ALLAH Rahmet Eylesin (Hanife Yılmaz Vefat Etmiştir) 13 Ekim 2008 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Hanife Yılmaz Vefat Etmiştir) 13 Ekim 2008  (Okunma sayısı 27617 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
LEMA yilmaz Ailesinin yapmasina birsey gerek kalmadi Ahmet hoca kökten demizlik yapti ALLAHA havale ediyorum sebep olanlari utanc verici bir olay yaziklar olsun ve bu konuyu ben sahsen burda nokta koyuyorum sonuc da birsey geri gelmeyecek bunu biliyorum ,benim haberim olsaydi kesinlikle evlatlik alirdim ben izine bi geldim cocuklar yurda verilmis sok oldum neyse herkes hak ettigi görecek bu dünyada olmasa bile öteki dünyada !!!!!!!!!!!

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
Arkadaslar bende konuyuu lema bacim gibi burdan takip ediyorum.gercekten cok üzücü bir durum .Yukarda Ahmet hocamin belirttigi bir durum görmezden geliniyor zannediyorum. Yilmaz soyadli olan tüm akrabalarinin cocuklari alabilecekleri belirtiliyor.gecmise fazla takilirsak önümuzu göremeyiz.bundan sonra neler yapilabilir cocuklarin gelecekleriyle alakali herkesin üzerine düseni yapmasi en akillica olandir diye düsünuyorum.
Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05364771761
koyunlen utanc duyma bu koy uc cocuk degıl otuz cocugada bakar ama herseyde bır hayır vardır derler şimdi bu işin ic yuzunu bizler bilmedigimiz icin yorumda yapmak bize duşmez ama tabiki insanda uzuluyor bu işin icinde olan insanların her iki tarafdanda olan kişilerin kendilerine gore haklı bir sebepleri vardır herkes o sebeplere dayanarakdan kendısını savunuyor ama bizler şu anda yorumlar yapacagımıza ahlanıp vahlanacagımıza keşke zamanında bu olaylar olurken mudahele etmek icin caba sarfetseymişiz şu şu anda ne o cocuklar uzulecektı nede insanlar uzulecektı vede kımse bırbırını kırmayacaktı burdan bır ders cıkarmak lazım demekkı bazı şeyler olurken bazı durumlarda kendımızı gerıye cekmeyerek elimizden gelen tum imkanları seferber etmek lazım mucadele edıp destek vermek lazım iş işten gecmeden ALLAHım herşeyın hayırlısını nasıp etsın selamlar
mustafa genç

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
LEMA yilmaz Ailesinin yapmasina birsey gerek kalmadi Ahmet hoca kökten demizlik yapti ALLAHA havale ediyorum sebep olanlari utanc verici bir olay yaziklar olsun ve bu konuyu ben sahsen burda nokta koyuyorum sonuc da birsey geri gelmeyecek bunu biliyorum ,benim haberim olsaydi kesinlikle evlatlik alirdim ben izine bi geldim cocuklar yurda verilmis sok oldum neyse herkes hak ettigi görecek bu dünyada olmasa bile öteki dünyada !!!!!!!!!!!

Yılmaz ailesi derken sadece sizleri kastetmedim.. Siz yurt dışındasınız ama yurt içinde olanlar olaya daha vakıflardı.. Bir de benim bildiğim, Rahmetli Durmuş Yılmaz'ın ilk evliliğinden, adını şu an hatırlayamadığım avukat bir oğlu vardı... O bu durumda ne yaptı?
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *

Yılmaz ailesi derken sadece sizleri kastetmedim.. Siz yurt dışındasınız ama yurt içinde olanlar olaya daha vakıflardı.. Bir de benim bildiğim, Rahmetli Durmuş Yılmaz'ın ilk evliliğinden, adını şu an hatırlayamadığım avukat bir oğlu vardı... O bu durumda ne yaptı?

Avukat oglu vardi zaten basta suclu onlar ,onlar sabip cikmaliydi ilk baska o cucuklara ama bosver bu olayi burda kapatalim yemin ederim cok kötüyüm moralim cok bozuk böyle birsey olmamaliydi !!!!!!

• Mehmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
arkadaşlar siz neden bahsediyosunuz her kafadan bir ses cenazede visirli ben birde annem vardık şimdi ahmet hoca diyorki bunları soyadı yılmaz olanlar alabilir biz zaten aldık gibi birşey bu yıl 2009 olacak ahmet hoca sana sesleniyorum niye ihsan yılmazı ayıplıyosun sen yaptıklarını söylesene desene çocukları yurda vermek için şükrü yılmaza para teklif ettim kağıda imza attırdım onları desene kendini temize çekmek istiyosun tabi şükrü yılmaz oda hemen parayı kabul etti söylesene bunları desene evde kokmuş et buldum ondan yurda verdim onları desene neyse durmuş yılmazın avukat oğlu şevketten bahsediyosunuz abicim hiç biri gelmedi ne şevket nede şükrü dedim ya visirli bir annem birde ben vardık arkadaşlar yılmaz ailesinin onlara yaptığını kimse yapmadı yazları bu çocuklar nerde ne zannediyosunuz yılmaz ailesi desteğini fazlasıyla vermiştir hiç düşündünüzmü yılmaz ailesi olmasaydı bu çocuklar ne olacaktı düşünmek bile istemem helede kız çocuğu olursa bide yaşları 16 ile 18 olursa bu çocukların başına her türlü kaza gelirdi siz sanıyosunuzki bu çocuklar sahibsiz bir köyde araştırın sorun kim ilgileniyor dfiye bakalım ne cvb alırsıunız öyle burdan yazmakla olmaz benim zoruma giden kadın neden öldü biliyomusunuz en ufak oğlu ve 9 yaşında şu an  işte o çocuğun hasretine dayanamadı söylemek istemiyorum ama mecbur kaldım rahmetli 2 defa intihar etmek istedi bu çocukların yüzünden şimd kadının tek ölüm sebebi sıkıntı yoksa 38 yaşında kadında hiç bişeyi yoktu birden bire öldü işte burdan istanbuldaki gülen köyü derneğine seslenmek istiyorum o dernek sizin derneğiniz bizim derneğimiz deyil lafa gelince mangala kül bırakmazsınız niye hiç biriniz gelmedi cenazeye benden daha yaqkınları var onlar niye gelmedi derneğin amacı ney yardımlaşma ve dayanışma ne yardımlaşma ne dayanışması ya kaç kez gelip anadolu yakasına biz dernek açtık sizinde bir katkınız olsun dediniz ALLAH sizin elinize düşürmesin dedimya dernek güngörende oturanların derneği bizim derneğimiz yok sonuçta ölen visirli sayılır köydeyken kim bir kez geldi baktı bu çocukları kim yaptı kim etti ev yıkılıyodu gidip yaptık daha yakınları vardı bizemi düşerdi lafa gelince yılmaz ailesi oh ne ala siz yılmaz ailesinin yaptığının 3 de 1 i ni yaptınızmı burdan kimse ezbere konuşmasın ALLAHa şükür o çocuklar sahibsiz deyil

• Aktif Visirli
  • *
ben bugün dedemi kayip ettim, burda okudugumda beni cok üzdü. Bundan sonra nasil bir yardim yapilabilinir diye düsünülürse herkes icin daha iyi olur. Hem bence böyle konular aile arasinda cözümlenmeli. Sonra gerekirse disardan müdahale düsünülür.
Bilmediklerimi ayağımın altına alsaydım başım göğe ererdi.
En iyi nasihat; iyi örnek olmaktır.
Cahillerin kalbi dudaklarında, alimlerin dudakları kalplerindedir.

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
Sayın seydoğlu mehmet kardeşim çok ileri gitmeye başladın, yakışmıyor sana herşeyin bir kuralı var ölüm olayını yönetime bildirdinmi'ki mesaj çekilip bildirilmedi insanları suçlayarak ,kırarak birim yapmaya çalışıyorsan burası ona müsait değildir.Sizler bize bildirilenlerden haberimiz olur neyi bildirdinde ilgilenilmedi burda açıklayın herkes bilsin kaç sefer derneğe geldin sahip çıktın sizin takıntınız var içini kin bürümüş sizi daha aklı selim düşünmeyi tavsiye ediyorum ama siz çok akıllı birine benziyorsun tavsiyede kabul etmezsin.38 yaşında birinin hasretten öldüğünü bilecek kadar zekisin.ALLAH cc herkesin ölümüne bir sebeb halk etti,bundan sonrada hep öyle olacak.ALLAH cc öyle buyuruyor.Mangalda kül bırakmama meselesinede bir açıklık getirirsen sevinirim.Herkesden özürdiliyorum bu tartışmaya dernek yönetimine sataşma olduğundan dolayı girmek zorunda kaldım meşkul ettim hakkınızı helal edin.selam ve dua ile.

• Aktif Visirli
  • *
öncelikle  ALLAH rahmet etsin diyorum
   inanın tüylerim diken diken oldu sasırdım sok oldum bi an kendimi o cocukların yerine koydum annenin yerine koydumm nasıl bir acı yaRabbimm buna yürek dayanmaz
   bende bazı arkadaslar gibi burrdan okuduklarımı biliyorum nekadar dogru nekadar yanlış ALLAH bilir ama sunu belirtmek istiyorum  bu cocukları hiç kimse bilerek hiç bir sebeb yokken  anansından babasından AYIRAMAZ. destek cıkılmamısta olabilir,  annesi bunu istemesede kabul etmiş olabilir, yada cocuk için para verdiklerinde sahip cıkmamışta olabilir, gülen köyü olarak sucluda oalbiliriz,  birileri buna sebete olmus olabilir,

olabilir yapabilir istemeyebilir sucluyuz  sucluyuz sucluyuz

nereye kadar arkadaslar ?
bunları tartışmak bizi nereye götürcek  haklıyı haksızı aramak bu saatten sonra ne fayda edecek. DEĞERMİİİ? 
burda konusulanlar RAHMETLİNİN KEMİKLERİNİ SIZLATIYO   olabilir. KİM BİLİR?
   bizim bu dakikadan sonra yapacagım 2 sey vardır
1: RAHMETLİYE DUA ETMEK     2: O COCUKLARA SAHİP CIKMAK

tartışmaları bırakınn  hayatın gercekleri bunlar evet ama gecmişi sorgulamaktan vazgecinn
gercekten vefat haberi diye girdigim konuda  bassalıgı taziyelerini  görecegim yerde bu tur konuları görmek utanc verici  okadar kötü oldumkı anlatamam okudukca canım yandı  ve burda caresizce okumak cok kötü birşeyy

AKRABALARININ bizim kadar  DUYARLI olduklarınıda düşünmüyorum bu arada ama uzatmakta istemiyorum   (isteyipte elinden gelemyen durumu musait olamayanları katmıyoru)

hemserilerimm o cocuklar için yardım kampanyasıda basaltabiliriz
 herseyi yapıyoruz bunumu yapamıycaz berAberlikten neler dogmaz

HADİ HALA NE DURUYORUZ???
Özü DoğRu OLanın SözüDe DoĞRuDuR!

• Mehmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
sayın abicim anadolu yakasında 13 kişi var bunlara haber gönderdinizmi dernek kurduk gelin bir katkıda bulunun haberimiz yoktu diyosunuz ama orda kimsenin haberi yokmuydu asla vardı illaki bir kaç kişi duymuştur bide o haber burda sabah yayınlandı burdandamı duyulmadı sağır süleyman duydu abicim dedimya dernek sizin derneğiniz benim orda 2 tane telefonum var kaç defa haber verdiniz gel toplantılarımız oluyo sende bir katkıda bulun diye kaç defa dediniz bide bana kızıyosun peki derneğin amacı ney yardımlaşma ve dayanışma nerde yardımlaşma bu çocuklardan fakiri varmıydı köyde yazları nerde kalırlar ne ederler diye arayıp soruşturdunuzmu hocam bizim derneğmiz olsaydı bu çocuklarda bu hale gelmezdi şimdi burdan sana bişey anlatırdım ama öze bir durum onun için burdan söyleyemem dernek sizin derneğiniz abi saygılar saygısız bi rkelime kullandıysam özür dilerim saygılar

• Dursun-Ali Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: +49171/7800808 Cep +495137/907601 Ev
Merhumeye ALLAHdan Rahmet Yakin Akrabalarina ALLAH Sabirlar Versin,
Mekani Cennet Ruhu Saad Olsun.
Mezmuroglu

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
 Dernek kurulalı iki yıl oldu sizler sizin derneğiniz için özel davetiye bekliyorsunuz.Bizde kaydı olan 200 ün üzerinde kayıt var bunların tel.kayıtlarını toplamak 4 ay sürdü çok basit şeyler değil konuşmakla olmuyor sizler önce üzerinize düşen görevleri yerine getirin.Bize verilen bilgi dahilinde yardımlarda yapıldı,ölüm düğün toplantılar tel. mesaj olarak gönderildi. Taktir edersinizki bizlere bildirilmeyen konulardan haberimiz olmaz sağır sultan sana söylemiş bize haber getirmemiş her olaya duygusal yaklaşırsan bu hale sokarsın daha gencsin hayat bir tecrübe akıllı hareket yapmanı tavsiye ederim.Kimse kimsenin düşmanı değildir. Bu köyde herkesin birbiriyle akrabalık bağları vardır.Yapacağın işi kırmadan dökmeden yapmak daha sağlıklı olacağının kanısındayım.Bizler boşda olan kişiler değiliz bu şartlarda hizmet yapmaya çalışıyoruz,herşeyerağmen iyi hizmetler yaptık kanısındayım.Sizler taktir edersiniz etmezsiniz size kalmış.Telefonuna mesaj gelmiyorsa yanlışlık vardır kenan yazıcıya teyit ettir,herkes için geçerlidir.Bu konuyu daha fazla uzatmana gerek yoktur,sorumlu arıyorsan öncelıkle abileri birinci derecede akrabaları daha sonra bizlere gelir.Benimde bildiğim bircok konu var konunun uzamasını isdemiyorum .selam ve dua ile.

• Aktif Visirli
  • *
  • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
  • GSM: 05337352022
Sevgili dostlar, çok yazdınız ama  ben böyle konuların ifşa edilmesinden yana değilim. ve sözümde de belirttiğim gibi lütfen yazmayın. ben sadece islam dininin sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyen bizlerin, bir adım önümüze Ahmet hocaya teşekkür etmemiz gerektiğini düşünüyorum hata olabilir mutlak ki insna alr hatasız değldir. ama lütfen biraz daha sağlam düşünelim. bu çcocuklardan ikisi güzel bir gelecek sağladı ve bunun için mücaadele veriyorlar. bizde maddi ve manevi yardım için çaba göstermeliyiz. Mehmet; konunda haklısındır ama  lütfen rahmetlinin kemiklerini yerli yersiz sızlatıp acıları hatırlatmayalım çocuklarada birlikte sahip çıkıp onlara güzel geleceği nasıl sağlarız onun yoluna bakalım.
gereğini arz eder bu cümlelerimin sonra konunun sonu olmasını rica ederim ve bu durum için gerekirse gurup kurup onları nasıl yetiştiririz nasıl fayda sağlar nasıl mutlu ederize yönelmemizi istirham ederim  hürmet ve saygılarımla,

Şafak YAZICI
MOLLAÖMEROĞLU

vesselam

• Mehmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
şimdi ömer abi ben derneğe taş attığım yok ama mademki dernek vardı bu çocuklarla niçin bizden başka kimse ilgilenmedi +derneğin başkanı diyorki bizim haberimiz olmadı ya orda şükrü yılmaz derneğin başından ayrıldığı yok nasıl haberi olmaz kimsenin cenaze bu yani illaki birilerinin haberi vardır vede cenaze olduğu günün sabahında o haber burda yayıldı gelelim dernek konusuna bizi dernekle ilgili kimse bilgilendirmedi hasana  abiden dernek kuruldu duyduk biz burda bir kaç kişiyiz hani toplantı oluyo herkese msj yada telefon ediliyo mademki biz visirin insanıyız niye bize en ufak bir konuda haber verilmedi işte bende o yüzden diyorum bizim derneğimiz yok adını vermek istemediğim güngörende bir kaç kişi var karşıya geldiğimizde ya afedersin ama köpek yerine bile koyupta hoşgeldiniz demedi bu bir kaç kişiler ama burda görüyorumki sitede insanlığı kimseye bırakmıyolar çok atıp tutuyolar ben açık konuştuğum için pek kimse sevmez beni ama olsun problem deyil onun için ömer abidernek kurulalı 2 yıl oldu şimdiye kadar bize en ufak bir konuda ne telefon edildi nede msj atıldı benim 2 tane biri şirket telefonu  diyeride kendi şahsi telefonum var demekki bizim numaraları arayan olmadı ve msj atatnda olmadı onun için ömer abi dernek sizin derneğiniz burdan adını yazamayacağım bir çok konular var ben sadece bunları demekle yetinirim burdada bize derneği kalkıp kimse savunmasın çünkü benim gibi düşünen anadolu yakasında 8 kişi daha var benim görüşlerimide yanlış buluyosanız o sizin düşünceniz ben burda kendi şahsi görüşlerimi sizinle paylaştım onun için dernek sizin derneğiniz  BİZİM DERNEĞİMİZ YOK saygılar

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  Merhuma ALLAHTAN rahmet dılerim.Ben okutuklarimdan sonra birazçikta yazayım dedim.Bu olaya önçülük eden sevgili arkadaşim Ahmet hoçayı çok iyi tanıdığıma inanıyorum.Çünkü emsal olmamiztan hariç lise yıllarında aynı evi paylaştik.Bu küçük ayrındıyı söylemem şuntan hoça belki biraz işgüzarlık yaptı ama asla o insanlara kötülük yapmadı kötülük o nun karakterınde gerçekden yok.Hoçaya veya dığerlerine bu kadar yüklenmek gerekdığıne inanmıyorum.Bu konu üzerinde fazla bir yoırum yazip taraf olmam.Lakin Mehmet yılmaz yığenimiz konuyu köye,köylüye,köy yönetimine,dernek yönetimine ve sonundada güngörende ikamet eden kişilere hakaret etmek için sanki bir firsat olarak görüyor gelti bana.Sevgili Mehmet Baban İhsan kardeşimiz senin çoçuklarini İSTgedirdiğinde derneğe geldı bir saygısızlıkmı yapıltı ona.Onunla ilgilinilmedimi,bir sor babana.Bak mehmet im biz derneği sizler için kurduk Kuruluştata sayın Hasan YILMAZı anadolu yakasını bilgilendirmek için görevlendırtik.Ama olmatı.Soyle bakalım derneği kuranlarmı suçlu.Biz abalı olmaya variz ama şahsim olarak dıyorum ,herkes in hattına kadar sevgilerimle.
biz kimseye hakaret etmiyoruz ama benim anlayisimda Babam bile yanlis yapsa ondan hesap sorarim veya hatasini söylerim ,bu olayin icinde herkimse benim merak ettigim sadece rahatmi uyuyorlar ,yok neymis icinde kötülük yokmus biz kimseye kötü demedik hakaret zaten etmedik ama soruyorum cocuklarini Annesinden ayirmak kötülükmü yoksa iyilikmi bana sorarsaniz kötülük hemde cok büyük kötülük bu konuyu da kapadalim artik yeter hersey ortada saygilarla!!!!

• Mehmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
evet bu konuyu fazla uzatmayalım ama sayın ahmet yılmazın dediği gibi ömer abi biz kimseye kötü demedik hakaret etmedik yapılan iylikmi oldu kötülükmü ama ben bu olaya şöyle bir isim koyayım o çocukların annesi babası sağ iken köyde okula gidiyolardı kimi tanıyodu kimi tanımıyodu tanıyanların bir kaç kişi isim vermiyorum bu çocukları hor görüyodu bu köy için ayıp oluyodu sefiller diye bakılıyodu bunlara ya benim anlamadığım bu iş taaa yılmazlrdan çıkıp sayın ahmet hocayımı rahatsız etti yani kısacası ahmet hocaya şunu söylemek isterim nazikçe (size ne)şimdi ömer abi biz ahmet hocayı derbederin dediği gibi kötülemedik ve hakaret etmedik ama hoca olan bir insan bence bunu yaparken bu işin bu noktalara varacağını bence bilmeli ve şimdi kardelenin dediği gibi burdan bir yardım başlatabiliriz mademki vicdanımız bu kadar sızlıyor ellerimizi cebimize koyalım

• Aktif Visirli
  • *
  Merhuma ALLAHTAN rahmet dılerim.Ben okutuklarimdan sonra birazçikta yazayım dedim.Bu olaya önçülük eden sevgili arkadaşim Ahmet hoçayı çok iyi tanıdığıma inanıyorum.Çünkü emsal olmamiztan hariç lise yıllarında aynı evi paylaştik.Bu küçük ayrındıyı söylemem şuntan hoça belki biraz işgüzarlık yaptı ama asla o insanlara kötülük yapmadı kötülük o nun karakterınde gerçekden yok.Hoçaya veya dığerlerine bu kadar yüklenmek gerekdığıne inanmıyorum.Bu konu üzerinde fazla bir yoırum yazip taraf olmam.Lakin Mehmet yılmaz yığenimiz konuyu köye,köylüye,köy yönetimine,dernek yönetimine ve sonundada güngörende ikamet eden kişilere hakaret etmek için sanki bir firsat olarak görüyor gelti bana.Sevgili Mehmet Baban İhsan kardeşimiz senin çoçuklarini İSTgedirdiğinde derneğe geldı bir saygısızlıkmı yapıltı ona.Onunla ilgilinilmedimi,bir sor babana.Bak mehmet im biz derneği sizler için kurduk Kuruluştata sayın Hasan YILMAZı anadolu yakasını bilgilendirmek için görevlendırtik.Ama olmatı.Soyle bakalım derneği kuranlarmı suçlu.Biz abalı olmaya variz ama şahsim olarak dıyorum ,herkes in hattına kadar sevgilerimle.

derneğin yardımcı olması için illede ellerinden tutulup derneğe mi getirilmesi lazım.burda yazılanlardan yola çıkarak eğerki yapılanın iyi bi iş olduğunu savunuyosa, herkes suçlu. ben şu yorum altında biz suçluyuz çünkü böyle yaptık dediğimizi görmedim.herkes yorumuna güzellik katsın diye toplanmış başlık altında yorum yapıyosa bence bu yorumu yapmak yerine ben ne yaptım diye düşünmeli.yaptığı şeyin iyilik olduğunu düşünenler varsa burda en büyük konuşma payı bana ve aileme aittir.çünkü dünden bugüne en büyük çabayı bizler sarfettik ama bunu da hiçbir zaman işgüzarlık olsun diye buralarda reklam yapar gibi söyleme gereği duymayız.kimse bu konuda tek bir yorum yapamaz.şimdi çıkmış herkes iyi bişeyler söylemeye çalışıyo.bence bunun yerine biz kötü bişi yaptık bari bundan sonra bunu iyileştirmeyi düşünelim demeli.ve şunuda eklemeden geçemicem işgüzarlık yapmak kimseye fikir sormadan iş yapmak ondan sonra çıkıp kendini burda iyi bişey yapıyo diye savunmak için konuşuluyosa bence bunları söyleyen biraz oturup düşünmeli. kendi fikrimce bunu savunurum ben.acaba bu sitede neden pek çok kişi fırsat kolluyo gibi değerlendiriliyo, sonuçta şahsa hakaret edilmiyo burda.sanki ediliyo gibi savunuluyo yorum yapılanlar.bence  bu kadar insan bir insan üzerinde bu denli yorum yapıyosa önce o insanın oturup düşünmesi lazım acaba suçum ne diye...diye düşünüyorum ben
"GEREK YOK HER SÖZÜ LAF İLE BEYANA... BİR BAKIŞ BİN SÖZ EDER BAKIŞTAN ANLAYANA..."

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
       Değerli Ballim,
    Ben de öncelikle,'Bu konuyu,sitede kim haber yaptı?' sorusuna cevap vermeye çalışıyorum.Nedense bir türlü bulamadım bunun cevabını.Daha sonra elbette vardır bizim de söyleyecek bir-iki kelamımız.
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
       Değerli Ballim,
    Ben de öncelikle,'Bu konuyu,sitede kim haber yaptı?' sorusuna cevap vermeye çalışıyorum.Nedense bir türlü bulamadım bunun cevabını.Daha sonra elbette vardır bizim de söyleyecek bir-iki kelamımız.

Lütfen sen bir şey söyleme! Sadece oku ve izle.. ;D ;D
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Mehmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
dedimya ömer abi dernek isizn derneğiniz bizim derneğimiz yok ama o sizin dernek dediğiniz yere bir gün sizinle bu konuları tartışmak için gelicem çünkü burdan yazınca kötü oluyoruz nede olsa benim için açık konuşmak her zaman ön planda gelir ha bu konudada benim gibi düşünen 8 kişi var evime gelin oturun en güzel şekilde siz misafirlerimi ağırlamaktan zevk duyarım size çayımı çorbamı ikram ederim ama sakın dernek için bu taraflara gelmeyin bizim derneğimiz yok

Facebook Yorumları

Twittear