ALLAH Rahmet Eylesin (Miktad Düzenli Vefat Etmiştir) 24 Eylül 2008 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Miktad Düzenli Vefat Etmiştir) 24 Eylül 2008  (Okunma sayısı 15529 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Mustafa Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • ALLAHIM DERT VERIB DERMAN ARATMA. AMIN .
Kederli ailesine başsağlığı ve merhuma ALLAH'tan rahmet dilerim.Obur dunyata  yeri  cennet olsun.

DUZENLI AILESI

MUSTAFA DUZENLI
ALLAHU  EKBER

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
Mikdat abimizin vefatı bizi hayli üzmüştür.Rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun eşine ve çocuklarına, kardeşlerini, yakınlarına sabır versin.

• Aktif Visirli
  • *
ALLAH rahmet eylesin.Ebedi mekanı cennet olsun.Ailesinin,yakınlarının,köylümüzün başısağolsun.
asla birilerinin umudunu kırma,belkide sahip oldukları tek şey odur.

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
ALLAH Rahmet eylesin inanilmaz üzüldüm simdi gercekden eski Muhtarimiz di ,yakinlarina ALLAH sabir versin ALLAH Nur icin de yatirsin .

• Gültane Isildar
  • Aktif Visirli
  • *

Basiniz sagolsun ALLAH(C.C) rahmet eylesin,mekani cennet olur InsALLAH
 Ailesine sabir dilerim
Niceleri Geldi , Neler İstediler,
Sonunda Dünyayı Bırakıp Gittiler:
Sen Hiç Gitmeyecek Gibisin , Değil Mi?
O Gidenler De Hep Senin Gibiydiler

Ömer Hayyam

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Sultan Mahmut bir gün vezirlerinin hepsini toplayıp, bana bir yüzük yaptırın ve üzerine öyle birşey yazdırın ki ona her baktığımda, hüzünlüysem neşeleneyim, neşeliysem hüzünleneyim diye buyurmuş.
Vezirler toplanmışlar dört bir yana haber salmışlar. Sonunda bir gün yüzükle sultanın karşısına çıkmışlar, yüzüğü vermişler. Sultan Mahmut tamam işte bu demiş. yüzüğün üzerinde
" BU DA GEÇER YA HU"
yazıyormuş....

• Süper Moderatör
  • *
Merhum Mikdat Düzenli Agabeye,Rabbimden rahmet diliyorum.ALLAH ondan razi olsun,yeri,mekani Cennet olsun.kederli ailesinin acisini paylasiyor,esine cocuklarina,yakin akrabalarina bas sagligi ve sabir,selamet diliyorum. Dernekpazarinda Cuma namazindan sonra evine gidiyordu,beni gördü ve yemege gidiyorum hayde beraber yiyelim dedi,acele Trabzon`a gitmem gerektiginden davetini kabul edemedim.sagol mikdat agabey insaALLAH baska zaman dedim ve ayrildik.megersem son davet mis anlayamadik.ALLAHü teala sana ahiret hayatin da darlik göstermesin mikdat agabey.üzüntümümün büyük oldugunu dostlarima bildiririm.

MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar-Stuttgart-Almanya
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
 Eski Muhtarlarımiz  Mıktat Düzenli'nin vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.ALLAH rahmet etsin kederli ailesine ALLAH sabirlar versin.
Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Aktif Visirli
  • *
ALLAH rahmet eylesin ailesine sabırlar dilerim

• Aktif Visirli
  • *
    • GÜLEN KÖYÜ
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun hepimizin başı sağolsun ailesine Rabbim sabırlar versin

• Dursun-Ali Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: +49171/7800808 Cep +495137/907601 Ev
Miktat Amcamiza ALLAH,dan Rahmet Diliyorum Yakin Aile Efratina ALLAH Sabirlar Versin,
Ölüm Kervani Durmuyor Sira Yavas Yavas Bizlere Geliyor desem Yalan Olmaz,
Dünya Fani Ahiret Ebedi ALLAH imandan Ayirmasin.
Mezmuroglu

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Resimler : Fahri Düzenli
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
    Heygiti hey ALLAH rahmet eylesin aylesine ALLAH sabır versin biri daha var onada ALLAH sabır versin kimmi oda benim babam hacoğun kemal aradım ilk tefa babam bana konuşacak durumda olmadığını söyledi ve ağladı cok ama cok üzüldüm bir ağabimi kaybetmiş gibiyim biz komşudan cok bir aile olmuştuk hic aklımdan cıkmıyo onbaşi yemeği hazırla ya da onbaşı semaveri yak cayı yap geliyorum kemal arar miktad gel arılara bak cok ama cok üzgünüm mahle issizleniyor kimse kalmadı sohbet edecek mekanı cennet olsun.

• Emrullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Ben de yeni öğrendim. Merhuma Yüce ALLAH'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Topaloğlu Ailesi

• Aktif Visirli
  • *
ALLAH Rahmet EyLesinnn Mekanı Cennet oLsunnn Askerdeydim Yeni Öğrendim Ayrıca Tertipime BaşsağLığı DiLiyorummmmm.....

• BAKİ BEKTAŞ
  • Aktif Visirli
  • *
O ki, hanginizin daha güzel davranacağını sınamak için ölümü ve hayatı yaratmıştır. O, mutlak galiptir, çok bağışlayıcıdır.Mülk Suresi 2. ayet....ALLAH gani gani rahmey etsin gerçekten köyümüzün emaktar insanlarından birini kaybettik ALLAH yakınlarına sabır versin ALLAH UTANDIRMASIN ..
ölüm ne güzel şeydir o dur perde ardından haber...

hiç güzel olmasaydı ölürmüydü PEYGAMBER...

• O Bir Visirli
  • *
ALLAH rahmet mekanını cenet eylesin cok seviyorduk onu oda babbam gibi uctu gitibu dun yada mustafa akyüzün kızı sonay akyuz

• Mustafa Bektaş
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 610 37 61
Rabbim ölmüşlerımızı nur ıcınde saklasın amın

Facebook Yorumları

Twittear