YGKYD-2000 Dernegi`nin Yeni yönetim kurulu üyeleri ve ilk yk. toplantisi - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD-2000 Dernegi`nin Yeni yönetim kurulu üyeleri ve ilk yk. toplantisi  (Okunma sayısı 3062 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
     YGKYD-2000 Dernegi, 22 subat 3. Dönem secimlerinden 1 hafta sonra (1 Mart 2009), 3.Dönem 1.yk. toplantisi, YGKYD-2000 Dernegi'nin 20.yk. toplantisini Stuttgart`da gerceklestirdi. Daha cok yeni ve genç yk. üyeleri ile tanisma amacli 20. yk toplantisinda köyümüz ve köylümüzle ilgili birkac konuyu görüsme firsati da bulduk. Bu toplanti da genc yk. üyeleri kardeslerim, yardim kararlarinin alinmasinda ne kadar zorluklarin oldugunu,bu yardimlasma derneginin bu güne kadar almis oldugu kararlarin ve yardimlasma derneginin calismalarinin disardan görüldügü veya sanildigi gibi kolay olmadigini, Dernegin en yakinindan, karar masasinda bizzat yer alarak anlamis oldular.

Genç kardeşlerimin bu yardimlasma derneginin daha iyi yürütülmesi yönündeki gayretli calisma göstermek istediklerini görmek beni cok memnun etti. daha iyi,güzel calisabilmemizin iki önemli hususundan birincisi,daha cok üyeye ulasmak, ikincisi ise kücük de olsa borcsuz bir mülke sahip olmak, dernegimizin calismalarini, yardimlarin artarak devam etmesini kolaylastiracagi tüm yk. üyeleri kardeslerimce benimsenmis gibi göründü. Bu calismalarin, yardimlarin devam etmesi, aidat ödeyecek durumda olan tüm Gülen Köylülerimizin bu güzide derneklerine samimi üye olarak katilmalariyla mümkündür.

En kisa zamanda bütün köylülerimizi bu dernek catisi altinda görmek arzusunda oldugumuzu önemle vurgulayarak, yeni yk. üyeleri kardeslerime, özel islerinde ve dernek calismalarinda üstün basarilar dilerim. Avrupa`nin dört bir yanina dagilmis köylülerimize selamlarimi yollar,saglik dolu mutlu ve huzurlu günler dilerim.

Selam, Sevgi ve Saygilarimla

YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya   

so.sa. Baskan:Servet Isildar-Bilal Düzenli-Murat Aktürk-Mehmet Aktürk-Arif Düzenli-Hasan Aktürk-Salih Aktürk

Yaşasın ebed, varolsun millet
                                  Payidar ol daim ey Cumhuriyet!
                                  Sensin bilene kıymetli nimet
                                  Yaşasın vatan, alkışlar oldu

(Sair-Merhum-Mahmut Kemal Poyraz-1929)

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
Gençler  sizleri  gördüm sevindim.Yurt  dışında bizleri  şerefle  temsil  eden bir  gençlik olarak  sizlerle gurur  duyuyoruz. ALLAH başarılarınızı artırsın.Selam ve  muhabbetlerimi sunarım.

Facebook Yorumları

Twittear