KIZ AYRIMCILIĞI - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: KIZ AYRIMCILIĞI  (Okunma sayısı 3714 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• kara_kiz_6161

• Ziyaretçi
KIZ AYRIMCILIĞI
« Topic Start: 18 Temmuz 2008 - 00:08 »
  • Yayınlama
  •      Derneğimizin yaptığı etkinliklerden hiç memnun değilim.Derneğimiz kızlara çalışmıyor.Nedir bu ayrımcılık.Yönetim kuruluna mı dernek başkanımız sayın Abdullah SAY amcaya mı sesleniyim bilmiyorum ama derneğimizin kızlara da çalışmasını istiyorum.Örn;TS futbolcularını ziyarete kampa gidildiğinde neden kızlar götürülmedi ben çok istediğim halde hiç kız gitmediği için babam beni götürmedi.Sitemim aynı zamanda BABAMadır.Biz aileler için şimdi bir KARADENİZ turu istiyoruz.Bunu yönetim kurulunun en yakın zamanda toplanarak konuşmasını istiyorum.Haydi MUSTAFA abi nasıl TS kampı için harekete geçtiysen biz( EDANUR ve ESRA yeğenlerin ) için de harekete geççç.UYUMAYALIM ltfnnnn...HAYDEN KARADENİZE...       Ömer ÇOBANOĞLU'nun kızı Edanur ÇOBANOĞLU...

• laz_o_61

• Ziyaretçi
    KIZ AYRIMCILIĞI
    « Yanıtla #1: 18 Temmuz 2008 - 01:53 »
  • Yayınlama
  • ne alakası var kız ayrımcılıgıyla onu anlamadım dernek kızlar gelmesin diye birşeymi söylemiş yyo hem doğru kızların orda ne işi var erkekler diyormu ki hanım bırakta haburu ben yoğurayim sen konuyu çok saptırtmışsın  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

• Mustafa Genç
    • Aktif Visirli
    • *
    • GSM: 05364771761
    KIZ AYRIMCILIĞI
    « Yanıtla #2: 18 Temmuz 2008 - 08:48 »
  • Yayınlama
  • selam edanur oncelikle biz ayrımcılık yapmadık herkes gelsın dedık biz demedikki kızlar gelemez dıye sana birşey diyeyim burda suclu baban o getırmedı sizi arabadada yer vardı aslında getırebilirdi sizi neyse gecmişi bırakalım gelecege bakalım şimdi siz kızlar dıyeyım bir fikir atın ortaya artık ne istiyorsanız karadeniz gezisimi veya başka bir etkinlikmi siz fikiri sunun destek dernekten gelir merak etmeyın tamammı eda ve esra yegenlerim ama size en yakın dernek yonetim kurulu uyemiz sayın omer cobanoglu var siz onu sıkıştırın tamammı siz isteginizi ona soyleyın o gerekeni yapar tamammı selamlar
    mustafa genç

• kara_kiz_6161

• Ziyaretçi
    KIZ AYRIMCILIĞI
    « Yanıtla #3: 18 Temmuz 2008 - 21:35 »
  • Yayınlama
  • teşekkür ederim abi sesimi duyduğun için babamdan önce sen duydun sesimi.abi bi karadeniz turu istiyoruz.şöyle bi otobüse doluşup gitsek ne güzel olur dimi.inş. bu konuyu bi görüşür karara varırsınız da bizde karadeniz turu yaparız.

• Mustafa Genç
    • Aktif Visirli
    • *
    • GSM: 05364771761
    KIZ AYRIMCILIĞI
    « Yanıtla #4: 19 Temmuz 2008 - 11:18 »
  • Yayınlama
  • selam edanur tamam bir karadeniz gezisi duzenleyelim katılacak kişi organizesini sen yap gerekli destegi dernek yonetimi verecektir  hadi bakayım burdan herkese cagrı yapalım karadeniz gezisine katılmak isteyenler ismini yazdırsın tarihinide sen belirle bir an once bize bildir peşin peşin ben soyleyeyim ben katılamayacagım ama cok isterdim boyle bir organızasyona katılmak ama katılacak cok kişi vardır sanırım selamlar sen once babanı sıkıştır
    mustafa genç

• İrfanKORKMAZ

• Ziyaretçi
    KIZ AYRIMCILIĞI
    « Yanıtla #5: 19 Temmuz 2008 - 11:32 »
  • Yayınlama
  •  Ömer abinin Eda Nur adında bir kızı mı varmış??ALLAH ALLAH!Ne kadar ortak özelliğimiz varmış Ömer abi ile.Bende de var aynı isimde bir kız;ama benimki çookk güzellllll ;D ;D

Facebook Yorumları

Twittear