Merhabalar Ben Mustafa Sahar - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Merhabalar Ben Mustafa Sahar  (Okunma sayısı 3968 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
Merhabalar Ben Mustafa Sahar
« Topic Start: 09 Ağustos 2008 - 21:47 »
  • Yayınlama
  • ben mustafa sahar 28 yasındayım inegolde hazır gıyım sekterunde falıyet gosterıyoruz trobzon araklıdan evlıyım tromzonu cok berak eduyorum bır turlu gelmek nasıp olmadı kısmetse seneye İNSAALLAH sitenizi cok beyendım inegolden cocukluk arkadasım ömer1661 tavsiyesiyle sitenizi ziyaret ettım cok guzel konular eklenmıs özellıkle islami konuları cok beyendım emeyı olan herkese tesekkur ederım.

• Ömer Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • GSM: 05356886550
    İnegölden Selamlar
    « Yanıtla #1: 10 Ağustos 2008 - 15:47 »
  • Yayınlama
  • mustafa hos geldin seni burda görmek ne güzel islami bilgilerinden faydalanmak isteriz
    ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Mustafa Bektaş
    • Aktif Visirli
    • *
    • GSM: 0534 610 37 61
    İnegölden Selamlar
    « Yanıtla #2: 10 Ağustos 2008 - 18:08 »
  • Yayınlama
  • hos geldın atasımız ınsallh trabzonu görürsün sitemize hoş geldın hayırlı calısmalar

• Emrullah Düzenli
    • Moderatör
    • *
    İnegölden Selamlar
    « Yanıtla #3: 10 Ağustos 2008 - 23:03 »
  • Yayınlama
  • sende bu mesajı her konu acan bölüme atacagına yeter artık yeter baslık altında acılan konuya sikayetlerini bildirisen iyi olur bu konuyu acan arkadasın amacı trabzon halkına olan ilgisi ama heralde bu kadar sert mesajı görünce hic konuyla alakası olmamasına ragmen kabak ona batlamıs olmazmı emrullah kardesim

Oraya da yazdım ama birebir ikazın daha çözümcül olacağını zannediyorum. Gına geldi artık bazı şeylerden. Mustafa isyanında çok haklı. Biraz sert olduysa mesajım kusura bakmasın kimse. Tepkim şahıslara değil geneledir. Birde burada konu açanların bilmeden açtıklarını da biliyorum, son derece masumane açıldığını da biliyorum ama forumun kullanılırlığını ve okunulurluğunu artırmak için bizim de birşeyler yapmamız gerekiyor. Kimse eleştirilerden ve ikazlardan alınmasın. Amacımız forumun nasıl daha iyi kullanılabilirliği.

• Ahmet Yılmaz
    • Aktif Visirli
    • *
    İnegölden Selamlar
    « Yanıtla #4: 10 Ağustos 2008 - 23:58 »
  • Yayınlama
  • kardesim hos geldin sende bizden sayilirsin deyilmi ? bir adama sormuslar nerelisin onun cevabi daha evlenmedim oldu .aman kardesim sakin alinma  saka yapiyorum buarada bende inegölde kaliyorum hamidiye mah. TÜRKIYEYE gelince tabiki ALLAHA emanet ol kendine iyi bak .görüsmek üzeri!!!!1

• Aktif Visirli
    • *
    Merhabalar Ben Mustafa Sahar
    « Yanıtla #5: 09 Aralık 2009 - 10:30 »
  • Yayınlama
  • ahmet yılmaz kardesım İnsaALLAH ızıne geldıgıne gorusuruz selam ve dua ıle

Facebook Yorumları

Twittear