" ATALUM ATİŞALUM, TÜRKİDE YARİŞALUM" ATMA TÜRKÜ YARIŞMASI 2008 BİTMİŞTİR... - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: " ATALUM ATİŞALUM, TÜRKİDE YARİŞALUM" ATMA TÜRKÜ YARIŞMASI 2008 BİTMİŞTİR...  (Okunma sayısı 137576 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Arşela

• Ziyaretçi
Tüm yarışmacılara katılımları ve renk kattıkları için , jürilere de zaman ayırdıkları ve emek verdikleri için sonsuz teşekkürlerimi sunarım...

Ayrıca 1. olan Nurten Hanımı ve 2. olan Ömer'i de başarıları için tebrik ederim...

Saygılarımla...

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 05079310977
Bir kültür emaresi olan atma yarışmamızın sonunda birinciliği göğüsleyen ve bu atılımın fikir sahibi Nurten Akyolu başarısından ötürü tebrik ediyor,sırasıyla yarışmaya bir renk ve heyecan kattıkları için Ömer Düzenliye,Fatih ilhana,Neşe Aydına ve Emine Aktürke teşekkür ediyorum.

Bunların dışında mesailerinin büyük bir kısmını yarışmaya ayıran ve mükemmelliği yakalamak için kafa yoran değerli jüri üyeleri;
Ahmet Aktürk Hocaya
Ahmet Aktürke
Yavuz Bibere
Kenan Yazıcı ya teşekkür ediyorum.

Bizleri böyle bir organizasyonda oylarıyla değerlendiren üyelerimize güzel bir kültür gösterisi yapmaya çalıştık.Tüm eksiklik ve yanlışlıklarıyla eksiklikler bizden kaynaklanmıştır.Şahsım adına bir hatam olduysa affola.

Saygılar sunuyorum...
Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
              Değerli sitemiz üyeleri ve yarışmacı arkadaşlar;
              11 hafta olarak planlanan,Atma Türküleri yarışmamızı,bu hafta jüri ve yarışmacılarında ortak kararı ile bitirmiş bulunuyoruz.İlk haftadan son haftaya kadar,bir çok sıkıntılarına rağmen,işlerinden ve zamanlarından fedekarlık yaparak türkü atan,yarışmamıza zevk ve heyecan katan,yarışmacı arkadaşlarımıza,yarışmamızı sürekli takip ederek,gerektiğinde de halk jürisi olarak oyunu kullanan üyelerimize,ziyaretçi olarak sitemize giren ve yarışmamızı ilgi ile takip eden kardeşlerimize,ayrıca jüri olarak yarışmacılarımızın attıkları türküleri değerlendirerek,puanlama yapan,gerektiğinde yarışmacılarımızı tatlı tatlı uyaran ve öneri sunan,başta Ahmet Aktürk Hocamız'a,Ahmet Aktürk pirimize,Kenan Yazıcı'ya ve bendeniz acizane Yavuz Biber'e sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı iletiyoruz.
              Yarışmamızdaki derecelendirme şöyledir;

2008 yılı Gulenkoyu.com Atma Tütkü Yarışması;

1.si  Toplamda 422 oy ile Nur61 (Nurten AKYOL)
2.si  Toplamda 394 oy ile Ömer1661 (Ömer DÜZENLİ)
3.sü Toplamda 391 oy ile Arşela (Fatih İLHAN)  olmuştur.

Kendilerini jüri adına tebrik ediyor,Atma Türkülerde hakederek yakaladıkları bu derecelerini,daha profesyonel noktalara taşıyarak,kültürümüze yapmış oldukları katkıları,en üst noktalara kadar çıkarmalarını arzu ediyoruz.

2008 yılı Gulenkoyu.com Atma Tütkü Yarışması,Mansiyon Ödülleri;

1- En İstikrarlı yarışmacı             : Nur61

2- En Centilmen yarışmacı           : Arşela

3- En Hazırcevap yarışmacı         : Engin61

4- En Latifeli yarışmacı               : Emine Aktürk

5- En Yöresel(otantik) yarışmacı : Harzemşah

6- En Agresif yarışmacı               : Ömer

7- En Ilımlı yarışmacı                  :  LEMA

8- En Sempatik yarışmacı            : Semih KAYA

9- En Vefalı yarışmacı                 : Kardelen

10-En Duygusal yarışmacı            : Neşeli05

11-En Hovarda yarışmacı             : Forzatsm

Mansiyon ödülleri jürimiz tarafından oylama yapılarak verilmiştir.(Jürinin oylamasına sayın adminimiz İsmail DÜZENLİ de katılmıştır) Bu oylamada dikkate alınan,yarışmacılarımıza en uygun en'leri bulmak olmuştur.
            Yarışmanın ödülleri,2.Gülenköylüler Dayanışma gecesinde verilecektir.
            2009 yılının atma Türkü yarışması,tarihi ve formatı daha sonra iletilecektir.En güzel Atma Türkülerde buluşmak üzere tüm yarışmacıları göstermiş oldukları centilmenliklerinden dolayı da kutlar,başarılarının devamını dileriz.

desen 49

• Arşela

• Ziyaretçi
Acısıyla tatlısıyla tam 6 haftayı geride bıraktık. Yeri geldi güldük, yeri geldi bi daha güldük... E zaten güzelliği de burada değil mi, ağlamanın yeri hiç gelmedi...

Lakin bir konuya değinmeden geçemeyeceğim...

Bu yarışmada yarışmacılar olarak eğlendik, türkü attık, güzel vakit geçirdik. Değerli jüri üyelerimiz ise, tüm atılan türküleri takip ederek, çeşitli toplantılar düzenleyip bu yarışmayı daha güzel yapabilmek için bizim harcadığımızdan kat be kat fazla emek sarfetmişlerdir. Maalesef bu emeklerini bile eleştirerek ödüllendirdik... Burada tüm site sakinleri önünde yapmış olduklarımızdan dolayı özür diliyor, yapmış olduklarından dolayı ise kendilerinin önünde saygıyla eğiliyor, teşekkür ediyorum...

Her şey için çok teşekkürler....

• Nurten AKYOL
  • Moderatör
  • *
  • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
Ömer’e, Fatih Bey’e ve Mustafa Yılmaz’a ve benim birinci olmama vesile olan ve beni onore eden üyelere ve jüriye çok çok teşekkürler. Bende 2. olan Ömer’i, 3. olan Arşelayı ve yarışmaya katılan tüm yarışmacı arkadaşları tebrik ediyorum.
Ayrıca jüri üyelerimiz Ahmet AKTÜRK Hoca, Ahmet AKTÜRK abi, Yavuz BİBER abi ve Kenan YAZICI’ya bu işe emek verdiklerinden ve bizi daha iyiyiye yönlendirmeye çalıştıklarından,  ve yarışma boyunca oy kullanan yarışmayı takip eden tüm üyelere çok çok teşekkürler.
Sitemizde bu tarz organizasyonların ilki olduğu için bazı aksaklıklar yaşamış olsak ta yarışmamızın çok eğlenceli geçtiğini düşünüyorum. Yaptığımız latifelere olgunluk gösteren arkadaşlara da ayrıca teşekkürler. Umarım bir sonraki yarışmamız daha güzel olur.
Türkülerde buluşmak üzere…

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Öncelikle Kankacuğumi tebrik ederim.. Gerçekten bu işin üstadı olduğunu gösterdi..

Ayrıca Arşela, Ömer, Harzemşah ve yarışmaya katılan diğer arkadaşları da tebrik ediyor, başarılarının hayatlarının her alanında devam etmesini temenni ediyorum..

Değerli jürimize; gösterdikleri sabır ve gayretten dolayı teşekkür eder, saygılar sunarım..
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Aktif Visirli
  • *
  Öncelikler   1inci olan arkadasımı ve diger arkadaslarımı içtenlikle tebrik ediyorum..  gercekten cok güzel yarıştınız.
   juri üyelerinede  yarışmayı kurdukları için bize heycan kattıkları için ve ne olursa olsun  biizim yaptıklarımız hoş gördükleri için tşk ediyorum..
   Saygıdeger jurilere ve degerli arkadaslarımdan özür diliyorum.. yarışmada birazda olsa kırgınlık yarattıgım için cok üzgünüm.. kendimce sebeblerim vardı evet  ama bunalrı burda yansıttıgım için cok üzgünüm..

Ahmet amca,Yavuz abi,Ahmet hocam ve Kenan abi sizlerden gercekten  cok özür dilerim.. umarım yaptıklarımdan kırılmamışsınızdır

acısıyla tatlısıyla  neşesiyle hüznüyle bu yarışmaya güzellik katan herkese sevgiler saygılar   
Özü DoğRu OLanın SözüDe DoĞRuDuR!

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Evet arkadaşlar Kupalarınız ve Şiltleriniz hazırı durumdadır. Kupalar sabırsızlıkla sahiplerini bekliyorlar. Bütün arkadaşları tebrik ediyorum...

<a href="http://www2.skyalbum.com/album2/2008/200812/20081217/Lazut6178/494a856e3d9/kupalar_ve_%FEiltler.swf" target="_blank" class="new_win">http://www2.skyalbum.com/album2/2008/200812/20081217/Lazut6178/494a856e3d9/kupalar_ve_%FEiltler.swf</a>

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
Arşela arkadasımın benden daha iyi söyledigini düsünüyorum işleri yogunlugu nedeniyle fazla türki atamadı atsa kesinlikle benden iyi juriden ricam arşelanın ikinci benim ücüncü olmam yönünde

jurini bu istegimi degerlendirmeye almasını rica ediyorum
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Nurten AKYOL
  • Moderatör
  • *
  • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
Kupalar ve şiltler için tekrar teşekkürler.

Not: Sayın yöneticiler, Semih kayanın şiltinde hata var sanırım. Yanlış yazılmış.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• kardelen
  • Aktif Visirli
  • *
  • fotto
sevgili arkadaslar suan bir soku yasiyorum saniyorum.banada ödül laik görülmüs.sonsuz tesekkürlerimi sükranlarimi iletiyorum bana bu ödülü laik gören herkese!ben hak ettimmi bu ödülü?? elenmeden yarismadan ayrildim.??(cok duygulandim :'( hic bu sekil ödül almamaistim bu yasima kadar)

• Aktif Visirli
  • *
Yarışmayı yarım bıraktıgım için bu şilti hakettigimi düşünmüyorum:(  laik gören herkese sonsuz tşkler :'(
Özü DoğRu OLanın SözüDe DoĞRuDuR!

• Semih Kaya

• Ziyaretçi
Bu şilt için önce teşekkür ederim.

Hata konusuna gelince Nur abla kararsızlıktan galiba  ;D iki tane vereceklerdi de masraftan kaçınmak için ikisini bi arada çıkarmış sayın jüri üyeleri ;D

• Arşela

• Ziyaretçi
Arşela arkadasımın benden daha iyi söyledigini düsünüyorum işleri yogunlugu nedeniyle fazla türki atamadı atsa kesinlikle benden iyi juriden ricam arşelanın ikinci benim ücüncü olmam yönünde

jurini bu istegimi degerlendirmeye almasını rica ediyorum

Ömer'cim,
İlgi ve alâkan için teşekkür ediyorum ama mütevaziliğin fazlası pek iyi değildir...

Ne kadar iyi türkü attığını, bu yarışmaya ne kadar emek verdiğini ve bu dereceyi fazlasıyla hakettiğini herkes biliyor...

Değerli öngörün için teşekkürlerimi sunar ve akabinde seni de ikinciliğin için tekrar tebrik ederim...

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
mütavazilik degil arşela ben yarısmaya girmeden önce de senin benden daha yetenekli oldugunu söylüyordum hala daha düsüncem degismedi
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

Facebook Yorumları

Twittear