Dünya nüfüsünün % 0,2 si - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Dünya nüfüsünün % 0,2 si  (Okunma sayısı 3575 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
Dünya nüfüsünün % 0,2 si
« Topic Start: 29 Haziran 2007 - 00:21 »
  • Yayınlama
  • Doktor`da sira beklerken Dergi okumak bir aliskanliktir benim icin,Dergiye dalinca,siranin bana nasil geldigini hic anlayamam,nedense zaman cok cabuk gecer.

yine bu hafta Doktor`da sira beklerken"DER SPIEGEL" Dergisini okuyorken,Dünya nüfüsünün kacda kaci hanki dine nensub ve yasadiklari cografyayi gösteren istatistik ve harita dikkatimi cekdi.

Dünyanin her hanki kösesinde bir karisiklik olsa dil aliskanligimi  yoksa gercekten öylemi bilinmez,yahudi oyunu,yahudi isi,yahudi bozgunculugu denilen(Dünyanin her milletinden ve dini inancina mensub insanlardan bu yakistirmayi duymak mümkün) bu milletin,Dünya nüfüsündaki orani dikkatimi cekti % 0,2 ile 14 milyona tekamül ediyor,6 milyonu Müslüman topragi israil`de,8 milyonu Dünyanin muhtelif yerlerinde.

bir düsündüm, bu milletin her ferdi,dünyanin en zeki insanlari,en basarili pröfesörleri olsa ve bunlari Dünyadaki her bircesit üretim yapan Firmalara birer tane yönetici olarak verilse,bu nüfüs yetmiyor,cok firmalar birer yahudi yöneticiden mahrum! kaliyor.

Acaba bu oran gercekten dogrumu yoksa bu yahudi nüfüs orani saklaniyormu?(yoksa bu oranda da yahudi oyunu mu var?!) acaba Dünya nüfüsünün % 99,8 i bu orana muhtac mi? eger degilse,Dünyanin süper gücleri bu orani neden devre disi birakma ihtiyaci duymazlar.

Yoksa yarim asirdan beri,özellikle müslümanlara kan kusturan,Dünya düzenini hice sayan,hicbir kanun tanimaz,diledigini yapabilen,dünyanin büyük gücleri bile bunlarin yaptigi rezaletleri kinama cesaretini gösteremeyen ve koskoca cihan devleti Türkiye,ülkesini terör belasindan kurtarabilmek,vatandaslarinin güvenligini saglayabilmek icin,teröristlerin yerlerini kendi koymus gibi bilmesine ragmen,sinirinin 2 metre ötesine askeri bir hareket yapabilmek icin, bilmem kac devlet`den vize almasi gerektigi gercegi bu % 0,2 oraninin Dünya milletlerinin ne kadar vazgecilmezleri,olmazlarsa olmazlarimi?

Ayni arastirmada Dünya Müslümanlarinin Dünya nüfüsünün % 19,8 ini teskil ettigini belirtiyor.% 0,2 kabilesi,hertürlü rezilligi,cefa`yi,zülümü,acimasizligi,iskenceyi,soykirimi karsisindaki büyük cogunluktan,hicbir depki,cekinme,korkma ihtiyaci sezmeden uygulayabildigi % 19,8 e ne demeli.

Gec oldu zaten,dahada gec olmadan,kan gölünde bogulmadan uyanalim ve kenetlenelim ve kurtulusun recetesini yazalim ve bu receteyi uygulayalim. Bizleri yaradan Yüce ALLAHü teala`nin,Hamd olsun inandigimiz Yüce Dini Islamin ve Yüce Peygamberi Hazreti Muhammed a.s. in bizlerden istedigi bu olsa gerek.

www.gulenkoyu.com sitesini izleyen, tüm kardeşlerime selam ve sevgilerimle

Servet Isildar

(bilgiler:AYNA DERGISI(DER SPIEGEL)-Nr.22/26.05.07/sayfa-62) 

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
    Da`vetin vardi dün ezanlarda...
    Seni ey ma`bedim utansinlar,
    Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
    MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Administrator
    • *
    • "Edeb Ya Hu"
      • Forma Yaptırma Sipariş
    • Kan Grubu: Seçmediniz
    Dünya nüfüsünün % 0,2 si
    « Yanıtla #1: 29 Haziran 2007 - 09:35 »
  • Yayınlama
  • Servet abi öncelikle Almanya'ya selamlar.Yazını okurken gönülden ,yürekten katılmamak içten bile değil.
    Özellikle;
    Bizleri yaradan Yüce ALLAHü teala`nin,Hamd olsun inandigimiz Yüce Dini Islamin ve Yüce Peygamberi Hazreti Muhammed a.s. in bizlerden istedigi bu olsa gerek.
     Temennimiz de budur.Gurbette olmak  Milliyetçi duyguları fazlalaştırdığına bu yazmış olduğun yazıdan sonra bir kez daha kanaat ketirdim...   
                                  Selam ve Dua ile
    Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Aktif Visirli
    • *
    • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
    • GSM: 05337352022
    VESSELAM
    « Yanıtla #2: 30 Haziran 2007 - 23:37 »
  • Yayınlama
  • DEĞERLİ ABİM SERVET IŞILDAR ve KARDEŞİM KENAN! DÜNYADA 14 MİLYON YAHUDİ OLABİLİR!!! FAKAT ŞUNU İDRAK ETMEMİZ GEREKİYOR 1. YAHUDİ HİZMETKARLARI 2. YAHUDİLERİN BAŞINDA OLDUĞU FİRMALAR ve YAPTIĞI İŞLER (ÖRN: MASTERCARD ve VISA FİRMALAR) BU KONUYA DİKKAT ANA KALEMLER VE HAM MADDELER ONLARIN ELİNDE VE EN ÖNEMLİSİ GÜZEL ve A KALİTE LBİLERİ VAR.. NAZARINDA TÜRKİYEDE SÖZ SAHİBİLER ZAMANINDA İSPANYADAN KAÇAN YAHUDİLERE KUCAK AÇTIK BUGÜN BİZİ YÖNETEN RESMEN ONLAR BU KELİMEYİ BİZZET YAHUDİ OLAN BİR ŞAHSİYET SÖYLEDİ (ARKADAŞIM OLAN BİR KİŞİ) AKABİNDE BİZLER NE ZAMAN SAĞI SOLU ŞEYHİ MÜRİDİ BIRAKIP HAKKA ve HAKKANİYETE LAYIKI İLE İNANIP BU DEĞER İÇİN ÇABA HARCARSAK DÜZEN DEĞİŞİR SAMİMİYETSİZ OLDUĞUMUZ AÇIK VE NET. ÖRNEK:FİLİSTİNDEKİ İKİ GRUP BİRİ DİĞERİNİ SEKS KASETİ ŞANTAJI YAPIYOR VE İNANDIĞIM BİR ŞEY VARSA HER İKİSİDE MÜSLÜMANLARI KULLANARAK YAHUDİYE EY YÜKSEK FAYDAYI SAĞLIYOR. O İNSANLARIN İMANINDAN ŞÜPHE ETMEMEK MÜMKÜN DEĞİL? DEMEK İSTEDİĞİM İNŞALLAH ANLAŞILMIŞTIR. İÇİMİZDE HAİN ÇOK. MOLLAÖMEROĞLU (ERGENEKON) ŞAFAK YAZICI VESSELAM
    BİR ÖRNEK DAHA DÜNE KADAR SN. TAYYİP E. SÖVEN AYDIN DOĞAN BUGÜN YALAYIP YUTUYOT SN.TAYYİP E.'DA PRİM VERİYOR. KİM YAHUDİ KİM MÜSLÜMAN? HADİ ÇIKIN İŞİN İÇİNDEN...

• Aktif Visirli
    • *
    • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
    • GSM: 05337352022
    HATIRLATMA BABINDA
    « Yanıtla #3: 30 Haziran 2007 - 23:44 »
  • Yayınlama
  • BİR HATIRLATMA DEDELER NENELER BABALAR ANNELER ABİLER ABLALAR ARKADAŞLAR ve KARDEŞLER. SERVET ABİ DEDİ REÇETELER. ABİ ÖZÜR DİLEYEREK REÇETE DİYE DÜZELTİP İSİM VERELİM " KURANI KERİM " EN GÜZEL ve EN FAYDALI REÇETEDİR Kİ AKABİNDE TASAVVUF GELİR EN GÜZEL ÖRNEĞİ ÇEÇEN KARDEŞLERİMİZDİR... TEKRAR AFFINIZA SIĞINIR TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM VESSELAM

MOLLAÖMEROĞLU
    ŞAFAK YAZICI

Facebook Yorumları

Twittear