(Anket) HERKES KENDİNİ BU BAŞLIK ALTINDA TANITSIN !!! - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Anket

İş Durumunuz?

Öğrenciyim
75 (27.5%)
Özel sektörde masa başında çalışıyorum
29 (10.6%)
Devlet memuruyum
38 (13.9%)
İşsizim
9 (3.3%)
Serbest meslek erbabıyım
17 (6.2%)
Diğer:
16 (5.9%)
Şirket ortağı / patronuyum
24 (8.8%)
Özel sektörde işçiyim
22 (8.1%)
Küçük esnafım
22 (8.1%)
Ev hanımıyım
13 (4.8%)
Kamuda işçiyim
3 (1.1%)
Ev-ofis çalışıyorum
3 (1.1%)
Çiftçiyim
2 (0.7%)

Toplam Oy Verenler: 3

Gönderen Konu: (Anket) HERKES KENDİNİ BU BAŞLIK ALTINDA TANITSIN !!!  (Okunma sayısı 63624 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• O Bir Visirli
  • *
  • GSM: 05074331681
Herkese Merhaba.. Ben Kerim Biber.. Hacı Ahmet in Aziz in torunu , Cemal Biber in oğluyum.. İstanbul Sarıyer de yaşıyorum 15 yaşındayım. Burdan herkese saygılar sunarım..
...Mert ol ki zalimler önünde diz çöksün...

• ** LaZiGo **
  • Aktif Visirli
  • *
  • Bize Her Yer TRabzon ;)
    • cnrdekorasyon
esselamu aleykum cemaati müslimin.. haneyasunuz..  ;D
TRABZON gibiyim işte... Gülmeyi  "Dernekpazar'ında " bıraktım, vefayı "Boztepe" de. "Ayasofya" kadar yorgun,"Orta hisar" kadar mağrur."Değirmendere " kadar vedalara gebe."Uzun sokak" kadar kalabalık,"Emperyal" kadar sıkıcı,"Ganita" kadar mutlu, dalgalar kadar yalnız.TRABZON gibiyim yani...Uzaktan bakınca ışıl ışıl ama aslında yorgun,bitkin,tükenmiş ama hala ayakta hala dimdik..!

By Lazigo

• O Bir Visirli
  • *
  • GSM: 05364258514
merhaba ben kocaeliden mehmet güneş sitenizi müzik indirirken buldum, çok sevdim ve üye oldum,fakat türütün sosyete kızı suzanla,deli zekiye albümlerinin linkleri hata veriyo. bide zorla güzellik olmazın bazı parçalarını indirmiyo :örneğin on parçadan yedisini indiriyor.ilgili arkadaşlar bi gözatıp düzeltirse sevinirim.aslen trabzon vakfı kebirliyim,30 yaşındayım...

• O Bir Visirli
  • *
Merhabalar emmilerim ben bu sitede yeniyim hepinize çok selamlar yorum nasıl yazıyoruz bana yardım ederseniz sevinirim. Bu siteyi bizlere kazandıran, bizlerin köyümüzü takip etmesine vesile olan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Aramıza hoş geldim Selim, kendinizi bu başlık altında daha geniş danıtsaydınız keşke... Kimsiniz, kimlerdensiniz, ne işle iştikal edersiniz, ne yer ne içersin, karalahanayı severmisiniz? Yoğurta mısır ekmeği doğrayarak mı yersiniz? Sizi daha geniş tanımak isteriz...

Bu arada konulara yorum nasıl yapılır demişsin aynen bur konuya nasıl yazı yazdıysan aynısı her konunun altında "hızlı yanıt" ya da "yanıtla" butonu var oraya tıklayarak yorumlarını yazabilirsiniz...

Saygı ve muhabbeterimizle tekrardan aramıza hoş geldiniz...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear