YGKYD-2000 Dernegi`nin 3. kongresi - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD-2000 Dernegi`nin 3. kongresi  (Okunma sayısı 1786 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
Degerli YGKYD-2000 Dernegi üyeleri,Dernegimizin 3. olagan kongresi 22 Subat 2009 pazar günü(22Februar2009 sonntag) Nagold bölgesinde yapilacaktir.(Kongrenin yeri ve saati bütün üyelerimize yazili olarak bildirilecektir) 119 üyesi bulunan Dernegimizin maalesef sadece 54 üyesi düzenli Aidat ödüyor. tüzük geregi son 6 ay Aidat ödemeyen üyeler baskanlik secimlerinde oy kullanamiyor.bundan dolayidir ki Aidat ödemeyen üyeler en kisa zamanda Aidatlarini Dernegin hesabina ulastirmalidirlar.hatta üye olmamis köylülerimizin de Bu Hayir kurulusu Dernegine üye olup,kongrede bütün köylülerimizi bir arada görmeyi,dernegimizi senlendirmeyi,amaci yanliz ihtiyacli insanlarimiza"Bir Nebze Ferahlik" sunabilmek olan bu güzide dernegimizden esirgememelidirler.siz gülen köylü kardeslerimden istirhamim,kötü hatiralarimizi,olumsuzluklari dernek üyeligimizden uzak tutup,en kisa zamanda Dernegimize üyelik seklindeki yerlerinizi almaniz olacaktir.Sizler,Gülen köylü yardimsever kardeslerim bu hayir kurulusuna üyelik  davetime kayitsiz kalmayacaginizi umuyorum.

Not:üyelerimizden,Baskanliga veya yönetim kurulu üyeliklerine talip olan veya herhanki bir tavsiyesi olan kardeslerim varsa,24 ocak 2009 tarihine kadar bu önemli kararlarini Dernegimizin yönetim kuruluna bildirirlerse,calismalarimizi dahada kolaylastirmis olacaklartir.
Stuttgart bölgesi disindaki üyelerimiz,mektupla oy kullanabilecektir.
oy kullanabilme  durumunda olan üyelerimizin adreslerine gerekli bilgi ve oy pusulalari posta ile gönderilecektir.
Bu önemli konulara yorumlarinizi bekliyorum.

Bu vesile ile bütün Gülen Köylü kardeslerime saglik,mutluluk ve hayirlisindan bol kazanclar yüce ALLAHüteala`tan niyaz ediyorum.

Mübarek Ramazan Bayraminizi can-i gönülden kutluyor,sevdiklerinizle birlikde daha nice Bayramlara,mübarek gün ve gecelere erismeniz dilegiyle...

saglik ve afiyet dileklerimle
YGKYD-2000-Yönetim kurulu adina-Baskan:Servet Isildar-Stuttgart

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear