GELİN BİRLİK OLALIM - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GELİN BİRLİK OLALIM  (Okunma sayısı 6271 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
GELİN BİRLİK OLALIM
« Topic Start: 03 Şubat 2009 - 14:39 »
  • Yayınlama
  • Gelin Birlik Olalım 1
    <a href="http://www.dailymotion.com/video/x894a4_gelin-birlik-olalym-1_people" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/x894a4_gelin-birlik-olalym-1_people</a>

Buyurun Eğlenceye
    <a href="http://www.dailymotion.com/video/x88rv3_buyurun-eylenceye_music" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/x88rv3_buyurun-eylenceye_music</a>

Horofter Mahallesinde Harun Düzenli'nin evinde düzenlenmiş olan 2. eğlence programına ilgi büyük oldu tam olarak 30 kişiyi orada toplamak büyük maarefet ama bunu başaran gençlere özellikle Ali Düzen'e buradan teşekkür ediyorum iyi seyirler...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Yaa Sabır...
    • Administrator
    • *
    • 349 Mesajı Toplam
      550 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0535 481 76 24
    Gelin Birlik Olalım 2
    « Yanıtla #1: 03 Şubat 2009 - 14:43 »
  • Yayınlama
  • Gelin Birlik Olalım 2

<a href="http://www.dailymotion.com/video/x88rb7_gelin-birlik-olalym-2_music" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/x88rb7_gelin-birlik-olalym-2_music</a>

Horofter Mahallesinde Harun Düzenli'nin evinde düzenlenmiş olan 2. eğlence programına ilgi büyük oldu tam olarak 30 kişiyi orada toplamak büyük maarefet ama bunu başaran gençlere özellikle Ali Düzen'e buradan teşekkür ediyorum iyi seyirler...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Ömer Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • 57 Mesajı Toplam
      61 Kere Beğenildi
    • GSM: 05356886550
    Gelin Birlik Olalım 2
    « Yanıtla #2: 03 Şubat 2009 - 17:46 »
  • Yayınlama
  • yavuz abi neden ugrasuyilar senle bu kadar anlamadum

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• reis temel
    • Aktif Visirli
    • *
    Gelin Birlik Olalım 2
    « Yanıtla #3: 03 Şubat 2009 - 18:10 »
  • Yayınlama
  •      Kilciklari bogaziniza dakilsin Ali Düzenli gelirkan getir biraz herkese selam...

• İsmail Hakkı Biber
    • Aktif Visirli
    • *
    • 8 Mesajı Toplam
      8 Kere Beğenildi
    Buyurun Eğlenceye
    « Yanıtla #4: 03 Şubat 2009 - 22:54 »
  • Yayınlama
  • sevgili kardeşim çok güzel bir etginlik oldu emeği geçen tüm kardeşlerimi kutluyorum yanlız tatlıları bensiz yediniz saygı ve sevgilerimi sunarım.

Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Yavuz BİBER
    • Süper Moderatör
    • *
    • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • 46 Mesajı Toplam
      75 Kere Beğenildi
      • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
    • GSM: 0536 324 90 35
    • Kan Grubu: Seçmediniz
    Gelin Birlik Olalım 2
    « Yanıtla #5: 04 Şubat 2009 - 02:36 »
  • Yayınlama
  •         Açmayacağım dedim bu videoları ama gene habu yürek sabredemeyi...Oldum olası bu tür organizasyonları seven, destekleyen ve mümkün oldukca kaçırmamaya çalışan biri olarak, tabiki ortama imrenmemek mümkün değil. Yeduklerunuze deyeceğum yok, afiyet olsun, fakat o hamsiyi havaya kaldurup, bi da ölçmek yakişiimi size heee...
            Otantik ortam süper, muhtar adaylarının organizasyona katılarak verdikleri birliktelik mesajı süper, kemence süper, kemençeyi çalan Cevat kardaşum süper, Gülenköyü senfoni orkestrası süper, Efsanenin ortama kattıkları ve, Ali Düzenli abimizin, attığı taşlar, verdiği mesajlar süper, Baki'nin yemekleri ve önlüğü süper, Adem'in nakarat sonuna girişleri süper, tatlıların yuvarlanışı süper, bizleri kıskandırmak ve imrendirmek de olsa hatırlanmanız süper, İsmail'in hiç bişe kaçırmayan çekimleri süper, daha ne deyeyim SÜPERSİNİZ arkadaşlar.
            Olsun biz iç çekerekte izlesek, siz bu tür faaliyetlere devam edin, Ali Düzenli abimden sora gevşemeyin, daha güzel organizasyonlarda yapacağınıza inanıyorum. Hemda yemekleri bira fazla yapun, kimbilir hayat bu belki baskin yaparuk daaa... Organizasyona katılan tüm abilerimizi ve kardeşlerimizi saygıyla selamlıyorum. Uşenmeden hepunuzun yanaklarindan opeyirummm...

yavuz abi neden ugrasuyilar senle bu kadar anlamadum

Ömerum hiç sorma kanser olursam, bilun sebebi bulardur. Şahit ol böyle bi durum olursa aileme tazminat ödeyecek habu acımasuzler...

desen 49

• Aktif Visirli
    • *
    • 73 Mesajı Toplam
      136 Kere Beğenildi
      • AKSPOR LTD. ŞTİ.
    • GSM: 0533 727 22 60
    Buyurun Eğlenceye
    « Yanıtla #6: 04 Şubat 2009 - 09:13 »
  • Yayınlama
  • Eğlenceye katılan tüm arkadaşlara saygılarımı sunuyorum.müthiş bir etkinlik,hakikatten imrenerek izledim.orada olmayı çok arzu ederdim.böyle güzel birlikteliklerin bozulmaması dileğiyle ALLAH a emanet olun.

BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• ahmet kaya
    • Aktif Visirli
    • *
    • ben
    • 2 Mesajı Toplam
      3 Kere Beğenildi
    GELİN BİRLİK OLALIM
    « Yanıtla #7: 04 Şubat 2009 - 17:44 »
  • Yayınlama
  • alicim cok güzel olmuş  inşALLAH senden  yeni etkinlikler bekliyoruz

• Ömer Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • 57 Mesajı Toplam
      61 Kere Beğenildi
    • GSM: 05356886550
    GELİN BİRLİK OLALIM
    « Yanıtla #8: 04 Şubat 2009 - 20:18 »
  • Yayınlama
  •  
    Ömerum hiç sorma kanser olursam, bilun sebebi bulardur. Şahit ol böyle bi durum olursa aileme tazminat ödeyecek habu acımasuzler...

ALLAH gecinden versin abi deme öyle seyler

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Ahmet Yılmaz
    • Aktif Visirli
    • *
    • 39 Mesajı Toplam
      54 Kere Beğenildi
    GELİN BİRLİK OLALIM
    « Yanıtla #9: 04 Şubat 2009 - 20:28 »
  • Yayınlama
  • Ne diyeyim güzel bir ortam ,Muhtar adaylarimizin 4 tane olmasi bence güzel bir olay simdiki Muhtar haric diyer 3 destekliyorum hepsi birbirinden degerli insanlar  hangisi hayirli ise o olsun insALLAH !!!!saygi ve sevgilerimle !!!!!!!!!!!1

Facebook Yorumları

Twittear