GELENEKSEL 2.GÜLEN KÖYÜ DAYANIŞMA GECESİNDEN FOTOĞRAFLAR - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GELENEKSEL 2.GÜLEN KÖYÜ DAYANIŞMA GECESİNDEN FOTOĞRAFLAR  (Okunma sayısı 16876 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
GELENEKSEL 2.GÜLEN KÖYÜ DAYANIŞMA GECESİ 17 NİSAN 2009'DA

2.Görüşme ve Kaynaşma Gecemiz, 17 Nisan 2009 Cuma günü  19:00-23:00 saatleri  arasında Bağcılar Belediyesi Halk Sarayında yöresel horon ekibi ve sürpriz sanatçılar eşliğinde yapılacaktır. Geleneksel gecemiz televizyondan canlı yayınlanacaktır. Kanal belli olduğu zaman duyurusu bu konu altında yapılacaktır.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE BÜYÜMEYİ SAĞLAMAK.
     Tıpkı atalarımız gibi sırt sırta omuz omuza yardımlaşarak, susadığında diğerine su vererek büyümek. Düşeni elinden tutup sessizce kaldırarak büyümek, gelişmek de bize yakışır. Madem hasret çekiyoruz memleketimize, kokusunu birbirimizde hissedelim köyümüzün, köylümüzün ;birbirimizi tanıyalım,tanıştıralım gençlerimizi omuz vurarak değil selam vererek geçelim artık yollardan …

O halde bütün köylülerimizi ve hemşehrilerimizi Geleneksel 2.Gülen Köyü Dayanışma Gecemize davet ediyoruz. Haydi İstanbul’dan Trabzon’a bir köprü kuralım ve coşturalım o geceyi...

BİLETLERİ DERNEK MERKEZİNDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ...

İSTANBUL'DAKİ GÜLEN KÖYLÜLERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ ADINA;

Dernek Tel          : 0 212 677 53 61

Dernek Başkanı    : MEHMET DÜZENLİ CEP : 0 533 313 66 13

Adres                 : BAĞCILAR BELEDİYESİ HALK SARAYI / YENİ MH. DÖKÜMCÜLER CD. NO:8
                                   BAĞCILAR/İSTANBUL

Program 21.00 - 23.00 Saatleri Arasında Kral Karadeniz TV'den Canlı Yayınlanacaktır.

Program Sunucusu 106.4 "MaviKaradenizFM" Dj'i "Karadan Denize Karadenize" Program Yapımcısı 61 FATİH'tir.

Programa Katılacak Sanatçılar;

-Adnan YILMAZ,

-Zeynep BAŞKAN,

-Cano

-Muhammed Ali Yılmaz

-Çok özel Sürpriz Yöresel Sanatçılar...

-Kemençe Üstadı Uçan Kemençeci Mehmet Canoğlu

-Klavyede Serkan

Veeee.... Horon Ekibimiz DernekpazarıGençlik Horon Ekibi

D A Y A N I Ş M A   G E C E S İ N D E N   F O T O Ğ R A F L A R

<a href="http://www2.skyalbum.com/album2/2008/200812/20081217/Lazut6178/49f0396b2e1/100kz885.swf" target="_blank" class="new_win">http://www2.skyalbum.com/album2/2008/200812/20081217/Lazut6178/49f0396b2e1/100kz885.swf</a>

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• yusufyazıcı

• Ziyaretçi

Geneleksel 2.  Gülen Köyü Dayanışma gecesi 17 nisan 2009 cuma akşamı düzenlenecek olması  uzaktaki gülen köylülerini son derece memnun etmıştır. Amma velakin uzak kaldığımız için orada bulunamayacağımızdan üzgünüz. inanin    Gönüllerimiz hep orata bulunanlarla  olacaktır. 

Bu organizasyonu düzenleyen; Başkan Mehmet Düzenli abimiz  ve ekibine, kısaca emeği gecen herkese Çok teşekkürler ederiz.

