamadım ;D biliyorsan minibüstekileri yazarsan sevinirim
                                                                                                                                                                                                                       TEŞEKKÜRLER.

Bende tam olarak isimlerini bilmiyorum Rahmetli dedemle Rahmetli Hacı Ali Düzenliyi tanıdım.Arkada yanyana duruyorlar hani Rahmetli Ali Düzenli Almanyadaki arkadaşımın ellerinden sıkarım diyor.Onun solundaki dedem Rahmetli Hacı Ferşat Yazıcı'dır.
     Diğerlerinide tanıyanlar yazarsa bizde tanımış oluruz...Sen tanımadın diye kimse tanımayacak değil dimi ama :) Saygılarımla

• Turgay Aydın
  • Aktif Visirli
  • *
ee herhalde ben niye koydun onu oraya ben tanımadım kaldır demedim canım abim biliosan isimlerini rica ettim tanısamda  tanımasamda harika olmuş tanıyanlar için çok çok başka olur  TEŞEKKÜRLER.

• Aktif Visirli
  • *
rahmetli ali cobanoglu sahan aktürk rahmetli yorkanci ahmet düzen sofor ali biber

• Mustafa Bektaş
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 610 37 61
evet bende tanıyamadım ama gercekten cok guzel  eskılerı tekrar hatırlak en guzelı sonucta bız o guzelım gulen koyunde buyutuk ve orada anılarımız var bu vıdyoyu yayınladıgınız ıcın cok tesekkur edr saygılarımı arz ederım herkese selamlar mersınden

Facebook Yorumları

Twittear