Geçmişe Yolculuk Yapmaya Ne Dersiniz ? - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Geçmişe Yolculuk Yapmaya Ne Dersiniz ?  (Okunma sayısı 4796 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Maalesef Köyümüzde binbir güçlüklerle ne zoluklarla yapılan binalar, eserler vs... kaderine mahrum bırakılıyor ben  bu videoyu yayımlamakdaki amacım köyümüzdeki bu gibi yapıları nasıl değerlendirebiliriz veya ne yapabiliriz.

Eminim ki buradan güzel fikirler çıkacaktır.

<a href="http://www.dailymotion.com/video/x72vaw" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">Gülen Köyü &#304;lkokulu</a>

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • 39 Mesajı Toplam
    54 Kere Beğenildi
gercekten gözlerim doldu ben bu okul da 2 sene okudum cok duygulandim  anladamam eygidi günler eyyyy.Ismail kardes sana cok hemde cok tesekkür ederim  cok mutlu ettin benim ALLAH razi olsun !!!!!!!!!!!!

• kardelen
  • Aktif Visirli
  • *
  • fotto
  • 27 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
ismail bey bu güzel sahiser icin cok tskler. ne günlerdi o güzel eski günler.....

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
  • 184 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
Ne güzel günlerim geçmişti o okulda.. son hali bana çok dokundu.. bize, bizlere  yakıştıramadım..  Bahçesine bile sarmaşıklardan giremedim, arka taraftan dolaşmak zorunda kaldım.. O okulda bir sene bile okuyanların üzerine bir Vefa borcudur, o okulu onarmak,  güzel bir merkez haline getirmek, diye düşünüyorum..

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
Dersliklerinde  , bahçesinde  cıvıl cıvıl çocukların seslerine alıştığımız okul  şimdi ne  halde!!! İçim burkuldu , gözlerim doldu.  Ulaşımını  da  kolaylaştırarak restore  edilip  ortak  kullanıma  açılabilir
Selam  ve  muhabbetle.

• naci aktuerk

• Ziyaretçi
Ey gitti eski günler . Bende bu  okulumuzun tamir edilmesini cok istiyorum.Köyün okulu bu durumu haketmiyor, her zaman  okulun bu halini gördügüm zaman,icimden sanki bir parca sökülüp aliniyor.
Bize emegi gecen bütün öyretmenlerin ellerinden öpüyom,hele benim öyretmenim olan Eyyüp hocama burdan cok slm gönderiyom.Bir animi paylasmak istiyorum,birinci sinifdan sonra almanyaya geldim,burda gariblikden dolayi 6 ay sonra tekrar geri dönmüsdüm.Ikinci siniftan tekrar baslamisdim.Ilk ters günümde Eyyüp hocam benim, karadeniz sifremin düzelip düzelmedigini ögrenmek icin bana sorular sormusdu,ben geldum,gittum,gelecegum kelimelerini kurdugumu görünce cok sasirmisdi,almanya bana yaramamisdi yanii:))

Facebook Yorumları

Twittear