"  Dernekpazarından  Gülen Köyü Halkı adına yusuf YAZICI "

Saygılarımla ..........                                                                 

• Aktif Visirli
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • kondisyon aletleri spor malzemeleri
  • GSM: 05335523755
  • Kan Grubu: Seçmediniz
sağolasın yusufçuğum sizleride gecemize bekleriz.oradaki arkadaşları topla gel. bekliyoruz.selametle hoşca kal.

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Slm Gülen köyümüm Güzel insanları bu organizeyı tertib eten başta dernek başkanına ve yonetım kuruluna ve emeği gecen herkesi tebrik ediyorum. İşte kaynaşma ve yardımlaşma bu işte nice yilara SULUOVA KARADENIZ DERNEĞİ YON KURUL ÜYESİ.    MURAT ÇOBANOĞLU

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Bu güzel birlik beraberlik gecesi için ve emeği gecen bütün arkataşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Ancak birde ricam olacak bizim sanatçımız Sayın Muhammet Ali beyide programımıza isdiyorum.

Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• BAKİ BEKTAŞ
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
çok güzel bir dayanışma gecesi  olacağına inanınıyorum orada olamayacağım için üzgünüm ama tv den takip edecem ve gönlüm orada olacak...
organizasyonda emeği geçen herkesi teprik ederim....

SAYGI VE SEVGİLERİMLE!....

ölüm ne güzel şeydir o dur perde ardından haber...

hiç güzel olmasaydı ölürmüydü PEYGAMBER...

• Başkan
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gülen Köyü Derneği Başkanı
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
    • Gulen Koyu Web Sitesi
       Geleneksel 2. Gülen Köyü Dayanişma gecesinın Düzenlenmesinde emeği gecen herkese  ve Dernek Başkanı Sayin Mehmet Düzenli ye ve yönetim kuruluna çok Teşekür edıyorum böyle gecelerın dayanişma acısından çok önemi vardır.
İşlerim den dolayı   Bu geceye Katılamayacağım için çok üzgünüm . Bu geceye  imkani olan herkesin katılmasi  lazim  çünkü bu gecelere  ne kadar kadılım olursa o kadar önem kazanır.
       Geceye katılanların iyi ve eğlencelı bır gece gecırmelerını dıllıyorum.

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Istanbullu Gülen Köylüler Dernegi`nin düzenleyecegi 2. Gülen Köylüler dayanisma gecesine emegi gecen Baskan-Mehmet Düzenli ve yönetim kurulu üyelerini,arka planda emegi gecen,katki saglayan tüm Agabeyleri,kardesleri cani gönülden kutluyorum hepsine sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum. Bu gibi tanisma gecelerinin önemini kavrayip bu toplantilara katilmak en dogru olanidir bütün köylülerimin dogruyu yapacaklarina inaniyorum. maalesef bu senede Istanbul`daki geceye katilamiyorum,malum Ekonomik kirizden kisa mesaide(kurzarbeit) oldugumdan Almanya disina cikamiyoruz.bu sene niyetim olmasina ragmen Köyümün gecesine katilamayacagimdan cok üzgünüm. insaALLAH birdahaki senelerde bu "sansi" kacirmamaya dikkat edecegim. bu güzel geceye katilabilecek durumda olan Köylülerimin geceye büyük ragbet edecegini umuyor,"Yurtdisindaki Gülen Köylüler Yardimlasma Dernegi" Üyeleri adina, neseli,bol eglenceli bir gece diliyorum.
bizlerede, güzel gecemizi,Köyümüzün güzel insanlarini TV den izlemek kaliyor.

Herkese saglik,mutluluk ve esenlikler diliyorum

selam,sevgi ve saygilarimla

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar-Stuttgart 

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Muhammet Ali Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
    • www.muhammetaliyilmaz.com
Bu güzel birlik beraberlik gecesi için ve emeği gecen bütün arkataşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Ancak birde ricam olacak bizim sanatçımız Sayın Muhammet Ali beyide programımıza isdiyorum.

çok değerli gülenköyü ve gülenköyü sevenleri.bu sene de yapmış olduğunuz geceye katılıyorum.ama bu kalıtılımım konuk sanatçı olarak olmaktadır.
bu gecede 2-3 türkü okuyacağım.
kimsenin beni yanlış anlamasını istemem.
çünkü esas görevli olan sanatçı arkadaşlar ordadırlar.
herkesin iyi vakit geçirmesini dilerim.:)

Sevgi ve saygıya değerlere, sevgi ve saygılarımla..

• 61HACI61

• Ziyaretçi
Gülen Köylü kardeslerimizin bu dayanisma tanisma yardimlasma  gecesini  düzenliyen  emegi gecen kardeslerimizi teprik ederim ALLAH hepsinden razi olsun insAALLAH. Sanatcilarin arasinda  Kenan ve Bizim Gönül'ün olmamasi beni rahatsiz etti, bu köy hepimizin duyarsiz kalmamaliyiz hep beraber biseler yababiliriz   herkes bise yapmali ve yapabilirde uzak durmak yakismaz bize herkes artik Almanya'dakiler yapsini  kafasindan silmeli Almanya Türkiye'den deyil bizim köydende kötü oldu bizim icin Türkiye Almanya'dan cok iyi simdi  insAALLAH gene köyumüzde bulusacagiz selam ve dua ile dosta ve dostca kalin  ALLAHa emanet olun ALLAH kimseye zeval vermesin insAALLAH

• Süper Moderatör
  • *
  • 63 Mesajı Toplam
    129 Kere Beğenildi

KUTLAMA

İstanbul Gülen Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'mizin düzenlediği, "2.Geleneksel Tanışma Ve dayanışma Gecesine" katılamayacağımdan dolayı üzgünüm.
       Bu geceyi düzenleyen,değerli Başkan Mehmet Düzenli'nin şahsında tüm yönetim kurulu üyelerini, geceye katılan tüm vatandaşlarımızı ve sanatçılarımızı saygıyla selamlarım. Köyümüzü layıkıyle temsil edeceğine inandığım Mehmet Başkan'a teşekkürlerimi sunarım.

AHMET AKTÜRK(HOCA)
                                             BURSA İL SOSYAL HİZMETLER MÜDÜR YARDIMCISI

• Aktif Visirli
  • *
  • 21 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
Slm BU GÜZEL GECEDE olamadıgım için çok üzgünüm ama yüreğim sizlerle...Bu güzel geceyi düzenleyen emeği geçen herkese sonsuz tşklerrrr

Özü DoğRu OLanın SözüDe DoĞRuDuR!

• Aktif Visirli
  • *
  • 31 Mesajı Toplam
    32 Kere Beğenildi
Geceniz çok güzeldi. ödül alanları tebrik ediyorum. emeği geçenlere saygı ve sevgiler yolluyorum..

"DOĞRU OLSAM OK GİBİ ,
YABANA ATARLAR  BENİ,
"EĞRİ OLSAM YAY GİBİ
 ELDE TUTARLAR BENİ .."
           *** MEVLANA C. RUMİ***

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
  • 62 Mesajı Toplam
    113 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
       Çok güzel bir gece oldu.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Gelemeyenler çok şey kaybettiler,seneye artık...

Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • 99 Mesajı Toplam
    139 Kere Beğenildi
  • GSM: 05079310977
Geceye katılmayı arzulayıp ta sonradan bazı sebeplerden dolayı katılamayan kişilerden biri olarak,  değerlendirmelerimi ekranlara yansıyan iki saatlik görüntüler eşliğinde yapacağım.Ve bu yapacağım değerlendirmelerdeki eleştirilerimin yıkıcılığa asla başvurmayan,tamamen yapıcı amaçlı olduğunu,eksikliklerimizi kendi gördüklerimle dile getireceğimin bilinmesini isterim.

Geçen sene ile başlayan dayanışma ve birliktelik gecesinin bu sene de gerçekleşmesi öncelikli olarak bundan sonraki yıllarda devam edeceğinin bir göstergesi.Bu da meydana gelen eksiklikleri iyi tespit edip sonraki yıllara yansıtmama adına elimizi güçlendiriyor.Yapılan programın canlı yayınlanmış olması kolay kolay kaldırılabilecek bir yük değil.Bu açıdan başarılı bir performans sergilendiğini söylemem gerek.Bu seneki organizasyonun ikinci olması,geçen sene elimizde olmayan mukayese etmeyi bu sene elimize veriyor.Şu aşamada geçen sene ile bu seneyi kıyas durumu mevcut.

Geçen senenin belki de en  büyük artısı ve yapılan eksiklikleri görmeyi engelleyenlerin başında böyle bir geceye aç bir durumda olmamızdı.Verilen sürenin de yeterli düzeyde olmasıyla programın akış düzeni ve görüntünün odaklanmaması sebebiyle yaşanılan tutarsızlıklar bu dediğim sebepler ışığında gözükmez oldu.Bu seneye ise belki de en olumlu sirayeti programın belli bir tertip halinde verilmesi ve kameranın görüntü almadaki maharetiydi diyebilirim.Bu güzelliklere karşın-yayıncı kuruluşla yapılan anlaşmaya izleyicilerin çok itibar etmeyecek olmasından-ekranlara yansıyan görüntünün iki saatle sınırlı tutulması şahsım olarak yetersiz durumdadır.Ki bu görüşe çoğu kişinin destek vereceğini düşünüyorum.Hiç olmazsa özellikle program süresini belirlerken yayıncı kuruluşla bu konunnun ayrıntılı olarak görüşülmesi gerektiğini düşünüyorum.

Programa katıllan sanatçıları seçerken bizlerden yetişmiş sanatçıların sahnede yer almasını arzu ederim.Hem geçen seneki programda hem de bu seneki programda geceyi en çok şenlendirenlerin geçen sene Gönül,bu sene ise Muhammet Ali olduğunu düşünüyorum.Katılan sanatçıların ise seslendirecekleri parçaları seçerken özellikle bazı gerçekler ışığında röpörtuarıı belirlemeleri gerekmekte.

En başta da dediğim gibi bu eleştilerin yapıcı mahiyette değerlendirilmesi gerekiyor.Önümüzde yapılan iki tecrübe ve ömrümüzün ermesi halinde gerçekleşecek üçüncü dayanışma gecesi var.Bu tecrübe eşliğinde ileriki yıllarda çok daha etkinlikli,katılımcı ve birliktelik halinde geceler tertip edileceğini umut ediyorum.

Bu seneki yapılan organizasyonda emeği geçen herkese verdikleri çaba  ve gösterdikleri ihtimamdan dolayı teşekkür ediyorum.Sonuçta bu durumda bizler, biri yapsın da biz de yiyelim konumundayız.İşin sıkıntılarını bizzat yaşamadığımız için bu eleştirilerimizi mazur görün.

Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • GSM: 05356886550
Tamamen yazdıklarına geceye katılan biri olarak katılıyorum Herzemşah özellikle Bizim Gönül'ün eksikliği süre yetersizliği ve gecenin geceler kısa iken değil uzun gecelerde yapılması daha uygun olur Trabzonspor macının aynı geceye denk gelmeside şanssızlık oldu yinede ufak tefek eksikliğe rağmen gece güzeldi emeği gecen herkese cok teşekkür ediyorum

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Fikret Aydın
  • O Bir Visirli
  • *
Gercekten tek kelimeyle mükemmel bir geceydi insanın kendi köylüleryle tanışıp kaynaşması kadar güzel bişşey yoktur bence bu güzel anı bütün GÜLEN KÖYLÜ hemsehrilerimizin yaşamasını isteriM.

SAYGILARIMLA......

• Aktif Visirli
  • *
  • 21 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
valla cok şey kaybettim:( seneye artık herkese sonsuz tşkler

Özü DoğRu OLanın SözüDe DoĞRuDuR!

• Süper Moderatör
  • *
  • 63 Mesajı Toplam
    129 Kere Beğenildi
  En fotojenik fotoğraf İrfan Korkmaz ve adaşım Ahmet Aktürk.(kızmak yok...)

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
  • 62 Mesajı Toplam
    113 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
    Çocukların sayesinde biraz fotojenik çıktık abi.Seneye çok daha karizmatik çıkacam inşALLAH,sen de gelince.

Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

İrfan Korkmaz 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (17 Şubat 2012 - 02:56)
  • A. DÜLGER
  • O Bir Visirli
  • *
  • CEVAHİROĞLU AHMET DÜLGER
orda olmak isterdikk ama uzaktaa olduğumuzz için böyle bi şansımıss yoktuu bizde tvdenn seyrettik seyretmeside ayrı birr sevinçç ama orda olmak ayrı bi duygu inş seneye orda olurusss

Bayrakları bayrak yapan üstündeki KANDIR! Toprak, eğer uğrunda ölen varsa VATANDIR!

• asi melek

• Ziyaretçi
süpper geceydi ama bana tvden izlemek nasip oldu =)

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
Emegi gecen herkesi tebrik ediyorum .gördügüm kadariyla büyük bir  organizasyon gerceklestirilmis.Fakat resimlerden gordügüm salonun yeterince dolu olmadigi.insALLAH resimlerde öyle cikmisdir. aksi taktirde emege saygisizliktir.Kenan kardesim bu konuda fikir ve düsüncelerini bekliyorum.

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
  • 184 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi

Gece ses dışında çok güzeldi.. Ama şu masa başlarındaki koca hoparlörlere hala bir çare bulunamadı.. Sadece sahnedeki hoparlörler yeterli olurdu ama diğerleri de bangır bangırdı.. Şu an protez kulak takıyorum.. ;D

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Arşela

• Ziyaretçi

Gerek köylülerin bir araya gelebilmesi ve gerekse güzel zaman geçirebilmelerinin yanı sıra son derece olumlu geçen birlik ve dayanışma gecesinin devamını (3. 4. ve devamını) dört gözle bekliyoruz...

Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...

• eksebis

• Ziyaretçi
arkadaslar iyi günler geceye ayıt folklor ekıbının videosu yuklenmıs sıteye ama bulamadım.yardımcı olursanız sevınırım

• kemenceci-servet
  • Aktif Visirli
  • *
  • Kemenceci-servet
ILKÖNCE GÜLEN KÖYLÜ OKUYUCULARINA SLM OLSUN GECEYI KAZASIZ BELASIZ ATLATINIZ HAYIRLI OLSUN SENEYE DAHA IYI OLACAGINTAN EMINIM YONETIM KURULUNA VE CALISANLARINA SEVGI VE SAYKILAR SUNUYORUM ALAHA EMANET OLUN ALMANYADAN KEMIENCECI SERVET DÜZEN

Servet Düzen

• czra

• Ziyaretçi
GÜZEL  birlik adına   başka bişe yokdu ne bakımdan güzeldi merak ettim.hanki kulvardan bakıyonuzki olaya

• Metin Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
yemek güzeldi insanlar güzeldi garsonlar güzeldi kemençeci mehmet güzeldi muhammed ali güzeldi cano çirkindi adnan yılmaz çirkindi insanların geç gelmesi çirkindi herzaman daha güzeli için çaba sarf edileceğinden eminim herkese saygılar sevgiler.A.E.O.

EZEL61

Facebook Yorumları

Twittear