24 KASIM; GELECEĞİN MİMARLARININ GÜNÜ KUTLU OLSUN! - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 24 KASIM; GELECEĞİN MİMARLARININ GÜNÜ KUTLU OLSUN!  (Okunma sayısı 4813 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Bu vesile ile ben de;

Sevgili Ahmet Aktürk Hoca'mızın, benim ilk öğretmenim Sayın İsmail Çiçek'in, Eyüp Güney Hoca'mızın, Mustafa Düzenli'nin, (nam-ı diğer Horoftera) ve geleceğin öğretmeni-öğretmenliği çok seven (ki bir gün olursa, çok iyi bir eğitimci olacağına inandığım) sevgili Harzemşah'ın ÖĞRETMENLER GÜNÜ'nü kutluyorum.

Tabii, bir de kendiminkini kutluyorum. Zaten doğum günümü kimseler hatırlamadı ??? :'( :'(. Bari bu karambole gitmesin.. ;D ;D :D

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
eee bende kutluyorum bütün ögretmenlerin gününü
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
senin şahsında tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun.ALLAH sizleri cocuklarımızın  başından eksik etmesin
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 05079310977
Ben de tüm öğretmenlerin ve öğretmen adaylarının öğretmenler gününü canı gönülden kutluyorum.
Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• MUSTAFA DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
  • www.mustafaduzenli.net
    • MUSTAFA DÜZENLİ'NİN TARİH FORUMU

sitemizdeki tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun...

Kurtulur dil, tarih, ahlak ve iman;
Görürler, nasılmış, neymiş kahraman!
Yer ve gök su vermem dediği zaman,
Her tarlayı sular, arkımız bizim...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
       Değerli Ahmet Aktürk Hoca, Gülşen Yazıcı Turan (LEMA), Mustafa Düzenli (Horoftera), Enver Düzenli, Recep Ali Düzenli, Dursun Düzenli ve sayamadığım(sizlerde biliyorsanız eklerseniz bizde bilmiş oluruz) gururumuz öğretmenlerimizin bu mutlu gününü kutlar, geleceğimize yön verecek güzel insanlar yetiştirmelerini temenni ederim...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Süper Moderatör
  • *
              Öğretmenler günümüzü kutlayan tüm dostlara selam olsun.
              Bu vesile ile "Görüş ve Düşüncelerim" makalemde belirttiğim bir konuyu daha tekrar gündeme getirmek ihtiyacı hissettim.Köyümüzün yetiştirdiği, rahmetli Yılmaz Biberoğlu Hocamızdan başlayarak yaşayan veya rahmetli olan tüm öğretmenleri bir başlık altında yayımlamak ne kadar şık olurdu değil mi? Hiç olmazsa bu güne mahsus o eli öpülesi değerlerimizi isimleri ile anarak burada onore etmek vefa örneği olmaz mıydı? Telefon ve adresleri yayımlansa ne kadar güzel olurdu değil mi?
              Geç kalınmış da sayılmayız aslında.2009 yılının 24 Kasım'ında bir proğram bile düzenlenebilir.Hadi arkadaşlar tanıdık tüm öğretmenleri haber verelim adresleriyle.Hatta tüm diğer meslek guruplarını.Hemşire,doktor,mühendis,müteahhit.İşadamı vb başlıkları açalım ve adres ve telefonları yazmaya başlayalım.Selamlar...

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
             Üzerimizde çok emeği olan,kişiliklerimizin oluşmasında ilk temelleri atan,başta Eyüp Güney Hocam olmak üzere, Hayrettin Hocam,İsmail Hocam,Yakup Hocam ve köyümüzde öğretmenlik yapan tüm hocalarımızın Öğretmenler günlerini kutluyor,onları sadece 1 gün değil her zaman saygıyla ve hürmetle anıyorum.
             Ayrıca Ahmet Aktürk hocamın,Cemal Aktürk hocamın,Ahmet Yakuphanoğlu hocamın,Hüseyin Aktürk hocamın,Gülşen hanımın,Mustafa Düzenlinin,Recep Ali Düzenlinin,Mustafa Yılmazın,Enver Düzenlinin,Dursun Düzenlinin,Murat Aktürkün ve şu an aklıma gelmeyen diğer öğretmenlerimizinde,öğretmenler gününü kutlar,sağlıklı ve huzurlu bir hayat temenni ederim.
desen 49

• MUSTAFA DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
  • www.mustafaduzenli.net
    • MUSTAFA DÜZENLİ'NİN TARİH FORUMU
Kurtulur dil, tarih, ahlak ve iman;
Görürler, nasılmış, neymiş kahraman!
Yer ve gök su vermem dediği zaman,
Her tarlayı sular, arkımız bizim...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Çocuklarimizin Yetismesinde Buyuk Rol Oynayan, Her Turlu Fedakârligi Gosteren Sizlere Çok Borcluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • GSM: 0532 734 37 05
       Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve en değerli varlığıdır.Ögretmenler gününüz kutlu olsun.....
Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• Aktif Visirli
  • *
Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım.İyi ki varsınız.Lema ablamında ayrıca ellerinden öperek kutlarım.Doğum gününü hatırladım,öğretmenler gününü de unutmadım ama öpmeyi unuttum.Afet ablammmm afet kardeşini.Kardesin(sırdasın)seni çok seviyor unutma herşeyim sensin...
YAŞAMAYI SEV, ÖLÜMÜ UNUTMA

YARATILANI SEV, YARATANI UNUTMA

MALI MÜLKÜ SEV, HESABINI UNUTMA

DÜNYA HAYATINI SEV, KABRİ UNUTMA

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490
Lema kızımızın öğretmen ler gününü hatırlatmasından dolayı tebrik ediyorum bütün  Başta Eyüp hocam olmak üzere eyüp hocamın bizim üzerimizde çok büyük emeği vardır ve öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutluyorum
SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

Facebook Yorumları

Twittear