(Anket) HERKES KENDİNİ BU BAŞLIK ALTINDA TANITSIN !!! - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Anket

İş Durumunuz?

Öğrenciyim
75 (27.5%)
Özel sektörde masa başında çalışıyorum
29 (10.6%)
Devlet memuruyum
38 (13.9%)
İşsizim
9 (3.3%)
Serbest meslek erbabıyım
17 (6.2%)
Diğer:
16 (5.9%)
Şirket ortağı / patronuyum
24 (8.8%)
Özel sektörde işçiyim
22 (8.1%)
Küçük esnafım
22 (8.1%)
Ev hanımıyım
13 (4.8%)
Kamuda işçiyim
3 (1.1%)
Ev-ofis çalışıyorum
3 (1.1%)
Çiftçiyim
2 (0.7%)

Toplam Oy Verenler: 3

Gönderen Konu: (Anket) HERKES KENDİNİ BU BAŞLIK ALTINDA TANITSIN !!!  (Okunma sayısı 63623 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
    • Gülen Köyü Web Sitesi
cok degerli gulen koylu buyuklerim kardeslerim ve yiyenlerim hebinizi cani konulden selamliyor bu sidede bulusmamiza emegi kecenlere tesekkur ediyorum.Ben hacoglu muharremin ogluyum yeti seneden beri fransatayim 01/01/1965 togumluyum 4 cocugumvar  3 kiz keri kalan ergeg yayla senliklerinde bulusmak tilegiyle ALLAHa emaned olun

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05364771761
tanıyanlar tanımayanlara tanıtsın ben mızıkcılık yapmam o sadece işin espirisiydi ben yunusekli sulalesınden mustafa genc istanbul beylikduzunde ikamet edıyorum herkese selamlar
mustafa genç

• Turgay Aydın
  • Aktif Visirli
  • *
   Ben Yusuf AYDIN (İslamoğlu yusuf) ve muhammet düzenli (rahmetli yarimun muhammet) un torinuyum aynı zaman da ben Fatma AYDIN ve Havva DÜZENLİ nin de torunuyum. ;D Mehmet Ziya AYDIN (OFLU MEHMET) ve Neriman AYDIN ın 5  erkek çocuğunun en küçüğüyüm.Yusuf,Tuncay,Murat ve Hasan AYDIN ın kardeşiyim.

ELAZIĞ da Fırat ünv. vet. fak. de okuyorum 3. sınıf a geçtim. adımı da habu sona yazayim Turgay AYDIN  hani belki okursunuz bu yazıyıda kim bu ya derseniz hiç demeyin şu yazılanlardan beni tanımayan ebedillah tanımaz ALLAH a emanet olun .

• O Bir Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  Ali Düzenli,1968 Kazalah doğumlu ve 2 çocuk babasıyım.Şuanda ikitelli başakşehirde oturuyorum.Deri işiyle uğraşıyorum.
Karaalioğlu Ali Düzenli

• Aktif Visirli
  • *
  • CAHIL KIMSENIN YANINDA,KITAP GIBI SESSIZ OL.
  • GSM: +491783744775
           Slm Saygi deger büyüklerim ve sevgiye layik kücüklerim.  :)
Beni sitedeki yeni nesil gencler tanimaz belki ben de Mollaömerogullarindan
Rahmetli Haci Ibrahim(Fersat)ve Rahmetli Zelife Yazicinin 6 cocuktan en kücükleri
Orhan Yazici`yim.22.10.1967 de bende Visirde dogdum.Ilk okul 4.sinifa kadar
köyde okudum 5. sinifi ve ve orta okulu yarisini kars ta yarisini Ist da
okudum.1982 de köye dönüp Kur´an Kursunda hafizlik yaptim.1992 den 1995      arasina  kadarda Trabzona bagli
Caglayan beldesinde Müezzinlik yaptim.1992 de Haci Ziya ve Harbiye Düzenlinin kizi
Nimet hanimla evlendim,bir oglumuz ve bir kizimiz var.1995 in 7.ayinda Almanyaya
aile birlesimi olarak geldim.Ve on üc senedir burada ikamet ediyorum.Site yöneticisi olan Kenan Yazicinin amcasiyim.

Bu güzel fikir icinde  sagol
Ismailcigim.

DENIZ GIBI MAL KAZAN,
FAKAT SEN ÜZERINDE
GEMI OL

• Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: +4917620977195
Selam Arkadaslar Sizlere kisaca kendimi tanitiyim, Canakkale`nin Kalkim Beldesin´de Dünyaya geldim,aslen Trabzon Dernekpazarinin Gülenköyündenim ve  Ailem`le Almanya´nin Hannover Kentine yerlestik.Su Anda Stuttgarta Kaliyorum,Türkiyedeki ikametgahim Bursa.

Kemence Hayatima baslamam´da bir tesadüf unsuru.Bir oto tamir hanesinde meslek egitimi yaparken bir karadenizli hemserimin arabasindaki kaset calarindan cikan kemence sesinden etkilendim ve kendime bir adet Kemence satin alarak, Kemence ögrenmeye basladim. Hic bir Kemence Üstadlarindan destek bulamadigim icin, icime giren bir hirsla, gayret ederek, kemence albümleri dinleyerek kendimi senelerin ilerlemesiyle gelisdirdim. Karadeniz Sanatcilarinin, Orkestralarinda zaman zaman yer aldigimdan dolayi da bu ise su anda  Profesyonel devam ediyorum.

Bazi Cevrelerde Taninmamda büyük payi olan Arkadasim SINAN YILMAZ´a cok tessekkür ediyorum, Kanal Avrupada yapmis oldugu"Karadenz Show" programinda bana zaman zaman Orkestrasinda, bazende konuk Sanatci olarak yer vermisdir.
Su anda SINAN YILMAZ ile birlikte calisiyorum.

InsALLAH ilerleyen zamanlarda Siz saygi deger dinleyicilerimin ve Gülenköylü Hemserilerimin karsisina bir "Albümle" cikacagim.

Saygi ve Selamlarimla                                                           

Aydin Akyol              www.kemenceci.net

• Fehmi yiğit
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
kendini tanıtacaklar bu kadarmı?bu sitenin bir amacıda geçmişimizi geleceğe bağlamaktır lütfen duyarlı olalım arkadaşlar.not:kemençeci aydın akyol kardeşimiz sanırsam ailesinin bursada ikamet ettiğini ancak ailesinin kim ve kimin nesi olduğunu açıklamadı kimlerden olduğunu  açıkçası merak ettim ben,zira bende bursa orhangazide ikamet ediyorum.saygılarımla fehmi yiğit...

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
Ahmet Yilmaz 19.09.1978 visir dogumlu .rahmetli Pasa Alinin  torunuyum ,babam NEVZAT YILMAZ annem SALIHA YILMAZ. köyümüzde 2 yil okudum sonra Avusturya yolunu tutduk 1986 yilinda .Avusturyada ilk ve orta okulu okudum daha sonra meslek lisesini okudum simdide bir fabrikada calisiyorum ,3 tane cocugum var 2 kiz bir erkek.köyümü cok seviyorum ben o topraklarda dogdum oralardan kopmak cok zor gelmisti bana .birde TRABZONSPORUMUZU cok seviyorum insALLAH bu yil sampiyonuz  ;)

• Aktif Visirli
  • *
  • ÇÜNKÜ HAYAT BİR TERCİH MESELESİDİR
    • okul için hazırladığım web sitesi
  • GSM: 0 505 350 57 0
MERHABA ARKADAŞLAR..ÖNCELİKLE BU TÜR ÇALIŞMALARA ZAMAN AYIRAN İSMAİL VE KENAN KARDEŞİMİZE TEŞEKKÜR ETMEYİ BİR BORC BİLİRİM....
BEN YANİ  Rad1453  MOLLAKADIOĞULLARINDAN  HACI HAFIZ MEHMET DÜZENLİNİN OĞLUYUM.1979 YILI GÜLENKÖY DOĞUMLUYUM. İLKÖĞRENİMİ GÜLEN KÖYÜ İLÖĞRETİM OKULUNDA TAMAMLADIM.ORTA ÖĞRENİMİMİ  1996 YILINDA TRABZON İMAM HATİP LİSESİNDE TAMALADIM.2001 YILINDA ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ KAZIM KARABEKİR EĞİTİM FAKÜLTESİ  EĞİTİMDE PROGRAM GELİŞTİRME BÖLÜMÜNÜ BİTİREREK  ZİHİNSEL ENGELLİLER SINIF ÖĞRETMENİ OLARAK  TRABZON KARADENİZ İŞ OKULUNA TAYİN OLDUM. HALEN AYNI OKULDA ÖĞRETMEN OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

FİKRİ HÜR VİCDANI HÜR MÜMİN VE MÜMİNE HEMŞERİLERİME  SELAM VE DUA İLE...

Yeyüzünde böbürlenerek dolaşma.
Çünkü sen (ağırlık veazametinle) ne yeri yarabilir nede dağlarla ululuk yarışına girebilirsin.

• kardelen
  • Aktif Visirli
  • *
  • fotto
merhaba ben emine acar (yilmaz) 1977  of dogumluyum,1986da avusturyaya ailemle geldim ve halen burda yasmaktayim
babam nevzat yilmaz annem saliha yilmaz,dedelerim riza bektas ve ali yilmaz.
sevgi ve saygilarimla...

• Emrullah Düzenli
  • Moderatör
  • *
MERHABA ARKADAŞLAR..ÖNCELİKLE BU TÜR ÇALIŞMALARA ZAMAN AYIRAN İSMAİL VE KENAN KARDEŞİMİZE TEŞEKKÜR ETMEYİ BİR BORC BİLİRİM....
BEN YANİ  Rad1453  MOLLAKADIOĞULLARINDAN  HACI HAFIZ MEHMET DÜZENLİNİN OĞLUYUM.1979 YILI GÜLENKÖY DOĞUMLUYUM. İLKÖĞRENİMİ GÜLEN KÖYÜ İLÖĞRETİM OKULUNDA TAMAMLADIM.ORTA ÖĞRENİMİMİ  1996 YILINDA TRABZON İMAM HATİP LİSESİNDE TAMALADIM.2001 YILINDA ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ KAZIM KARABEKİR EĞİTİM FAKÜLTESİ  EĞİTİMDE PROGRAM GELİŞTİRME BÖLÜMÜNÜ BİTİREREK  ZİHİNSEL ENGELLİLER SINIF ÖĞRETMENİ OLARAK  TRABZON KARADENİZ İŞ OKULUNA TAYİN OLDUM. HALEN AYNI OKULDA ÖĞRETMEN OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

FİKRİ HÜR VİCDANI HÜR MÜMİN VE MÜMİNE HEMŞERİLERİME  SELAM VE DUA İLE...

Hacı hoşgeldin. Biraz geç geldin ama yinede hoşgeldin. ALLAH bağışlasın iki ne zaman oldu.

• Fatih Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
selamun aleykum dostlar;

ben fatih AKYOL.1985 trabzon gulenkoyu dogumluyum.Hacı muharrem AKYOL ve hanıfe AKYOL'un 4 cocugundan 2.sıyım.Ayrıca ıkısıde rahmetlı olan hacıkucugun  mustafa AKYOL ıle dursun KORKMAZ'ın(ligot) torunuyum.ewlı 1 kız cocugu babasıyım.istanbul gungorende ıkamet etmekteyım.Ayrıca vatanı gorevımı yapmak uzere,30.08.2008 tarınde acemı bırlıgım olan ankara/etımesguta  teslım olmaya gıdıyorum.....

saygılarımla..........!!!!!!!!!!!!

Şu Dünyada kimi insan sade yaşar,kimi insan ise sadece yaşar....

• Aktif Visirli
  • *
Öncelikle bütün köylülerime selamlar,saygılar.Ben Dursun Biber. Rahmetli (Sünnetçi) Mehmet Ziya Biber'in en ufak oğluyum.12 seneden beri İstanbul/Güngören'de ikamet etmekteyim.Textil işiyle uğraşıyorum.
29 yaşındayım.6 yıllık evliyim.6 yaşında Ömer Faruk adında bir oğlum ve 2 yaşında Rümeysa isminde bir kız çocuğu babasıyım.(Ellerinizden öperler)
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.

• YunusekliEmre

• Ziyaretçi
Ben kendimi tanıştırayım Emre GENÇ Amasya/Suluova da oturuyorum Nuh GENÇ 'in oğluyumm varsa muhabbete açık akrabalarım tanışabilirim...

• MUSA
  • Aktif Visirli
  • *
      Merhaba arkadaşlar bendeniz Musa Düzenli  ifteriyon mahallesinden Hasan Düzenli torunu Halit Düzenli oğlu dahada bileceğiniz Mikdat Düzenli nin yeğeni yin  1975 de ifderiyonda ki köy evinde doğdum.şimdi Ankara'da k.esat semdinde oturuyorum.özel bir bankada çalışıyorum  2006 doğumlu bir oğlum var Halit Mert. onunda herkese selamı var.bende herkese selamlar.

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
  Selam site sakinleri,
  Adım İrfan KORKMAZ,rahmetli Ligot'un torunu,yine rahmetli Nevzat KORKMAZ'ın oğluyum.Önceki üyeliğimi kullanmama kararı ve o anlamda yeni nikimle, yeni bir üyelik aldım.Evliyim,Ezgi NUR ve Eda NUR adında iki kızım var.Resmi bir kurumda çalışıyorum.Fenerbahçe'yi tutuyorum.Özellikle okumayı ve anlamayı çok seviyorum.En derin muhabbetlerimle
                                                   Yavriligot İrfan KORKMAZ
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• oflu

• Ziyaretçi
ben biber oğlu şaban köylülerime slmlar

• mehmetsaylik

• Ziyaretçi
merhaba ben gülen köyü kuran kursu eski öğrencilerinden mehmet saylık orduluyum icazet tarihim 1999 beni tanıyan herkese selamlar.

• HaBa

• Ziyaretçi
Merhaba...
Ben köyünüzden biri değilim. Fakat net' te gezinirken tesadüfen karsılastım ve hem sitenizi hemde köyünüzü çok sevdim.Özellikle insanınınzın sıcak kanlılıgı tek kelime ile müthiş.Arada bir sitenizi ziyeret ediyorum fakat kendımı tanıtmamıstım, yada unuttugumun farkında değilim. Ben 1978 artvin dogumluyum ve artvinliyim. nedendir bilmem ama bu sıteyı ziyaret edıyor fakat kendı koyumun sıtesıne bakma geregı bıle duymaz oldum..her neyse.butun visir köylülerin; yüzünden tebessüm, kalbinizden sevgi,bedeninizden sıhhat eksık olmasın, herşey gönlünüzce olsun...!
(HaBa)

• Başkan
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gülen Köyü Derneği Başkanı
    • Gulen Koyu Web Sitesi
         Ben Dursun Ali Düzenli 1961 doğumlu ifterıyon mahhalesinden rahmetli Dursun ve Havva Düzenli'nin ikinci oğluyum ayriyetten Gülen Köyü Kalkındırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneğinin Başkaniyim ayrica sitenin yöneticilerinden olan İsmail Düzenli'nin amcasiyim daha önce Trabzon Taşbaşinda yaklaşık olarak 15 sene esnaflık yaptım  şuan emekliyim köy işlerı ile  meşkul olmaktayım.

Bir çok arkadaşları bu site sayesinde tanıma fırsatı buldum kendını tanıdan arkadaşlara ayrica teşekkür edıyorum. BÜYÜK Gülen Köyü'nden tüm gurbettekı 7 den 70 e herkese saygi ve selamlar. Yüce ALLAH hepimizi Kötü insanların Şerrinden korusun.

Facebook Yorumları

Twittear