İSTANBUL'DAKİ DERNEĞİMİZDEN ÖĞRENCİLERİMİZE BURS VERİLECEKTİR !!! - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: İSTANBUL'DAKİ DERNEĞİMİZDEN ÖĞRENCİLERİMİZE BURS VERİLECEKTİR !!!  (Okunma sayısı 2876 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
   Biliyorsunuz  DERNEĞİMİZİN  AMAÇLARI arasında en önemli  hususlardan  birisi gençlerimizin eğitimi konusudur.Biz Gülen Köylüler dünümüze sahip çıktığımız kadar yarınımıza da sahip çıkmayı ilke edinmiş insanlarız.Bu nedenle gençlerimizin eğitimli olması,iş güç sahibi olması her açıdan önemli.

Olanaklarımız  ölçüsünde  geçlerimize  yüksek öğretim ve üniversite düzeyindeki   eğitimlerine katkıda bulunabilmek amacıyla  özellikle maddi imkanlar nedeniyle okuyamayan geçlerimize BURS VERMEYİ düşünüyoruz.

Bu düşüncemizin gerçekleşmesi için  öncelikle bir plan ve proğram çerçevesinde hareket ederek  projenin  maddi ve idari alt yapısını oluşturmamız gerekmektedir.Bu amaçla   verilecek bursları ve  burs  vereceğimiz   öğrencilerimizi tespit etmemiz gerekmektedir
.

Burs almak isteyen öğrencilerimizin Derneğimize başvuru yapması gerekmektedir. Dernek yönetimi tarafından başvuruda istenenleri maddeler halinde sıralıyoruz;

1_ Dilekçe ile Müracaat etmesi;
2_ T.C. Vatandaşı Olması,
3_ Gülen Köyü nüfüsuna kayıtlı olması,
4_ Yüksekokul veya Üniversite öğrencisi olması.Bunlar başvuru yaparken istenen bilgiler ve belgelerdir.

Burs almaya hak kazanan öğrencilerden istenecek belgeler ise şunlardır;

1_ Öğrenci olduğuna dair belge,
2_ Akbank şubelerinin herhangi birinde Hesap Numarası,
3_ Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
4_ İkametkah İlmuhaberi (Muhtardan...) İstenen belgeler arasındadır...

DERNEĞİMİZİN AÇIK ADRESİ
Adres : Akıncılar Mah.Çelüktürk Cad.Miraç Apt.No:13/A GÜNGÖREN/İSTANBUL   
Tel     : 0 212 677 53 61

Dilekçe Örneğini Buradan indirip doldurabilirsiniz...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
eğitim görmek isteyen ve maddi sıkıntı çeken öğrencilerin halini geçmiş zamanda burs alıpta eğitimini tamamlamış ve iş sahibi olmuş çalışan belli kariyere ulaşmış insanlarımız çok daha iyi anlayacağını sanıyorum.bu nedenle mutlak surette bu kariyer sahibi insanlarımızın bu burs konusunda maddi açıdan çok daha fazla katkıda bulunup gelecekteki iş adamları üst düzeyde yetişecek çocukları öğrencilik hayatında desteklemeleri gerekir diye düşünüyorum almak güzeldir ama vermek çok daha güzel olmalı .olmalili gelecek nesil cahil bir nesil olmasın eğitime destek geleceğe enbüyük destektir.

VEREN EL ALAN ELDEN ÜSTÜNDÜR
DEMİR ÇELİK OLANA KADAR BİR ATEŞE GİRER BİR SUYA

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • antoloji
Günay Ablaya katılıyorum geçmişte burs alan arkadaşların,öğrencilerin şuan meslek sahibi olduğunu görüyoruz ve bizler mutlu oluyoruz  ama bu mutluluğu başakalrıylada paylaşmak için onlarında yardımeli uzatması en içten temennimizdir....
"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

Facebook Yorumları

Twittear