Gülcan & Ahmet Aktürk'ün Erkek Çocuğu Oldu 24 Aralık 2008 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Gülcan & Ahmet Aktürk'ün Erkek Çocuğu Oldu 24 Aralık 2008  (Okunma sayısı 12740 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 303 30 37
amin amin.ALLAH anaya babaya hayırlı ,vatana millete faydalı insan olmayı nasip etsin inşALLAH. :D :D :D

• Aktif Visirli
  • *
Adaşım,renkdaşım,soydaşım inşALLAH isminin hakkını veren kullardan olursun. Ahmet Abim gözün aydın. ALLAH analı-babalı büyütsün.Trabzonspor'umuzun en minik taraftarına sevgiler. :D
asla birilerinin umudunu kırma,belkide sahip oldukları tek şey odur.

• Dursun-Ali Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: +49171/7800808 Cep +495137/907601 Ev
ALLAH Anali Babali Büyütsün Gözünüz Aydin Olsun,Bahti Acik Ömrü bereketli Olsun
Saygilarimla
Mezmuroglu

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
Adaşım bu geçiçi aleme hoşgeldin Rabbim kendisine kul Resulullahın ahlakıyla ahlaklanmayı nasip eylesin.Ahmet ve Gülcan kardeşlerimin ocağının bereketi olur inşALLAH.Rabbim analı babalı büyümesini nasip eylesin.Fatih in babucu dama atıldı galiba .selam ve dua ile.

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Bu güzel temennilerini benle paylaşan tüm dostlarıma saygılarımı sunuyorum.hepinizden ALLAH razı olsun.ALLAH olmayanlarada böyle güzel bir duyguyu yürekten ve samimi dualarım eşliğinde yaşatsın inşalah diyorum(amin)

Mehmet ağabi, fatihin  değil ama galiba benim papucum dama atıldı.
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Aktif Visirli
  • *
nazım hikmetin  o anlamlı şiirinin en güzel mısrası ile
"hoşgeldin bebek yaşama sırası sende...." diyerek sizi  tebrik ediyorum .
sayın ahmet aktürk ; yaşamın bu en güzel duygusunu baba olma heyecanını yaşatan Rabbimize bir kez daha şükrü borç biliyoruz..  Kuranı sadece ezberiyle değil de hakkıyla yaşayan ve yaşatan bir evlat olması duasıyla ...SELAMETLE
"DOĞRU OLSAM OK GİBİ ,
YABANA ATARLAR  BENİ,
"EĞRİ OLSAM YAY GİBİ
 ELDE TUTARLAR BENİ .."
           *** MEVLANA C. RUMİ***

• DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
ALLAH analı babalı büyütsün. Gözünüz aydın Ahmet abi.
Enver DÜZENLİ

• Arşela

• Ziyaretçi
Duyunca çok sevindim...
Yüce Mevlam Mehmet Salih'i analı babalı büyütür ve hayırlı bir ömür sürmesini nasip eder inşALLAH...

Değerli ebeveynlerini de tebrik eder, gözünüz aydın dileklerimi iletmek istiyorum...

• kardelen
  • Aktif Visirli
  • *
  • fotto
ALLAH anali babali büyütsün. hayirli evlat etsin ins.

• Süper Moderatör
  • *
degerli kardesim gözün aydin olsun,Mehmet Salih yavrucaga,ALLAH saglikli uzun ömürler versin. ALLAH Anali,Babali büyütsün.
saglikli,mutlu,huzurlu bir aile hayati diliyorum
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
ALLAHım analı babalı büyütsün.Rabbim sağlıklı vede uzun ömür nasip etsin... bu arada yeni gördüm abi kusura bakma!!saygilarla!!

Facebook Yorumları

Twittear