KENAN YAZICI DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: KENAN YAZICI DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN  (Okunma sayısı 9251 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
  • GSM: 05434567062
    Site yöneticisi Kenan Yazıcı'nın bugün doğum günü. Doğum günün kutlu olsun enişte. Senin unuttuk sanma...

• Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
kenan abi dogum gunun kutlu olsun

• Aktif Visirli
  • *
  • 73 Mesajı Toplam
    137 Kere Beğenildi
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Kenan yiğenum, doğum günün kutlu olsun.ALLAH sana niçe hayırlı ömürler nasip etsun.

BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • 99 Mesajı Toplam
    139 Kere Beğenildi
  • GSM: 05079310977
Kim ne derse desin,bunlar benim fikirim
Eyi ki varsın Kenan,iyidir muhabbetin
Nice mutlu yıllara,huzur içinde derim
Amacını bilirim,salih yoldur niyetin
Nahoş durumlar varsa bundan sonrası kerim
Aylar yıllar geçse de kalsın dostluğun derin

Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• Aktif Visirli
  • *
  • 31 Mesajı Toplam
    32 Kere Beğenildi
sayın site yöneticim ; hayırlı bir ömür geçirmen temennimle...

"DOĞRU OLSAM OK GİBİ ,
YABANA ATARLAR  BENİ,
"EĞRİ OLSAM YAY GİBİ
 ELDE TUTARLAR BENİ .."
           *** MEVLANA C. RUMİ***

• Semih Kaya

• Ziyaretçi
Kardeşim Rabbim nice mutlu seneler nasip eder inşALLAH ailenle birlikte.Tabi sen şimdi seneye babalar günümü de kutlayın dersin de :) onu unut

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
    Ula kaç yaşına girdun dedeciğum  ;D mutlu yillar...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Nurten AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
  • 56 Mesajı Toplam
    59 Kere Beğenildi
Doğum günün kutlu olsun sayin adminum. Nice mutlu yıllara.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• Aktif Visirli
  • *
  • CAHIL KIMSENIN YANINDA,KITAP GIBI SESSIZ OL.
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • GSM: +491783744775
Sevgili yegenim dogum gununu kutlar Ailenle sana omur
boyu saglikli mutlu yillar dilerim.Daha dun dogmustun ne zaman buyudun,siz buyudukce
yaslandigimi hissetmeye basladim.Oldugun yerde dursana be oglum :D :D :D Seni seviyorum.

DENIZ GIBI MAL KAZAN,
FAKAT SEN ÜZERINDE
GEMI OL

• Arşela

• Ziyaretçi
Doğum günün kutlu olsun Kenan'cım,

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi, tüm güzelliklerin gölgen misali, bir an bile seni yalnız bırakmaması dileğiyle...

• Süper Moderatör
  • *
  • 63 Mesajı Toplam
    129 Kere Beğenildi
      Sevgili Kenan,
      Öncelikle doğum günün kutlu olsun.Geleneksel olarak herkesin kutlaması gibi ben de kutlayayım seni.
      Genel olarak düşünüldüğünde doğum günlerini kutlamak yerine,her günü bir hedefe gitmek olarak algılamak lazım.Bir günü diğerine eşit olan aldanmıştır Hadisi'nin derin anlamını düşündüğümüzde canlıların,özellikle insanların,yaşaması ile ölmesindeki sırrı iyi değerlendirmek lazım.
      Yaratıcı,yarattıklarına farklı ömür biçmesi,dünya yüzünde yaşamalarını sınırlandırmasının sırrını keşfetmek lazım.İnsanlığın varlığından günümüze kadar sayısını bilemediğimiz insan ve diğer canlılar yaşamıştır.Bu insanların ömürleri en fazla 100-120 arasında olduğunu müşahade ediyoruz.Bazı canlılar da 500-1000 sene, hatta daha fazla yaşayanları da görüyoruz.Özellikle bazı ağaç türlerinin yaşlarının çok uzun asırlara dayandığını görebiliyoruz.
      Hakim-i Mutlak, bir taraftan yaratıyor bir taraftan öldürüyor (mu ?).Sürekli yaratma var.Peki sürekli yok olma var mı? Hayır sadece yaratma var ama yok olma yok bence.Çünkü ölüm dediğimiz vakadan sonra bir dirilişin olduğunu tüm alimler kabul etmektedir.
      Madem ki ölüm bir yok oluş değil;ölümün sırrını dünyada keşfeden kul olduğumuzda,"yaratma sırrını" idrak edebiliriz ancak.Eğer ölümü yok oluş olarak düşünürsek ALLAH'ın yaratma sıfatının yanında yokediş sıfatını da düşünmemiz lazım.Ki böyle bir sıfat yok Yaradan'ın...
      ALLAHın tüm eylemlerinin sıfatları varsa ve bu sıfatlarda yok ediş sıfatı yoksa o zaman insanların veya canlıların da yok olması sözkonusu değildir.Çünkü,idare eden kutret her eylemde vardır.Var oluşta olan yok edişte de olması gerekir.
      Sonuç olarak hep yaratılma var ama yok olma yok demektir.İşte yaratılmış olan bedenimizin hiç bir zaman yok olmayacağı bilincinin  ve imanının kalplerimizden eksik olmadığı bir ömür diliyorum sana ve tüm insanlığa.Sevgi ve selamlarımla...

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Daha nice saglik dolu,mutlu ve huzurlu yillar dileklerimle

selam ve sevgilerimle

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• kardelen
  • Aktif Visirli
  • *
  • fotto
  • 27 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
sevgili kenan kardesim. dogum gününü en icten dileklerimle kutlar nice mutlu, huzurlu, saglikli dogum günleri dilerim! sevgi ve selamlarimla..

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
  • 46 Mesajı Toplam
    75 Kere Beğenildi
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
        Kardeşim; bu zamana kadar yaşamış olduğun başarılı bir ömür için alnından öpüyor, sorumluluklarının en az 2'ye  katlanacağı bundan sonraki ömrün için de, başarılarının devamını diliyor ve bu dünya imtihanını kazananlar listesinde olmanı tüm kalbimle arzu ediyorum.

desen 49

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
  • GSM: 0534 303 30 37
sevgili kenan kardeşim,ALLAH sana bundan sonrada çoluk çocuğunla beraber geçireceğin nice uzun ömürler nasip etsin inşALLAH.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
    Site yöneticisi Kenan Yazıcı'nın bugün doğum günü. Doğum günün kutlu olsun enişte. Senin unuttuk sanma...
Sağol Bilal...

kenan abi dogum gunun kutlu olsun
Canım kardeşim çok sağol.

Kenan yiğenum, doğum günün kutlu olsun.ALLAH sana niçe hayırlı ömürler nasip etsun.
Amin. Cümlemize İnşaALLAH Dayı. ALLAHa Emanet olasun emi...

Kim ne derse desin,bunlar benim fikirim
Eyi ki varsın Kenan,iyidir muhabbetin
Nice mutlu yıllara,huzur içinde derim
Amacını bilirim,salih yoldur niyetin
Nahoş durumlar varsa bundan sonrası kerim
Aylar yıllar geçse de kalsın dostluğun derin
Mahçubiyetlerimi iletiyorum Mustafa. Utandırdın beni... Sanada bundan sonra yeni görev yerinde başarılar ve mutluluklar diliyorum.

sayın site yöneticim ; hayırlı bir ömür geçirmen temennimle...
Sevgili Nurevşan hanım. Sizin sitemize olan ilginiz bizleri çok gururlandırıyor. Bizim köylü olmayıpta siteye bu kadar sahip çıkan üyemiz olmanızdan dolayı sizi kutluyorum. Şiirlerinize yorum yapmayışım o kabiliyette olamayışımızdandır. Kaleminiz dirayetli olsun İnşaALLAH....

Kardeşim Rabbim nice mutlu seneler nasip eder inşALLAH ailenle birlikte.Tabi sen şimdi seneye babalar günümü de kutlayın dersin de :) onu unut
Sağolasın Semih'im. ALLAH Razı olsun. Yok onuda evlat düşünsün artık.

Ula kaç yaşına girdun dedeciğum  ;D mutlu yillar...
Sen kendune bak. Eyiki saçlarun yerunde duruyi ehtiyar... Sağolasun...

Doğum günün kutlu olsun sayin adminum. Nice mutlu yıllara.
Sağol sayın Moderatörüm. Teşekkürler.

Sevgili yegenim dogum gununu kutlar Ailenle sana omur
boyu saglikli mutlu yillar dilerim.Daha dun dogmustun ne zaman buyudun,siz buyudukce
yaslandigimi hissetmeye basladim.Oldugun yerde dursana be oglum :D :D :D Seni seviyorum.
Ey gidi emice ömür yerinde saymıyor. Tahta arabaya binmeye yaklaştık. Bende seni seviyorum.

Doğum günün kutlu olsun Kenan'cım,

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi, tüm güzelliklerin gölgen misali, bir an bile seni yalnız bırakmaması dileğiyle...
Sevgili Fatih güzel temennilerin için çok teşekkür ederim. Muhabbetle...

Sevgili Kenan,
      Öncelikle doğum günün kutlu olsun.Geleneksel olarak herkesin kutlaması gibi ben de kutlayayım seni.
      Genel olarak düşünüldüğünde doğum günlerini kutlamak yerine,her günü bir hedefe gitmek olarak algılamak lazım.Bir günü diğerine eşit olan aldanmıştır Hadisi'nin derin anlamını düşündüğümüzde canlıların,özellikle insanların,yaşaması ile ölmesindeki sırrı iyi değerlendirmek lazım.
      Yaratıcı,yarattıklarına farklı ömür biçmesi,dünya yüzünde yaşamalarını sınırlandırmasının sırrını keşfetmek lazım.İnsanlığın varlığından günümüze kadar sayısını bilemediğimiz insan ve diğer canlılar yaşamıştır.Bu insanların ömürleri en fazla 100-120 arasında olduğunu müşahade ediyoruz.Bazı canlılar da 500-1000 sene, hatta daha fazla yaşayanları da görüyoruz.Özellikle bazı ağaç türlerinin yaşlarının çok uzun asırlara dayandığını görebiliyoruz.
      Hakim-i Mutlak, bir taraftan yaratıyor bir taraftan öldürüyor (mu ?).Sürekli yaratma var.Peki sürekli yok olma var mı? Hayır sadece yaratma var ama yok olma yok bence.Çünkü ölüm dediğimiz vakadan sonra bir dirilişin olduğunu tüm alimler kabul etmektedir.
      Madem ki ölüm bir yok oluş değil;ölümün sırrını dünyada keşfeden kul olduğumuzda,"yaratma sırrını" idrak edebiliriz ancak.Eğer ölümü yok oluş olarak düşünürsek ALLAH'ın yaratma sıfatının yanında yokediş sıfatını da düşünmemiz lazım.Ki böyle bir sıfat yok Yaradan'ın...
      ALLAHın tüm eylemlerinin sıfatları varsa ve bu sıfatlarda yok ediş sıfatı yoksa o zaman insanların veya canlıların da yok olması sözkonusu değildir.Çünkü,idare eden kutret her eylemde vardır.Var oluşta olan yok edişte de olması gerekir.
      Sonuç olarak hep yaratılma var ama yok olma yok demektir.İşte yaratılmış olan bedenimizin hiç bir zaman yok olmayacağı bilincinin  ve imanının kalplerimizden eksik olmadığı bir ömür diliyorum sana ve tüm insanlığa.Sevgi ve selamlarımla...
Hocam mesaj alınmıştır. Her zaman diyorum sizden öğrenecek çok şeyimiz var. İnşaALLAH bu ömrü nerede harcadığımızın cevabını verebilen kullardan oluruz. Sağolun hocam...

Daha nice saglik dolu,mutlu ve huzurlu yillar dileklerimle

selam ve sevgilerimle
Sağolasın Servet Abi. Bizden de sizin aracılığınızla Almanyada Yaşayan gurbetçilerimize selam olsun. ALLAHa emanet olunuz...

Kardeşim; bu zamana kadar yaşamış olduğun başarılı bir ömür için alnından öpüyor, sorumluluklarının en az 2'ye  katlanacağı bundan sonraki ömrün için de, başarılarının devamını diliyor ve bu dünya imtihanını kazananlar listesinde olmanı tüm kalbimle arzu ediyorum.
Abiciğim; sorumluluklar her geçen gün çoğalıyor ve hayat zorlaşıyor. Başarılar tekil olarak hiç bir işe yaramıyor. En azından ben öyle görüyorum. Birlikteliklerle başarılar daimdir diyorum. Cümlemiz kazananlar listesinde oluruz İnşaALLAH. Kalbi Muhabbetlerimle...

sevgili kenan kardesim. dogum gününü en icten dileklerimle kutlar nice mutlu, huzurlu, saglikli dogum günleri dilerim! sevgi ve selamlarimla..
Ablacığım sağolasın sevgi, saygı selam bizlerden sizlere olsun...

sevgili kenan kardeşim,ALLAH sana bundan sonrada çoluk çocuğunla beraber geçireceğin nice uzun ömürler nasip etsin inşaALLAH.
Sağol abi...

kenan kardeşim   bundan sorakı hayadında mutluluklar ve sağlıklı sihatlı demenlilerımle  doğum günün kutlu olsun nnnnnnnn  niceyıllar sağlıklı sihatlı  yaşamanı  cenabı ALLAHdan nıyaz derim iyiki doğdun kenan  :D  ;D
Sağol Ali kardeşim...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear