ÇOK KOMİK FIKRALAR Haydi Gülün :)) - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ÇOK KOMİK FIKRALAR Haydi Gülün :))  (Okunma sayısı 61539 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
ben işde böyle kazedeçileri brotesdo ediyorum
sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Aktif Visirli
  • *

• Aktif Visirli
  • *
Yönetimi ele geçiren Baskan Bush buyurmus:
-Üzerinde resmim olan pul bastirdim, bundan böyle
baskanligin bütün mektuplarinda bu pullar kullanilacak.
Bir süre sonra görülmüs ki,pullar zarfa bir türlü yapismiyor.
Baskan Bush küplere binmis ve yetkiliyi çagirip sormus;
- Üstünde resmim olan pullar yapismiyor, arkalarina zamk sürmediniz mi?
- Sürdük efendim, demis yetkili ve eklemis;
- Yapismamasinin nedeni, herkesin pulun ön yüzüne tükürmesi....."

Lütfen dikkat
Ölen bir kadin icin kilisede cenaze töreni düzenlenmisti. Tören sonunda cenaze görevlileri tabutu tasirken, tabutun ön bölümünü yanlislikla kilisedeki sutunlardan birine carparlar ve tabutttan bir inilti sesi duyulur, tabut acilir ve öldügü sanilan kadinin yasadigi anlasilir. Bir süre hastanede tedavi edilen kadin iyilesir ve on yil daha yasar. On yil sonra öldügünde ise cenaze töreni yine ayni kilisede yapilir. Tören sonrasi görevliler tabutu tasirken, kilisede ayni sutunun önüne geldiklerinde, ölen kadinin kocasi arkalardan söyle seslenir: "Lütfen sutuna dikkat....!"

Sorunu anladim

Bir rahip, bir ayyas ve bir fizikci idama mahkum edildi. Önce rahip cikarildi. Ona "yukariya mi bakmak istersin asagiya mi? diye soruldugunda, "gökleri son olarak birkac saniye daha seyredebilmek icin yukariya bakmak isterim." dedi. Cellat onu yüzü yukariya bakacak sekilde bagladi ve bicagi serbest birakacak mekanizmayi cekti, ancak bicak rahibin bogazina birkac santimetre kala durdu. Seyirciler "bu bir mucize!" diye bagiristilar. Bunun üzerine rahip serbest birakildi. Sonra ayyas cikarildi. Ona da "yukari mi bakmak istersin asagiya mi? diye soruldugunda, "Son olarak bir kac yudum daha icki icebilmek icin yukari bakmak isterim." dedi. Cellat onu da yüzü yukariya bakacak sekilde bagladi, agzina icki döktü ve bicagi serbest birakacak mekanizmayi cekti, ancak bicak ayyasin bogazina birkac santimetre kala durdu. Seyirciler "bu bir mucize" diye bagristi. Bunun üzerine ayyas serbest birakildi. Sonra fizikci cikarildi. O da yukariya bakmak istedigini söyledi. Cellat onu da yüzü yukariya bakacak sekilde bagladi ve isini yapmaya hazirlandi. Bu arada fizikci gözleriyle mekanizmayi inceliyor ve kalabalik da ücüncü bir mucizenin gerceklesip gerceklesmeyecegini merakla bekliyordu. Cellat elini mekanizmaya uzattiginda fizikci konustu; "Bir dakika bekle, sorunu anladim.“

Iki sarisin

Iki sarisin yolda yürürken yerde bir makyaj aynasi gözlerine ilisir. Ilk sarisin kapagini acar ve bakar. "Resimdeki yüz bana cok tanidik geldi sekerim.." Sira ikincisindedir. Aynayi arkadasinin elinden alir ve bakar, söyle der, „tabiiki tanidik gelecek aptal, bu benim

Erkekleri anlamak zor
Bir Adam komadadir, yaninda ise karisi. Adam'in gözleri nemli, kisik sesiyle karisina dogru bakar ve konusmaya baslar: "Ilk isten kovuldugum zaman yanimda idin. Iflas ettigim gün oradaydin. Vuruldugum zaman ilk gözümü actigimda seni gördüm. Trafik kazasi gecirdigimde hastanede basucumdaydin.." Kadin takdir edilmenin mutlulugunda. Adam devam eder "Simdi komadayim yine basucumdasin. Sonunda anladim ama, cok gec oldu, yahu sen ne ugursuz kadinsin."

en komik fıkra hangisiydi??????

