YÜCE RAB'BİM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.(Sedat Yıldırım) - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YÜCE RAB'BİM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.(Sedat Yıldırım)  (Okunma sayısı 4590 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ben sevdamı suya yazdım sır oldu...
  • Moderatör
  • *
  • Nefsimin şerrinden sana sığınırım Rab'bim...
  • GSM: 05536111909
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Selamların en güzeli olan Yüce ALLAH C.C.'nün selamı ile selamlıyorum sizleri değerli kardeşlerim,Gülen köyü sitesinden kesinlikle ayrılmaya karar verdim,ancak, bütün samimiyetimle ifade edeyimki,bu sitede bu kadar sevildiğimi ve bana bu kadar değer verildiğini bilmiyordum doğrusu.
Hakkımda yapmış olduğunuz yorumları ve ifade etmiş olduğunuz düşüncelerinizi göz önüne aldığım zaman,bu siteyi terk etmenin büyük bir hata ve büyük bir vefasızlık olacağını düşünerek bu kararımdan vaz geçiyorum.Bana gösterdiğiniz güven,sevgi ve desteğiniz için Yüce Rab’bim hepinizden razı olsun ve sizi sevdiği dostlarıyla beraber eylesin.Sizleride bu konuyla ilgili meşgul ettiğim ve üzdüğüm içinde sizlerden ayrıca özür diliyor,hakkınızı helal etmenizi rica ediyorum.Benimde olaki sizlerde bir hakkım varsa şayet,bende yürekten kalpten helal ediyorum.En hayırlı yarınlar sizlerin olması dileğimle.Selam ve Dua ile.
                                                                                                             Kardeşiniz Sedat Yıldırım.

VEFA YANLIZCA İSTANBUL'DA BULUNAN BİR SEMT İSMİ DEĞİL,
AYNI ZAMANDA DA DOSTUN DOSTU UNUTMAMASIDIR.

SEDAT YILDIRIM
O NE DERSE O ODUR.
O NE DERSE O OLUR.
EĞ BAŞINI EY GÖNÜL.
GERÇEK DOST ANCAK O'DUR.
SEDAT YILDIRIM

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
Sana da bu yakısır abi basımızın üstüne yerin var bir gülen köylü olarak bunu rahatlıkla söylüyorum senden ögrenecegimiz cok sey var
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
Kardeşim sana yakışanı yaptın ,seni bu visirliler çok sevdi bizim insanımız zülüm edenden yana değil zülüm edilenin yanında olmayı bildi.Durmak yok yola devam ALLAH cc yar ve yardımcınız olsun.Fahri abimize de katkısından dolayı teşekkür ediyorum şahsım adına.Selam ve dua ile.

• Moderatör
  • *
Sana da bu yakısır abi basımızın üstüne yerin var bir gülen köylü olarak bunu rahatlıkla söylüyorum senden ögrenecegimiz cok sey var
S.A.Çok teşekkür ederim değerli kardeşim,beni çok sevindirdiniz,Mevla'mda sizleri sevindirsin İnşaALLAH.Selam ve Dua ile.

SEDAT YILDIRIM
O NE DERSE O ODUR.
O NE DERSE O OLUR.
EĞ BAŞINI EY GÖNÜL.
GERÇEK DOST ANCAK O'DUR.
SEDAT YILDIRIM

• Moderatör
  • *
Kardeşim sana yakışanı yaptın ,seni bu visirliler çok sevdi bizim insanımız zülüm edenden yana değil zülüm edilenin yanında olmayı bildi.Durmak yok yola devam ALLAH cc yar ve yardımcınız olsun.Fahri abimize de katkısından dolayı teşekkür ediyorum şahsım adına.Selam ve dua ile.
S.A.Değerli Mehmet abiciğim,öncelikle size ve tüm site üyelerine sonsuz şükranlarımı sunarım.
Değerli kardeşlerimizin hakkımdaki yapmış oldukları yorum ve ifade ettikleri düşünceleri,beni ziyadesiyle çok çok memnun etti.Bildiğin gibi sizleri tanıdığım 1996 yılından bu yana belki sık olmasada görüşmelerimiz oldu İnşaALLAH öldüğüm bir güne kadarda devam edecek.Değerli abiciğim sizin ilk yanınıza geldiğim zamanı ve sizinle tanıştığım o günleri hiç unutmadım.Mevla'm şahidimdirki benim için en özel dostlarımdan birisiniz.Sizden görmüş olduğum sevgiyi,almış olduğum muhabbeti hiç unutamam.O dar günlerimde,o sıkıntılı günlerimde benim için yapmış olduğunuz fedakarlık bana her zaman Mekke'den Medine'ye hicret eden müslümanlara,Medine'li kardeşlerinin yapmış oldukları kardeşliği hatırlattı.Biliyorum bana kızacaksın bunları anlattığım için.Ama ben bunu bu sitedeki değerli kardeşlerimle paylaşmak istedim,beni mazur gör ne olur.Biliyorsun o sene  dükkandan çıkmam gerekiyordu,ve bende dükkan arıyordum.O sırdada ben daha taşınmadan dükkanım soyulmuştu,ve çok zor durumdaydım.Evvel Rab'bim ve sonra sizin sayenizde yanınızdaki dükkanı tuttum.Aslında siz dükkanınızı genişletmek için yan taraftaki boşalan dükkanı tutacaktınız.Beni tanımadığınız halde,size durumumu anlatınca,o dükkanı tutmaktan vaz geçip birde üstelik benim için o dükkan sahibine kefil oldunuz.Acaba bu fedakarlığı kim yapardı başka bilemiyorum doğrusu.Ve ben orda durduğum sürece sizlerden hem maddi hemde manevi destek aldım.Hemde o dönemler yaşadığım bir başka acı günlerimde.Sizin için hep Dua ettim Rab'bime vede hep ediyorum.Yüce Rab'bim siz ve sizin gibilirden Yevmül kıyamette razı olsun İnşaALLAH.Ve yine sizin sayenizde bu Gülen köyü sitesini ve değerli kardeşlerimizi tanımış oldum.Çünkü biliyordumki eğer siz bir toplumdaysanız,mutlaka o toplum çok güzel bir toplumdur.Değerli Mehmet abiciğim biliyorum insanların iyiliğini yüzüne söylemek belki abestir ama ben bu gün buradaki kardeşlerimizin hakkımdaki düşünce ve yorumları karşısında müthiş bir duygu seline kapılarak,içimdeki duyguları,kendimi frenleyemeyerek burada anlattım,değerli kardeşlerimizle bu duygularımı paylaştrım.
Tekrar diyorum,Yüce Mevla hepinizden razı olsun.Başınızıda ağırttığımı biliyorum.Hakkınızı helal edin.Selam ve Dua ile.

SEDAT YILDIRIM
O NE DERSE O ODUR.
O NE DERSE O OLUR.
EĞ BAŞINI EY GÖNÜL.
GERÇEK DOST ANCAK O'DUR.
SEDAT YILDIRIM

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Sedat Abi; verdiğiniz bu güzel karardan dolayı ben de çok memnun oldum.. Bundan böyle sizin yeriniz hep burası ve değişmeyecek inşALLAH! Rabbim, bizleri ufak bir imtihandan geçirdi: Vefa

İnşALLAH hepimiz kazanmışızdır. Ömer'e katılıyorum, "sizden öğreneceğimiz çok şey var"..

Yaptığınız katkılardan, kattığınız güzelliklerden dolayı, ALLAH razı olsun!

Güzelliklerin her daim devam etmesi temennisiyle...
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 303 30 37
s.a sağol sedat kardeşim.her ne kadar tanışmamış olsakta,vermiş olduğun karardan dolayı yüce Mevlam senden razı olsun.ALLAHın selamı üzerinize olsun.

• Süper Moderatör
  • *
Değerli Sedat Kradeşim,
Sana yakışanı yapacağından emindim zaten.Tebrik ederim."Güle güle" demediğim için "hoş geldin" demiyorum.Zaten içimizden biri idin. "Hepimiz hoş bulduk...." Selam ve sevgilerimle..

Ayrıca,
İrfan kardeşimizin bu "muzip" liğini de tebrik ederim.Kendisinin mizah yönü ile zenginliğini bildiğimden güzel bir örnek verdiğine kanaatım var.Yoksa,kastedilen manada misafirimizi üzecek bir kalbi olduğuna inanmıyorum.Sen de çok yaşa İrfan'cığım.Seni de ebediyyen "bozulmamış kişiliğinle" aramızda görmek şahsen bana mutluluk veriyor.Sana da selam ve sevgilerimle... 

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  Sedat abim daha karsilikli yazacak cok siirimiz var.daha dogrusu senin siirlerin ve bizlerinde senden ögrenecekleri var.
  seni seviyoruz .bizler seni kendimizden biri bildik.seninde bizi öyle gördügünden hic süphemiz yok.

saygilarimi sunuyorum

Kemal algül.(tufanogli)
Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Moderatör
  • *
  Sedat abim daha karsilikli yazacak cok siirimiz var.daha dogrusu senin siirlerin ve bizlerinde senden ögrenecekleri var.
  seni seviyoruz .bizler seni kendimizden biri bildik.seninde bizi öyle gördügünden hic süphemiz yok.

saygilarimi sunuyorum

Kemal algül.(tufanogli)
S.A.Sevgili Kemal (Tufanoğlu) kardeşim.Hayatta ben çok bilirim diyen hiç bir şey bilmeyen kimsedir.
Beni bir büyüğünüz olarak görmeniz,bana saygı duymanız,sizin kalbinizin,gönlünüzün büyüklüğündendir şüphesiz.Elbette ilmin sonu yoktur ve her ne yaşta olursak olalım,hepimizin birbirimizden öğreneceği çok şey vardır.Ben bir şiir yazıyorsam ve eğer o şiirde beğeniliyorsa,emin olki bu benim başarım değil hepimizin başarısıdır,ben böyle düşünüyorum.Şiir yazmak gönül işi ve ilhamla olan bir şeydir.Bu ilhamımıda yaşadığımız hayattan ve siz değerli kardeşlerimden alıyorum.Öyleki,bir kardeşimizin söylediği bir söz,söylediği bir cümle bana ilham kaynağı oluyor ve işte nacizane yazmış olduğum şeyler ortaya çıkıyor.O yüzdendirki,ortaya güzel bir şey çıkıyorsa,kesinlikle bu hepimizin başarısıdır.Mevla'da biliyor bunu,bende sizleri seviyorum ve sizlerin arasında kendimi rahat hissediyorum,kendimi sizlerden biri olarak görüyorum.Hepimiz aynı yolun yolcusuyuz.Hadisi şeriftede dediği gibi,kişi sevdiğiyle beraberdir.Yüce Rab'bim o güzel gönlüne dahada güzellikler versin İnşaALLAH.Selam ve Dua ile.

SEDAT YILDIRIM
O NE DERSE O ODUR.
O NE DERSE O OLUR.
EĞ BAŞINI EY GÖNÜL.
GERÇEK DOST ANCAK O'DUR.
SEDAT YILDIRIM

Facebook Yorumları

Twittear