DERNEĞİN FAYDALARI - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: DERNEĞİN FAYDALARI  (Okunma sayısı 8092 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05364771761
DERNEĞİN FAYDALARI
« Topic Start: 16 Temmuz 2008 - 11:15 »
  • Yayınlama
  • evet arkadaşlar  sayın koylulerim pazar gunku gerede zıyaretı bır sefer daha gosterdıkı dernek olmak cok faydalı bırşey bakın dernek olmasa bu kadar koyluyu bır araya getıremezdık boyle bır organıze yapamazdık sadece ferdı olarak yapardık ferdı olarak da hıc bırsey olmaz bakın ferdı olarak beledıyeden bır arac istesen alamazsın ama dernek oalrak girişimde bulundunmu butun kapılar sonuna kadar acılıyor onun icindirki gelin arkadaşlar dernegimize sahip cıkalım ozellıkle gencler bu yuku bellı kişilerin sırtına yuklemeyelim başkanımıza yardımcı olalım dernek konusunda tum koylulerımızı faydaları hakkında bilgilendırelım aylık toplantıları cok az bır katılımlan gercekleştırmeyelim kalabalık olsun herkes gelsın tabıkı gonul oyle istiyor bakıyorsun her toplantıda aynı kişiler bu sefer ne oluyor gelenlerede  bir sogukluk gırıyor onlarda gelmemeye başlıyor bu sefer ne oluyor bu işe gonullu olan kişiler gonulsuz oluyor insanların şevki kırılıyor şevk kırmayalım insanların şevkini artıralım bakın bır gece duzenlendı ilk başta kımse sıcak bakmadı ama gece cok guzel olunca gelmeyenlerde bu sefer gelmedıklerıne pişman oldu bır geredeye trabzonspor kampına gezi duzenlendı sıcak bakılmadı ama sonradan gezi guzel olunca gelmeyenler pişman oldu şimdi mesele şu sayın koylulerım bu derneki kurmak icin bazı kişiler cok mucadele emek verdi dernek acıldı kuruldu faalıyette ama ALLAH muhafaza ALLAH gostermesın dernek kapanırsa bu sefer herkes pişman olacak tabiki son pişmanlık hic bir zaman fayda vermez bakın bir cenaze oluyor bakıyorsunuz kalabalık toplanmış herkes orda peki soruyorum size dernek olmasa kimin haberi olacak bu kadar kalabalıgı nereye toplayacaksın ben yıllardır dernekciliklen ugraştıgım icin dernekin faydalarını cok iyi biliyorum bir elin nesi var iki elin sesi var misalini herkes bilir evet arkadaşlar sayın koylulerım uzun lafın kısası dernekimize ve başkanımıza sahip cıkalım kimseden kaldıramayacagı bir yukun altına girmesını kımse istemiyor kimseden cok birşeyde istenmıyor sadece aidatlarımızı zamanında odeyelim bir aylık aidat 10 ytl ayda ıkı adet sigara parası bunu vermekten kacmayalım veremeyecek olandan buda ıstenmıyor yeterki gelın derneke toplantılara sadece istenen budur başınızı agrıttım herkese selamlar saygılar  MUSTAFA GENC

mustafa genç

• Mustafa Genç
    • Aktif Visirli
    • *
    • GSM: 05364771761
    DERNEKİN FAYDALARI
    « Yanıtla #1: 18 Temmuz 2008 - 08:50 »
  • Yayınlama
  • bakın arkadaşlar dernekın faydalarını goruyoruz  herkes gerede ziyaretını ornek gosterıp yeni etkinlik istiyorlar
    mustafa genç

Facebook Yorumları

Twittear