1 EKİM BAYRAMIN 2. GÜNÜ DERNEĞİMİZDE BAYRAMLAŞMADAN GÖRÜNTÜLER - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 1 EKİM BAYRAMIN 2. GÜNÜ DERNEĞİMİZDE BAYRAMLAŞMADAN GÖRÜNTÜLER  (Okunma sayısı 2195 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz

Öncelikle Tüm İslam Aleminin, Hemşehrilerimizin ve Gülen Köylülerin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun...

Bu yılda her yıl olduğu gibi bir gelenek haline getirdiğimiz bayramlaşmayı bayramın 2. günü dernek merkezimizde hep birlikte gerçekleştireceğiz. 1 Ekim 2008 günü saat 20.00 dan itibaren dernek lokalimizdeki bayramlaşma günümüze bütün köylülerimizi bekliyoruz.

İSTANBULDAKİ GÜLEN KÖYLÜLERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
         Sevgili Gülen Köylüler Derneğimizdeki Bayramlaşma davetimize çok fazla iştirak edilmedi. Bunun nedenini bilmek isterim. Acaba derneğe gelip yarım saatimizi ayırmak ve köylülerimizle bayramlaşmak çokmu can sıkıcı bunuda çözebilmiş değilim. Sizler böyle yapmaya devam ederseniz. Bizim bu kadar uğraşlarımız boşa gitmiş olarak görüyorum. Hevesimiz kaçıyor açıkçası, niçin uğraşıyoruz diye düşünmeye başlıyorum. Sadece gelinip gidilmesini istiyoruz, çokmu şey istiyoruz.

Her ne hikmetse artık insanlarımız manevi oluşumlarda bir araya gelmek istemiyor. Bunu şarkılı türkülü eğlence gecesi yaptığımızda anlamıştım veya futbol turnuvasında hep eğlenceli işlerde varız acaba benmi yanlış düşünüyorum...Saygılarımla...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
SELAMUN ALEYKUM  KÖYLÜLERIM VE GÖNÜL TOSTLARIM   BAYRAMINIZ  MUBAREK OLSUN ALLAHIM NICE  GÜZEL BAYRAMLARA INSALLAHHHH
Gönül Gözü Görmeyen
Cam Gözünü Neylesin
Doğruya Dönmeyen Dil
Mahşerde Ne Söylesin
ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin

Facebook Yorumları

Twittear