KARADENİZ KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ / SULUOVA - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: KARADENİZ KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ / SULUOVA  (Okunma sayısı 10954 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz

Karadeniz Kültür ve Yardımlaşma Derneği 14 Mart 2009 Cumartesi günü 8. Olağan Genel Kurulunu yaparak yeni yönetim kurulunu seçti. 3 yıldır yönetim kurulu başkanlğını devam ettiren Rızvan KORKMAZ yeni oluşturmuş olduğu yönetim kurulu ile tekrar seçilerek göreve getirildi. Yeni yönetim kurulu şu şekilde ouşmuştur.

Başkan : Rızvan KORKMAZ
   B.Yardımcısı : Yalçın YİĞİT
          Sayman : Murat ÇOBANOĞLU
         Sekreter : Nuri ASLANTÜRK
                Üye : Salih Zeki GENÇ

Yeni seçilen yönetime Gulenkoyu.Com olarak başarılar dileriz...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Kenan Yazıcı 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Erdoğan Yiğit (14 Şubat 2011 - 19:41)
  • Süper Moderatör
  • *
  • 63 Mesajı Toplam
    129 Kere Beğenildi
    Karadeniz'in ve Köyümüzün kültür ve değerlerini yaşatmak,birlik ve beraberliği sağlamak,nesiller arasında kopukluğu önlemek için canla başla çalışan Suluova Kültür ve Dayanışma Derneğinin yeni yönetimini, başta Başkan Rızvan Korkmaz'ın şahsında tüm Yönetim Kurulunu candan kutlar,daha nice güzel faaliyetler yapmalarını dilerim.

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
  • 46 Mesajı Toplam
    75 Kere Beğenildi
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
       Yeni olşturulan yönetime başta Rıdvan abim olmak üzere, başarılar diler, görev sürelerince çok güzel ve hayırlı işlere vesile olmalarını temenni ederim. ALLAH yardımcıları olsun.

desen 49

• m.gencoglu inşaat

• Ziyaretçi
     Suluova'daki Karadenizliler Derneginin yeni oluşturulan yönetim kuruluna başarılar diler kendilerini 17 Nisan 2009 Cuma günü istanbul'da yapılacak olan 2. Gülen Köylüler Gecesine bekleriz.

• O Bir Visirli
  • *
ben ali düzenli yardımlaşmayı seviom herkeze iyi yardımlaşmalar:D xD1997 li ali düzenli trabzolu .hasan düzenlinin oğluyum

• Ömer'im
  • Aktif Visirli
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
   Başarılı olmaları dıleği ile tebrikler.

• BAKİ BEKTAŞ
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
suluova karadenizliler derneğine başarılar diliyorum rızvan abiye ve yönetimine..
bence gülen köyü yardımlaşma derneğininde açılması gerekiyor çünkü suluovanın yarısı gülen köylü
SAYGI VE SEVGİLERİMLE...

ölüm ne güzel şeydir o dur perde ardından haber...

hiç güzel olmasaydı ölürmüydü PEYGAMBER...

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Yeni yönetim kuruluna  cani gönülden başarılar diler saygı ve sevgilerimi sunarım

Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Selam güzel köyümün güzel insanları derneğimize ve biz yeni yönetim kuruluna yorumlarınızla gösterdiğiniz ilgiden dolayı KARADENİZ YARDIMLAŞMA ve DAYANİŞMA DERNEĞI YÖNETİM KURULU adına teşekkür ederim... 

YON.KURUL ÜYESİ MURAT ÇOBANOĞLU 

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
 yeni yönetimi kutlar üstlenmiş oldukları bu ulvi görevden dolayı tüm köylülerim adına teşekkürlerimi sunarım.yolunuz açık olsun.......

• ahmet kaya
  • Aktif Visirli
  • *
  • ben
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
yeni yönetiminizi en içden dileklerimle kutlar köyümüz adına yabacağınız calışmalara başarılar dilerim köyümüz insanlarının içiçe olması şahsım adıma çok sevindim ALLAHa emanet olun

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
Öncelikle Dayımın oğlu Rızvan KORKMAZ abimi tekrar secilmesınden dolayı kutluyor hayırlı olmasını dilerim

ölüm ağlayan çocuğa verilen emzik kadar anlamlı tebessüme muhtaç yüzlere ...

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
18.08.1993 "Suluova Karadeniz Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği" adı altında kurulmuştur.

