YENİLENEN SİTE 'NİN AMAÇINA ULAŞMASİ DİLEĞİYLE - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YENİLENEN SİTE 'NİN AMAÇINA ULAŞMASİ DİLEĞİYLE  (Okunma sayısı 2299 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• sabiş

• Ziyaretçi
 Merbalar.  Güzel köyümün  güzel insanları. Yenilenen sitenin  amaçladığı tüm değerlere ulaşması dileklerimle . Emeği geçen herkese teşekkür eder ,emeklerinin  karşılığını görmelerini dilerim.
Gerçekten güzel olmuş  her şey.Siteye girince içim açılıyor.
Şimdi sira bizlerde.Gerekli özeni gösterip sitemizi yararlı yolda aktif halde tutalım.
SEVGİ,SAYGI VE  GÜZEL GÜNLER  HERKESE 

SABİRE YAZICI DEMİR

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Merbalar.  Güzel köyümün  güzel insanları. Yenilenen sitenin  amaçladığı tüm değerlere ulaşması dileklerimle . Emeği geçen herkese teşekkür eder ,emeklerinin  karşılığını görmelerini dilerim.
Gerçekten güzel olmuş  her şey.Siteye girince içim açılıyor.
Şimdi sira bizlerde.Gerekli özeni gösterip sitemizi yararlı yolda aktif halde tutalım.
SEVGİ,SAYGI VE  GÜZEL GÜNLER  HERKESE 

SABİRE YAZICI DEMİR

Öncelikle sitemize hoşgeldiniz böyle düşünmenize çok sevindim bizler köyümüz için en güzeli neyse onu yapmaya çalışıyoruz bunu yaparkende tabiki sizlerin de desteğine ihtiyacimiz var.
Ayrıca bir siteye girdiğinizde siteden beklediğiniz amaç ne ya da sitede olmasını istediğin bir bölüm varmi bunlarıda yazmanızı istiyoruz.Çünkü böylelikle daha verimli oalbileceğimize inanıyorum.
Sağlık ve Selametle Kalın.
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
HERKESE SELAMLAR..

SABİŞ'CİĞİM DİLEKLERİNE KATILIYORUM. AYDIN'A SELAMLAR...
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• sabiş

• Ziyaretçi
 :)Sevgili mislina
Kim olduğunu anlayamadım .Ama hiç önemli değil, bizden biri olduğun kesin.
MSN'e ekledim seni
 fakat hiç açmıyorsun. teşekkür ederim ve aleyküm selam.

Facebook Yorumları

Twittear