Hancock / 2008 / TÜRKÇE DUBLAJ / Bilim Kurgu / Aksiyon / İZLE... - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Hancock / 2008 / TÜRKÇE DUBLAJ / Bilim Kurgu / Aksiyon / İZLE...  (Okunma sayısı 4109 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  • sky4eve_r

  • Ziyaretçi

Filmin Konusu :

Kahramanlar vardır, süper kahramanlar vardır. Ve bir de Hancock (Will Smith) vardır. Büyük güçle birlikte büyük sorumluluklar da gelir -bunu herkes bilir- tabi Hancock dışında herkes. Sinirli, uyuşmaz, alaycı ve yanlış anlaşılan Hancock.

İyi niyetli kahramanlar işlerini yapıp sayısız insanı kurtarabilirler, ama her zaman arkalarında insanı hayrete düşürecek kadar hasar bırakırlar. Halk artık bu durumdan usanmıştır. Yerel kahramanlarına minnettar olmakla birlike, Los Angeles’in iyi vatandaşları bu adamı haketmek için ne yaptıklarını merak ederler.

Hancock aslında başkalarının ne düşündüğünü umursayan birisi değildir. Halkla İlişkiler Uzmanı Ray Embrey’in (Jason Bateman) hayatını kurtardıktan sonra alaycı süper kahramanımız kendisinin de zayıf bir tarafının olabileceğini farketmeye başlar... Hancock’un bugüne kadar karşılatığı en büyük sorun bu yönüyle yüzleşmek olacaktır. Ayrıca, bu da Ray’in karısı Mary’nin (Charlize Theron), onun işe yaramazın teki olduğu konusundaki ısrarını kırmak için bir fırsattır..

[videoyahoo=800,600]8720197[/videoyahoo]
Full Ekran Izlemek Icin Kosedeki Kare Tusuna Basiniz

[videoyahoo=800,600]8721516[/videoyahoo]
Full Ekran Izlemek Icin Kosedeki Kare Tusuna Basiniz
 


Facebook Yorumları

         
Twittear