• Aktif Visirli
  • *
Ben bush'un pulunun yapışmaması...

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • GSM: 0532 734 37 05
Dikkat bunlar kayserili!

Bir gün Kayserililer'le Lazlar savaş yapıyorlarmış.Kayserililer'in aklına bir fikir gelmiş.De-
mişler ki "Bu Lazların hemen hemen yarısı Temel diğer yarısı da Dursun."Daha sonra savaşın or-
tasında bağırmaya başlamışlar."Temel!Temel!" Lazlardaki Temeller kafalarını kaldırmışlar ve vurul-
muşlar.Daha sonra Kayserililer "Dursun!Dursun!" diye bağırmışlar.Dursunlar da kafalarını kaldırmış-
lar ve vurulmuşlar.Lazlardan çok az kişi kalmış ve onların da aklına bir fikir gelmiş."Yerde para bul-
dum bu kimindir ?" diye bağırmışlar.Bütün Kayserililer kafalarını kaldırmışlar ve vurulmuşlar.
Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• Mehmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
temel bir gün tren kullanıyormuş tren kullanırken kaza yapmış.ve 400 kişi ölmüş.
amiride sormuş temele.
temel nasıl oldu anlat bakayım demiş.
temelde:valla komutanım rayların üzerinde bir adam vardı onun yüzünden oldu demiş.
amirde:e temel ezseydin o adamıda 400 kişi ölmeseydi.....
temelde:valla komutanım bende öle yaptım.
adam rayların üzerinden kaçınca bende raylardan çıkıp üzerine gittim 400 kişi öldü demiş........

• Aktif Visirli
  • *
  • Dal Rüzgarı Affetse Bile;Kırılmıştır Bir Kere...
 Diyarbakırlı adam uçurumdan düşmüş. Şans budurya uçurumun ortasında bir dala takılıvermiş. Adam ne aşağıya inebiliyor ne de yukarı çıkabiliyor.Başlamış bağırmaya
 -KİSME YOHMİ,KİSME YOHMİ ....
Hızır (a.s) çıkagelmiş.Adam sormuş sen kimsin.Hızır (a.s) cevap vermiş;ben hızır a.s ve seni kurtaracam ama şartlarım var demiş.Adam şartları sormuş.Hızır a.s sıralamış
 Bundan sonra çok iyi bir insan olacaksın,hırsızlık yapmayacaksın,haram işlemeyeceksin,kumar oynamayacaksın,beş vakit namazını kılacaksın,dininin gerektirdiği şeyleri yerine getireceksin... ve seni bu durumda kurtarırım demiş.Adamda yüzünü başka tarafa cevirerek avazı çıktığı kadar;
  -BAŞKA KİSME YOHMİ :):):)
Gülen YÜZÜMÜZ, Gülen KÖYÜMÜZ...

• LazAyse

• Ziyaretçi
   Sauna'ya giden bir grup genc erkek, soguk havuzda dinlenirlerken bir cep telefonu calar. Bir adam telefonu acar. Ortam cok gurultuludur; telefonun obur ucundaki kadin sesini zorlukla duyar.
- Sevgilim. Meltem'le disardayim. Biraz once cok g...uzel bir kurk gordum. 400 milyon liracik. Senin kredi kartindan alabilir miyim? N'oooolur, alabilir miyiiiiimmmm?
- Tabi canim. Al.
- Ah sevgilimmmm! Cok sekersin. Biseycik daha var ama kizmayacaksin, degil mi?
- Hayir, kizmam...
- Buraya gelmeden once Akmerkez'deydik. De Beers'de bir tane tek tas pirlanta yuzuk gordum. Cok guzeldi sevgilim. Butun arkadaslarimda var. Senin kredili kart hesabindan alabilir miyim? 650 milyon liracik. Gelecek ay ikramiye alacaksin. O zaman odersin. N'ooooluuurrrr. Alabilirmiyim?"
- Peki, al canim.
- Sevgilim benim. Bi tanem. Cok sekersin. Bu aksam sana harika bir gece yasatacagim. Caniiiim, bi sey daha var. Ama kizarsin diye korkuyorum...
- Kizmam, soyle bakiyim.
- Son kazadan sonra arabamdan iyice sogudum. Galeride bi tane Peugeot 206 gordum sevgilim. Cok guzeldiiii... 9 milyara birakacak. Senin adina bankadan bi kredi actirsak diyorum sevgilim. Nuran'in kardesi bankada sube muduru... Kefil-belge-imza falan istemiyor, sen tamam dersen hemen yapicak islemleri. N'ooolurrrr sevgilim, seni cok seviyorum....
- Peki, peki. Tamam. Olur. Al bakalim.
- Tatli sevgilim benim. Canim sevgilim. Seni coook seviyorum. Hadi by, aksama gorusuruz.
Genc adam telefonu kapatir ve arkadaslarina sorar:
- Bu telefon kimindi yahu?...

• LazAyse

• Ziyaretçi
Fikra
« Yanıtla #148: 29 Temmuz 2010 - 23:46 »
  • Yayınlama
  • Kadının biri kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış,
    kadın lambayı kum...ların içinden çık...armış, ovalamış.
    Lambadan cin çıkmış ve;
    -'Sadece bir dilek hakkin var, iyi düşün öyle dile' demiş.
    Kadın hiç tereddüt etmeden, cebinden bir harita çıkararak:
    -'Bütün dünyada zulmün, savasın, açlığın bitmesini istiyorum.
    Bu haritadaki ülkeleri görüyor musun?
    Bu ülkelerin birbiriyle savaşmayı bırakmasını,
    her yere barisin gelmesini diliyorum' diyivermiş.
    Cin haritaya bakmış ve dehşetle;
    - 'Tanrı askına Kadın! Bu ülkeler binlerce yıldır savaşıyorlar.
    Tamam, isimde iyiyim ama o kadar da değil!
    Bunu yapılabileceğimi sanmıyorum.
    Başka bir dilekte bulun' diye bağırmış.
    Kadın birkaç dakika düşünmüş ve ;
    - 'Hayatim boyunca doğru bir erkek bulamadım.
    Bilirsin; hem ince düşünceli, hem dürüst, hem karizmatik , hem eğlenceli biri, sevecen, ilgili ve ömür boyu sadik olacak erkek diliyorum' demiş.
    Cin derin derin bir iç çekmiş:
    -Uzat su kahrolası haritayı..!!!

• Ah-met akyol

• Ziyaretçi
    Genç bir kadın, aylardır şantiyede olan kocasına aşağıdaki satırları yazar:
    Sevgi......lim,Biliyorsun, sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu. Sütüm yetmediği için, yavrumuzu besleyebilmek amacıyla bir sütanne tuttum.
    Yalnız, bu sütannenin zenci olmasından dolayı çocuğumuz, emdiği sütün etkisiyle zaman içinde zenciye dönüştü.
    Haberin olsun dedim.
    Bu konuda benim bir suçum olduğunu düşünmezsin umarım.
    ÖptümBiricik eşin

Kadının kocası da bunun üzerine annesine bir mektup yazar:
    Sevgili anneciğim,Karım bana gönderdiği son mektupta, sütü yetersiz olduğu için birsütanne tuıtmak zorunda kaldığını, o sütannenin zenci olduğunu ve buyüzden bebeğimizin renginin de zamanla koyulaştığını yazıyor.
    Bundan eşimi sorumlu tutamayız, tabii ki .
    Selam ve sevgilerimle
    Annesi ise oğluna şöyle bir cevap yazar:
    Sevgili oğlumAslına bakarsan, sen doğduğunda benim sütüm de yetersiz kalmıştı.
    Ama biz fakir olduğumuzdan dolayı, sütanne tutamayıp onun yerine seni
    inek sütüyle beslemek zorunda kalmıştık. Bu durumda takdir edersin ki,
    senin safkan bir öküz olmanın sorumlusu ben değilim.
    Seni seven annen’ :D :D :D

• Aktif Visirli
    • *
      • AKSPOR LTD. ŞTİ.
    • GSM: 0533 727 22 60
    temelle dursun istanbuıda minibüse binmiş . şöför arada fatih eyüp levent diyomuş. dursun sıkılmış ve temele
    -ne zaman inecuz da demiş temel
    -ismimiz okunsun inecuz demiş...:)

Temel bİr Gün Otele gitmiş otel de hizmetli Temel ile Asansöre binmiş Temel hizmetli ye çıkışmış:Bu kadar para ile bu kadar küçük odada kalacağımı mı sanıyorsun? Hizmetli:
    sakin olun efendim burası Asansör demiş.

BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Aktif Visirli
    • *
      • AKSPOR LTD. ŞTİ.
          öğretmen öğrencilere sorar kim cennete gitmek istiyor çocukların hepsi parmak kaldırır temel kaldırmaz öğretmen sorar ona niye kaldırmadın temel öğretmenim annem okuldan sonra hemen eve gelmemi söyledide.

• Aktif Visirli
    • *
      • AKSPOR LTD. ŞTİ.
          Temel birgün ingiltereye iş gezisine gitmiş.. Aynı Gün içerisinde Türkiye ye dönmek zorundaymış.. malesef işleri uzun sürdüğünden tam havaalanına gelmişki son uçak havalanmış.. buralarda kalacak bir yer varmı diye birine sormuş...
    adam da 200 metere ilerde tek bir Otelin olduğunu ama çok pahalı lüks bir otel olduğunu söylemiş.. Temel mecbur olarak o otele gitmiş.. resepsiyondaki kadına..
    - oda ücretiniz ne kadar?
    -150 € efendim
    tamam bir geceliğine kalacağım demiş temel.. çıkmış bir güzel uyumuş sabah alelacele kalkıp resepsiyona inmiş..
    - hemen benim hesabı kesin uçağa yetişmem lazım..
    - tabiki efendim hemen.. diyerek temele bir Kağıt uzatmış..
    TKP 150€
    HKP 100€
    oda ücreti 150 €
    topolam 400 €
    - ohaaa.... bu ne... tamam oda ücretini anladımda TKP HKP de neyin nesi..
    - TKP tenis kortu kullanma parası efendim..
    - ne tenisi kardeşim bilmem etmem.. kortunu mortunuda kullanmadım..
    - kullansaydınız efendim üç adet tenis kortumuz var hepsi siz müşterilerimiz için..
    - tövbe tövbe ya HKP nedir..
    - Oda havuz kullanma parası efendim..
    - ne havuzu ya tüm gece boyu uyumaktan başka birşey yapmadım havuzunuzu falanda kullanmadım..
    - kullansaydınız efendim.. üç ayrı havuzumuz var hatta biri olimpik havuz.. hepsi siz müşterilerimiz için..
    bu durumda resepsiyondan bir Kağıt Kalem ister temel ve TSP 500 € yazıp resepsiyondaki görevliye geri uzatır..
    temel..
    - bu durumda bana 100 € borçlusunuz..
    - nasıl yani efendim TSP ne demek ki..
    - Temeli s........ parası
    - aman efendim o nedemek... biz müşterilerimize böyle birşey yapmayız..
    - yapsaydınız efendim.. tüm gece boyu müsaittim halbuki...

• Ben sevdamı suya yazdım sır oldu...
    • Aktif Visirli
    • *
    • Nefsimin şerrinden sana sığınırım Rab'bim...
    • GSM: 05536111909
    • Kan Grubu: Seçmediniz
    Kendi kendine konuşup gülen hastasını takip eden doktoru,
    gidip sorar,neden kendi kendine gülüyorsun?
    Hasta cevap verir,hiç doktor bey,sadece kendi kendime
    fıkra anlatıyordum,bu seferkini de hiç duymamıştım.
    VEFA YANLIZCA İSTANBUL'DA BULUNAN BİR SEMT İSMİ DEĞİL,
    AYNI ZAMANDA DA DOSTUN DOSTU UNUTMAMASIDIR.

SEDAT YILDIRIM
    O NE DERSE O ODUR.
    O NE DERSE O OLUR.
    EĞ BAŞINI EY GÖNÜL.
    GERÇEK DOST ANCAK O'DUR.
    SEDAT YILDIRIM

Facebook Yorumları

Twittear