Beyin göcü`nün öc`ü - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Beyin göcü`nün öc`ü  (Okunma sayısı 1701 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
Beyin göcü`nün öc`ü
« Topic Start: 21 Temmuz 2007 - 00:10 »
  • Yayınlama
  • Süper güclerin! sömürge altindaki ülkelerinde veya isgal ettikleri bölge insanlarina yapilan zulümleri,iskenceleri,eziyetleri bizzat uygulayan asker elbiseli insanlara cok dikkatle bakarim.

Birde Dünyanin süper güclerinin teknolojiyi gelistirdikleri merkezlerde calisan insanlara (mesela amerika`daki (NASA v.s.),ingiltere`deki,fransa`daki gibi) dikkatle bakarsak,bu insanlarin menfaatleri dogrultusunda calistiklari ülkenin insani olmadigini acik bir sekilde tiplerinden,yüz hatlarindan,yapilarindan anlayabiliriz.

Baska ülkelere,milletlere,Dinlere ait olan bu insanlar kendi ülkelerinde calisma,arastirma,gelistirme imkanlari bulamadigindan,imkan verebilen ülkelere göc etmeyi care olarak görmüslerdir.

Göc ettikleri ülkeleri teknolojinin son noktasina ulastiran bu insanlar,bilmeyerekden olsa gerek,kendi insanlarinin baslarina bomba olarak geri geliyorlar.

Hizmet ettikleri bu ülkeler,bunlarin gelistirdigi,sagladigi imkanlar sayesinde,düsman olarak gördükleri ülkeleri hic acimadan kan gölüne ceviriyor ve yok etmeye calisiyor. cok öncelerden bu günleri düsünemedigimiz,göremedigimiz icin bu üstün zekali insanlarimizi elimizde tutamadik ve bir nevi bize her türlü kötülügü yapmakdan cekinmeyenlerin ekmeklerine yag sürdük,özellikle irak`da hergün yüzlerce insanin,Irak halkinin üc de birinin yok olmasina,ölümüne sebebiyet verdik ve ALLAH katinda vebal altina girdik diye düsünüyorum.

Iste elinizde firsat,imkan varken onlari degerlendirmezseniz,ileriyi göremezseniz kendi kendinizin sonunu hazirlarsiniz degilmi? nedense cok seyin önemini,kiymetini yikilinca anliyoruz buda bize pahaliya mal oluyor. en kisa zaman icinde cözüm üretmenin,bulmanin yollarini,carelerini aramaliyiz.

Göc`üne imkan hazirladigimiz beyinlerimiz,bizden öc`ünü aliyor gibi.

Kalin saglicakla

20TEMMUZ2007-MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi Baskani-Servet Isildar-Stuttgart-Deg./ ALMANYA

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
    Da`vetin vardi dün ezanlarda...
    Seni ey ma`bedim utansinlar,
    Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
    MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear