DERNEK BAŞKANIMIZDAN YAYLIM ATEŞİ !!! - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: DERNEK BAŞKANIMIZDAN YAYLIM ATEŞİ !!!  (Okunma sayısı 2725 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
        İstanbul'daki Gülen Köylüleri Kültür Ve dayanışma Derneği Başkanımız Sayın Abdullah Say'ın13 Eylülde verilen iftar yemeğinde dernek üyelerine ve köylülerimize seslenişi...

{alt} GulenTV

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Süper Moderatör
  • *
             Çok değerli Başkanım,Abdullah SAY,
             Konuşmanı izledim.Ve çok üzüldüm.Bu duruma düşüleceğini  hiç düşünmemiştim.Hesabımda bu  yoktu.Ben isterdimki bu iftar yemeğinde tüm üyelere görevlerini tam yaptıklarından dolayı defalarca teşekkür eden muzaffer bir başkan olsun.Ancak gördümki, hayal kırıklığı içindesiniz ve bizleri de hayal kırıklığına uğrattınız.Tabiiki bu sonucun müsebbibi siz yönetim değilsiniz.Sizlerden ALLAH razı olsun çalışıp çabaladınız ve derneği bir yerlere yükseltmenin azmi içinde oldunuz.Size  bu gayretinizden dolayı müteşekkirim.Maalesef,köy halkı olarak gerek köyde gerekse gurbette bir birlikteliği istemeyen veya desteklemeyen bir anlayış vardır.Bu yıllardan beri böyle sürüp gitmektedir.Umutluydum;sizler köyün bu makus talihini yenecektiniz.Ama olmadı işte...Olmuyor işte...Ayranım bu yarısı su...
            Yine de tavsiyem bu hayırlı hareketin sonlandırılmasına siz değerli yönetim kurulundaki kişiler sebep olmasın.Acaba yeni bir açılım olmaz mı,diye yönetim olarak kendi kendinizi sorgulayın.Ve devamının olabilirliği konusunda kendinizi zorlayın..Benim gönlümden,böyle bir sonuca varmanız geçiyor.Ama yine de karar sizin..Nihayetinde dernekçilik gönül işi...Kimse kimseyi zorlayamaz...
             Bir çağrım da üyelere olacak;Ey Gülenköylü Milleti; Bu davranışınızla belki gününüzü kurtarıyorsunuz ama,yarınlarınızı kaybettiğinizin farkında mısınız? Bizler nasılki geçmişte  yapılan çekişmeler sonucunda alınamayan hizmetlerin hesabını sorguluyorsak,çocuklarımızın bizleri de bu yaptığımız sorumsuzluktan dolayı sorgulayacağına ve haksızlığımızı tesçılleyeceğine eminim.Buna siz de emin olun.Yarınları bu günden görecek feraset olsun sizde.LÜTFEN..
            Tüm yönetimdeki arkadaşlara sabır,feraset ve metanetler diliyorum.ALLAH bu mübarek ayın feyiz ve bereketini üzerimizden eksik etmesin.SEVGİLERİMLE...

Facebook Yorumları

Twittear