MEZAR TAŞLARI ve GÖZYAŞLARI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: MEZAR TAŞLARI ve GÖZYAŞLARI  (Okunma sayısı 4172 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
MEZAR TAŞLARI ve GÖZYAŞLARI
« Topic Start: 02 Ağustos 2008 - 01:26 »
  • Yayınlama
  •      SERVET IŞILDAR
         servetisildar@msn.com
         02 Ağustos 2008 Cumartesi

Binlerce müslümanin katili olan karadzic yakalandi. Kendi milleti kendini gösterdi,ve cok büyük bir katilimla karadzic`i yargilayacak olanlari protesto ettiler.Bazan en adi,namuzsuz,serefsiz,alcakca islenen katliamlara karsi da olsa tutucu olmak gerektiginin örneklerini verdiler!!

Bu dört milletin(y.s.e.r.)bu zamana kadarki yaptiklari rezillikleri,müslüman katliamlarini göz önüne alirsak ve bugüne bakarsak, beyinlerinde hic bir gelismenin olmadigini acikca görebiliriz.

ALLAH firsat vermesin,firsat buldular yaptilar, bulursa yine yaparlar.Bunlarin iyi niyetine,dostluguna güvenip,gecmiste olanlar gecmiste kalsin diyenler iyi düsünmeli ve uyanmalidirlar.

Mahkemenin ilk gününde savcinin karadzic`e,sizi savunacak biri varmi diye sorunca,görünmeyen savunucularim var dedi. Görünmeyen savunucular demekle kimi kastetti acaba?(ilahi bir savunucu mu?) savunmasiz 12-18 bin kisiyi iki gün icinde acimasiz bir sekilde katlederek avrupa`nin-medeniyetin! veya ortadogunun göbeginde soykirim yapan katillerin gizli savunuculari olurmu?

Savcinin karadzic`e ikinci sorusu,bu zamana kadar neden teslim olmadiniz`a ise "öldürülecegim korkusundan" cevabini verdi.(18 bin kisiyi öldüren karadzic,kendisi icin gelecek ölümden korksun!
    18.000 e bir?bizler "bir Türk dünyaya bedeldir" diyoruz,her tarafimiz sehit mezarlari ile doldu izin almadan citimiz cikamiyor.Soysuz karadzic, bir sirp`a karsi 18.000 kisiyi hemen katlediyor!!) bu  soykirimi yapanlari cezalandirmakla temize cikabilecegini sanan zavallilar,kimi cezalandiracaklarini dahi bilmiyor.
    Öyleki bu mahkemenin yeri bile yanlis:Lahey-Hollanda. bunlar degilmi Bosnadaki Müslümanlari silahsizlandirip,güvenli bölge diye depolara doldurup sirp katillere teslim edenler. Cok garip bir dünyada yasiyoruz. Birakalim sirplari veya hollandayi,Avrupa-Balkan ülkelerinin vicdanlarina sorsak,bu katliamlardan haberi olmayan bir tek ülke varmiydi diye,eger bunlarda vicdan olsa inaniyorum ki; bir tek ülke bizim bu soykirimdan önce haberimiz olmadi diyemez.

O zaman kim kimi yargiliyor,kim kimi kandirmaya calisiyor.Bu zamanki medyanin,görsel basinin,iletisimin en gelismis caginda böyle soykirimlar,katliamlar islenebiliyorsa,bu ülkeler insanlarinin beyinlerinde hic bir gelismenin olmadigini gösteriyor ve Din`den ,Iman`dan,ALLAH`tan,Peygamber`den  hic nasiplenmediklerini göstermiyormu?
    Islam disinda,Hükümleri kalmamis dinlere inansalar bile! esasen bu yasanan olaylardan alinacak baska dersler var.

Bir düsünelim bu soykirim ,sirplara silah yardimi yapildi,yardimci olundu,oyuna getirildi ve bir millete baska bir millete karsi katliam yaptirildi. bu katliamin bedelini,Belgrad bombalanarak ve halki rezil bir duruma getirilerek ve bir kaci! yargilanarak yine sirplara ödettiriliyor.

Irak`da ayni oyun olmadimi? Irak iyice silahlandirildi,irana`a karsi savastirildi,Iran ve Irak`in Müslüman Halki kirdirildi,gücsüzlesdirildi sonra Irakin topraklari isgal edildi ,halki yok edildi ve o soysuzlarin Iraka girmesine zemin hazirlayanlarin idami en önce yapildi(saddam gibi) Halbuki bu insanlar,o isgali gerceklestirenlerin en cok güvendigi,sevdigi insanlardi yillarca. Peki ne zamana kadar? bu güven sürdü,kafirler emellerine ulasana kadar. Peki bu oyunlar yeni mi oynanmaya baslandi? hayir asirlar beri devam ediyor.
    Nedir yanlis olan hala "ibret alinmamis olmasi" degilmi. Bosna`da bu kadar insanin katledilmesi,gelecek 40-50 yillik bir müslüman nüfüs artisinin önlenmesidir ve bütün Avrupa ülkelerinin hep beraberce sinsi planlarinin ürünü ve uygulanmasidir.

(insaalah Bosnali müslüman kardeslerimiz ve bizler,Bosnayi dolduran mezar taslarindan ve akan göz yaslarindan ibret aliriz ve tarihi tekerrür ettirmeyiz)  onun icindir ki bu Lahey`ler,Karadzicler bir aldatmacadir.

Avrupa ve Amerika isbirliginde,ayni oyunlar Pakistan ve Iran`a oynanmak icin ,cok sinsi planlar hazirlaniyor. Müslüman Ülkeler uyanmadiklari ve ders almadiklari sürece,bu zülümler,katliamlar son bulmayacaktir.Tek care,islam ülkelerinin teknolöjik kalkinmalarinda ve birlik olmalarindadir.

(Afganistan,Cecenistan,Azerbaycan-Karabag,Bosna,Bati Trakya,Kibris,Irak-kerkük ve Filistin`i unutmayalim)

Bizler birbirimizi anlayalim,birbirimize yardimci olalim ki:Hakteala`da bizlere yardimci olsun. insaALLAH.

Saglik ve afiyet dileklerimle

www.gulenkoyu.com sitesini izleyen, tüm kardeşlerime selam ve sevgilerimle

Servet Isildar

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
    Da`vetin vardi dün ezanlarda...
    Seni ey ma`bedim utansinlar,
    Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
    MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• ertan öztürk

• Ziyaretçi
    « Yanıtla #1: 02 Ağustos 2008 - 14:44 »
  • Yayınlama
  • Müslümanin müslümandan baska dostu yokdur.Paylasinin icin tesekkürler,eline saglik Servet abim

• P h o e n i X
    • Aktif Visirli
    • *
    • Quae nocent docent!...
    « Yanıtla #2: 02 Ağustos 2008 - 18:08 »
  • Yayınlama
  • Birlik olmamız için, zalim elinden daha kaç tokat yememiz gerekiyor?

Servet abi, güzel ve bir o kadar da acı bir konuya değindiniz. İnsan nisyana mahkum, maalesef. Arada hatırlatmak gerekiyor..
    You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
    ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
      • antoloji
    « Yanıtla #3: 27 Mayıs 2010 - 14:36 »
  • Yayınlama
  • Usulca bir yorum eklemek istedim . Bosna kanayan bir yara... Buna soykırım denmiyor nedense ama biz ermeni soykırımı yapmışız yaa bizim Türklerde buna rağmen bunu kabul edercesine "hepimiz ermeniyiz" ""hepimiz hırntız"sloganlarıyla yeri göğü inletti ve ermeni bir çocuğun(Dink'in oğlu) Aşağılık Türkler lafına rağmen ermeni sloganı attılar üniv. kampüslerinde o aydın ama aydınlanmamış beyincikleriyle yuhhh be!..
    Düşünüyorum da biz kimiz ve biz neyiz?... Korkuyorum Kradicz asılırsa çıkıp hepimiz sırpız bağırcaklar diye . Korkuyorum Apo asılsaydı hepimz pkk yız bağırcaktık diye... Şimdi ben bu yazıya ne yorum yazayım ki isyanınıza bir isyanda benden .....Çok anlamlı ve alımlı bir yazıydı ....
    "Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

Facebook Yorumları

Twittear