(Anket) HERKES KENDİNİ BU BAŞLIK ALTINDA TANITSIN !!! - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Anket

İş Durumunuz?

Öğrenciyim
75 (27.5%)
Özel sektörde masa başında çalışıyorum
29 (10.6%)
Devlet memuruyum
38 (13.9%)
İşsizim
9 (3.3%)
Serbest meslek erbabıyım
17 (6.2%)
Diğer:
16 (5.9%)
Şirket ortağı / patronuyum
24 (8.8%)
Özel sektörde işçiyim
22 (8.1%)
Küçük esnafım
22 (8.1%)
Ev hanımıyım
13 (4.8%)
Kamuda işçiyim
3 (1.1%)
Ev-ofis çalışıyorum
3 (1.1%)
Çiftçiyim
2 (0.7%)

Toplam Oy Verenler: 3

Gönderen Konu: (Anket) HERKES KENDİNİ BU BAŞLIK ALTINDA TANITSIN !!!  (Okunma sayısı 64163 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Mustafa Bektaş
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 610 37 61
Bu şekilde ankete herkes kendını tanıtdıgın ıcın ınan ınsan cok mutlu oluyor kımın nerde olduğunu bılıniyor...

• Kübra Çeliksoy
  • O Bir Visirli
  • *
  • Seni sevdiğimi göreceksin, Sevmediğim zaman...
mrhaba ben ıstanbul avcılardan kübra çeliksoy aslen erzurumluyum bu siteyi arkadaşım halime Aktürk 'ün tavsiyesi üzerine üye oldum.sitenizi cok beğendim.benide aranıza kabul ederseniz sevinirim:))).keşke bizim köyümüzün de böle güzel ve içten sitesi olsa...
GÜZEL MEMLEKETİM...ERZURUM...

• Merve DÜLGER

• Ziyaretçi
hoşgeldinizzz , needemekk hepimizz kardeşizzz  :D

• Mustafa Bektaş
  • Aktif Visirli
  • *
hoş geldın kubra celıksoy aramıza

• Kübra Çeliksoy
  • O Bir Visirli
  • *
  • Seni sevdiğimi göreceksin, Sevmediğim zaman...
Tşk ederim arkadaşlar :D :D
GÜZEL MEMLEKETİM...ERZURUM...

• Mustafa Bektaş
  • Aktif Visirli
  • *
bu anket güzelmiş herkesın buraya kendını tanıması gerk saygılar

• ismail çakmak
  • O Bir Visirli
  • *
S.A arkadaşlar bende aslen visirli olup Maçka yazlık köyünde yaşıyorum dedemler gülen köyünden Maçka’ya taşınanlardan ama oranın insanlarıyla çok tanışmak istiyorum yazlık köyünde de ayrıca hepinizin akrabası olabilir tanışalım ayrıca Veysel  Sarıkaş ta babaannemin kardeşinin oğlu doğru dürüst sadece onu tanıyorum

• ismail çakmak
  • O Bir Visirli
  • *
     Ben başbakanlık Türkiye istatistik kurumu Trabzon bölge müdürlüğünde  çalışıyorum  eee meydana galipte çayımı içmemezlik yapmazsınız herhalde ;D

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Ben başbakanlık Türkiye istatistik kurumu Trabzon bölge müdürlüğünde  çalışıyorum  eee meydana galipte çayımı içmemezlik yapmazsınız herhalde ;D

Öncelikle aramıza Hoş geldiniz... Bende Trabzon Taşbaşında esnafım çocuk mağazam var sizinle en kısa zamanda görüşüp tanışmak isterim. İnşALLAH tanışırız aramızda 200 m var yahu  ;D

Bu arada çayla kurdulamazsın 1 haftadır bu uşaklar sitede haftanın konuğunda Akçaabat köftesimi İnegöl köftesi mi iyi onu tartışıyorlar canım da nasıl cekti bilemezsin  ;D  ;D  ;D
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
selamun aleykum  ismyil cakmak kartesim  ben haci mustafa akyol  almanya berlinten yazini okuyub cevab verti ve cevabta bekletim  yazmatin tekrar yaziyorum  insALLAH cevab verirsin
ben trabzona geltimmi insALLAH seni  bulurum beraber  cay iceriz selamlar  ALLAH islerinizi  rast getirsin insALLAHhhhh
Gönül Gözü Görmeyen
Cam Gözünü Neylesin
Doğruya Dönmeyen Dil
Mahşerde Ne Söylesin
ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin

• ismail çakmak
  • O Bir Visirli
  • *
selamun aleykum  ismyil cakmak kartesim  ben haci mustafa akyol  almanya berlinten yazini okuyub cevab verti ve cevabta bekletim  yazmatin tekrar yaziyorum  insALLAH cevab verirsin
ben trabzona geltimmi insALLAH seni  bulurum beraber  cay iceriz selamlar  ALLAH islerinizi  rast getirsin insALLAHhhhh
Mustafa abi okudum ama bizim radyoda konustuk diye yazmaya ihtiyac duymadım kusura bakma abi tel yazdım sana geldinmi ara diye okumadın herhalde tekrar yazıyım 05336949144 benim telefonum geldinmi ara abi bekliyecem

• mezmuroglu 1

• Ziyaretçi
Ben Mezmuroglu Habip Akyol´un En Büyük Oglu Dursun Akyol´um 53 Yasinda olup 2 Cocuk Babasi 2 de Torun Sahibiyim.
Köyümden Ayrilali Tam 47 Yil oldu Ama yinede Köyümle Bağlarimi Koparmis Deyilim,Türkiyede ikamet Ettigim Sehir Adapazari Sinanoglu Kasabasidir.
Gülen Köyü Sitesinde Yer Almakdan Cok Mutluyum,Bu Sitenin Kurulmasinda Emegi Gecen Herkese Tesekürlerimi Belirtirim.Su anda Almanyanin Hannover Sehirinde 35 Seneden Beri ikamet Etmekte Bulunuyorum.
47 Yil Önce Köyümden Ayrilmis Olmamdan Dolayi Beni Tanimayabilirsiniz,Ama Bu Site Sayesinde Birbirimizi Daha iyi Tanima Firsati Bulacagimiza Cani Gönülen inaniyorum.
Saygi ve Sevgilerimle Simdilik ALLAHa Emanet Olun.

• vuslat

• Ziyaretçi
Es-Selamu Aleykum. Ben vuslat. Nasılsınız ? Herkesin Cuma'sı mübarek olsun. Buraya üye olana kadar canım çıktı yaw :)

• alekoğlu

• Ziyaretçi
selam aleykum ben yabancıyım. sülalemizin adı alegoğulları of-ivyandayız. bu sülale adını kullananlara ilk defa gülen köyünde rastladım. memleketi pek tanımıyorum istanbuldayım. akrabalık vardır diye ilgimi çekti. alegoğulları hakkında biraz bilgi edinebilirmiyim

saygılarımla   cem-kılıç

• Ah-met akyol

• Ziyaretçi
Merhabalar ben Ahmet Akyol İstanbulda ikamet etmekteyim.Alikemal akyol ve Rahmetli Alirıza usta(anis)'nın torunuyum.Rahmetli Cafer'in oğluyum.İstanbulda ticaretle uğraşmaktayım.Bu siteyi düzenleyen ve emeği geçen kişilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...Sevgi ve Saygılarımla....

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Merhabalar ben Ahmet Akyol İstanbulda ikamet etmekteyim.Alikemal akyol ve Rahmetli Alirıza usta(anis)'nın torunuyum.Rahmetli Cafer'in oğluyum.İstanbulda ticaretle uğraşmaktayım.Bu siteyi düzenleyen ve emeği geçen kişilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...Sevgi ve Saygılarımla....

Hoşgeldiniz Ahmet bey, hangi semtte ve ne işi ile meşgulsünüz. Ben güngörende tekstil imalathanesi işletmekteyim. Zeki YAZICI'nın oğluyum...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Ah-met akyol

• Ziyaretçi
Kenan Bey;
Ben ticaretin bir çok dalıyla uğraşıyorum.Asıl işim marketçilik.25 senedir market işletiyorum.Bunun yanında zeytin toptancılığı ve gayrimenkul alıp satıyorum.Marketim seyrantepede fakat ben küçükköy Avrupa Tem konutlarında oturuyorum.Güngörende dayım oturuyor.(Kenan Usta).Oğlu Dursun Usta sanırım onları tanırsınız.

• O Bir Visirli
  • *
  • ALLAH war keder yok
S.a! bn şeyma konyalıyım 19 yasındayım ewlıyım.bı sıteyı ck begendm üye olmak ıstedm.bu sıteyı duzenleyen we emegı gecen herkezten ALLAH razı olsun sewgı we saygılarla.........

• O Bir Visirli
  • *
Selamun aleykum.

Ben Dernekpazarı çalışanlar (kalanas) köyündenim. İstanbulda yaşıyorum. Isparta SDÜ de öğrenciyim. Her ne kadar gulenköylu olmasam da kendi bölgem ile alakalı olan bu güzel siteyeb üye olup tanışmak istedim. Herkeze selamlar...
Hayat her zaman doğrulardan ibaret değildir

• O Bir Visirli
  • *
Merhaba...Ben Hüseyin Hoca (Aktürk) nın oğlu Necmettin...Babasının üçüncü sıradaki çocuğu :).Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesi beşinci sınıf öğrencisiyim.Siteniz (sitemiz) çok güzel hazırlanmış.Sevgiler, saygılar...

Facebook Yorumları

Twittear