Kurucu Üyeler:

18.09.1993 den 14.04.1996 ya kadar…1 - Remzi TEMEL (BAŞKAN)
2 - Şenol ÖZTÜRK (BAŞ YAR.)
3 - Şevket ÇAKMAK (MUHASİP)
4 - Hasan YAZICI (YAZMAN)
5 - Hasan DEMİRKIR (ÜYE)
6 - Hamdi ÇELEBİ (ÜYE)
7 - Mustafa ALBAYRAK (ÜYE)

14.04.1996 den 12.04.2000 e kadar…
1 - Cemal ÇAKMAK (BAŞKAN)

12.04.2000 den 05.02.2001 e kadar
1 - Faik ÖZTÜRK (BAŞKAN)

05.02.2001 den 07.05.2003 e kadar…
 1 - İsak GENÇ (BAŞKAN)

07.05.2003 den 20.10.2003e kadar…
1 - HASAN ÇAM (BAŞKAN)

22.10.2003 den 20.03.2004 e kadar…
1 - Kamil AYAZLAR (BAŞKAN)

20.03.2004 den 30.04.2006 ya kadar…
1 - Sinan ÖZTÜRK (BAŞKAN)

30.04.2006 dan 16.03.2009 a kadar…
1 - Rızvan KORKMAZ(BAŞKAN)

16.03.2009 kongreyle Rizvan KORKMAZ tekrardan başkanlığ yeni yönetimi ile geldi.
1 - Rizvan KORKMAZ (BAŞKAN)
2 - Yalçın YİĞİT (BAŞ YAR.)
3 - Murat ÇOBANOĞLU (MUHASİP)
4 -  Nuri ASLANTÜRK (SEKRETER)
5 - Salih Zeki GENÇ (ÜYE)

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
     Selamun Aleykum iyi aksamlar nasılsınız Hasan Çakmak kardeşim ve Mustafa usta kardeşlerimi görüp selam vermemek bana yakışmayacağını düşüntüm.   Nasılsınız İNŞALLAH hepiniz çok iyisiniz ALLAH hepinizi olduğunuzdan iyi etsin İNŞALLAH oralarda olan tanıdıklara ta ayni selamlar hoşta ve dostça kalın. selamlarrrrrrrr tanımadıklarım kusura bakmasınlar onlarata selamımızı söyleyin ben haci Mehmet alinin oğlu hacı Mustafa Akyol  kamiloğullarindan

Gönül Gözü Görmeyen
Cam Gözünü Neylesin
Doğruya Dönmeyen Dil
Mahşerde Ne Söylesin
ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin

• amasyalıyız

• Ziyaretçi
bende amasyalyıım suluova amasyanın suluovasıysa cok memnun oldum ins gorusmek dılegıyle aeo

• Aktif Visirli
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • kondisyon aletleri spor malzemeleri
  • GSM: 05335523755
Tekrar göreve devam eden Rızvan başkana ve yönetimine hayırlı olsun der,başarılarının devamını  dilerim.

• O Bir Visirli
  • *
YENİ YONETİME HAYIRLI OLSUN VE EMİNİMKİ BU YONETİMİN İMKANLARI OLSA BU DERNEĞİ TURKİYE TANIR  BURASI BİR DUSUNCE FİKİR PLATFROMU KARADENİZLİLER DERNEGİNE SULUOVADA YASAYAN BİR İNSAN OLARAK UYE DEYİLİM BUNUN AMACI KARADENİZLİLER DERNEĞİNİN SULUVADA HERHANGİ BİR KIRATHANEDEN FARKLI OLMAMASIDIR DAYANISMA DİYORSUNUZ BURDA BUTUN KARADENİZLİLER BİRBİRLERİNİN ARKASINDAN KONUSARAK DEDİ KODU YAPARAK PRİM YAPMAYA CALISIYO  YARDIMLASMA DİYORSUNUZ ZOR DURUMDA Kİ KİMSEYE YARDIM EDİLDİĞİNİ DESTEKLENDİGİNİ GORMEDİM DUYMADIM BUNUN SUCU YONETİMMİ DEYİL TABİKİ BURDAKİ KARADENİZLİLERİN NE KADAR KOPUK  OLDUGUDUR YARIN DERNEĞE YARDIM KAMPANYASI PASLATIN BAKALIM DERNEĞİN İKİ GUNLUK  İHTİYACLARI KARSILANIYORMU HERKES GONULLER HOS OLSUN DİYE YAZMIS BİRSEYLER GONULLERI HOS ETMENİN YOLU MASUM YALANLARDAN GECMEZ BU YAZDIKLARIM COĞU İNSANI MEMNUN ETMEYE BİLİR AMA BİZ BURDA BİRİLERİNİ MEMNUN ETMEK İCİN DEYİL SULUOVA KARADENİZLİLER YARDIMLASMA DAYANISMA DERNEĞİNİN ADINA YAKIŞIR BİR FALİYET İCERİSİNDE OLMANIN MUCADELESİDİR 

Facebook Yorumları

Twittear