En İyi Antivirüs Programı [Anket] - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Anket

Kullandığınız Antivirüs Programı?

Avast
12 (11.5%)
PC-Cillin
0 (0%)
Anti-Vir
18 (17.3%)
Panda
3 (2.9%)
Nod32
39 (37.5%)
Norton
4 (3.8%)
Kaspersky
12 (11.5%)
BitDefender
3 (2.9%)
AVG
4 (3.8%)
McAfee
4 (3.8%)
Diğer Programlar
5 (4.8%)

Toplam Oy Verenler: 0

Gönderen Konu: En İyi Antivirüs Programı [Anket]  (Okunma sayısı 13355 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Arkadaşlar bu konu hakkında bir sürü konu açılmasını rağmen bu konunun içeriği diğerleri ile aynı ancak amacı farklıdır. Program İsteklerinin Çok Olduğu Bu dönemde üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek daha etkili çözümler bulabilmek için bu anketi açıyoruz.

Lütfen Kullandığınız Anti-Virüs Programını oylayınız ve memnun olup olmadığınızı konuya yazın.

Sizin yapmış olduğunuz bu yorumlar ve oylar sayesinde program arıyan üyelerimiz daha kolay ve daha iyi bir çözüme ulaşacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Diğer Bölümlerdede Bu konulardan bulunmaktadır.Ara ara böyle bölümleri canlandırmak ve iyi bir hizmet için değişik projelerle sizlere hizmetimizi artıracağız.

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
Arkadaşlar ben hem nod32 hemde kaspersky anti virüs programını kullanıyorum ben ikisindende çok memnunum ama en çok hangi programı tercih edersin derseniz ben kasperky tercih edrim yinede hepsinden iyi o programdır yani ama ankette görüyorumki herkes nod32 kullanıyor ama kimse cevap yazmamış galiba kullanıyorlar ama memnun deyiller nod32 bulmadığı görmediği virüzleri kaspersky bulup siliyor.

• YüKsEL DüZeNLi
  • Aktif Visirli
  • *
Nod32 ve kaspersky kullandım bılgısayarda cok kasıyorlar bence..Ev bilgisayarları için avast tarzı basit ama iyi programlar daha kullanışlı...Hemm sitesinde 52 gunluk bedava surumunu ındırebılıyorsun...Bittikce yenilersin... ;D

Gönlüm olurken semavî hislerle pervaz,
Takılırdım, yerdeki gölgelere her faz,
Akardım kan gibi, inceden, sinelere,
Ağlardım pas tutmuş, karanlık gönüllere...

''Şairler Susacak, Şair olduğunda herkes''

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Bu konuya şöyle bir yorum yapmak istiyorum ben aşağı-yukarı bütün antivirus programlarını kullandım. Kullandığım zaman zarfında şuna karar verdim bana güvenilir virüs programları yanında bilgisayarımı kasmayacak bir antivirus programı lazım bu yüzden bunda NOD 32 başka antivirus programı tanımam. Ufak tefek viruslere izin veriyor bu program ama sonucta o tarz sitelere girmezsen her ne olusa internetten bulup indirmezsen bence sorun olmaz çünkü çalışırken PC kasmıyor hiç bişey hissetmiyorsun en güzel tarafı bu. Buna yine en yakın programlar Avast, AVG, Kaspersky bunun yanında en berbatı Norton dur zira pc kurdunmu kaldıramıyorsun ve çok ağır. Bunlar benim fikirlerim... Karar sizin...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
Anti virüs programları arasında en iyisi kaspersky dir.Yanlız her iyinin bir dezavantajı vardır.Kaspersky bilgisayarı çok kasıyor.Ancak bilgisayarın çok iyi ise sorun olmaz.

İkinci olarakta kasmayan cinsten Avirayı tavsiye ediyorum bilgisayarı kasmıyor.

Hiç beğenmediklerimde norton ve nod 32. 
ŞAMPİYON ORAK SPOR

• Aktif Visirli
  • *
eğer pc çok hızlı değilse nod 32 kullanmanızı tavsiye ederim.ben kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım.

• Aktif Visirli
  • *
eğer bilgisayarınızda virüs olmasını istemiyorsanız bence kaspersky kullanmanızı tercih ederim evet biraz kasıyor ama en son sürümünü kullanmanızıda tercih etmem o daha fazla bilgisayarı yoruyor

• Aktif Visirli
  • *
    • Gulen Köyü Web Sitesi
Avira kullanmanızı tavsiye ederim.

• osman6189.tr.ts.gk.ift
  • O Bir Visirli
  • *
  • Vakit:" Aşk-ı Kıyam-et..."
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0538 690 41 09
 ::) arkadaşlar bende bir haftaya kadaaar bende sizin gibi nod32 kullanıyordum ve herkese bunu savunuyordum taki antivir programı ile tanışıncaya dek.nod 32 ile taradım 0 virüs buldu fakat antivir ile tarayınca 112 tane virüs bulunca hemen nod32 çöp ile buluşturdum.

• O Bir Visirli
  • *
evet küçük osmana katılıyorum diğerlewrini çöpe atıp avira ile buluşun kesin çözüm kasma yok kendi sitesinden bedava hemide sinirsız kullanın rahat edin ::)

• Bize HeR Yer TRABZON
  • Aktif Visirli
  • *
Arkadaşlar ben size belkide hiç kullanmadığınız bir program tavsiye edeyimm..memnun kalacağınıza eminim.bilgisayarınızı kasmıyor ve nod32(eset),kasperskyl gibi anti virüs programlarından iyi olduğunu düşünüyorum..bi deneyin....Programın adı """"bullguard""""..google  yazın cıkar..60 günlük deneme sürümüü...10 numara.

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
 ben cok anti virus programi denedim ama en iyisi Nod32 !!

• HAMDİ DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 5423949005
arkadaşlar ben size tekrarlayarak kaspersky öneririm ama sizin bileceğiniz bişey ben memnunum 30 günluk deneme sürümü veriyor her 30 günde bir yeniliorum onuda çözümünü buldum rahat oluyor

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
kaspersky bilgisayari cok yavaslatiyor yoksa cok iyi !!!!

• HAMDİ DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 5423949005
kaspersky internet security 7.0 kullan bişey olmaz yani yavaşlatmaz ama son sürümü çok kötü

• Bize HeR Yer TRABZON
  • Aktif Visirli
  • *
 Arkadaşlar bu antivirüs programını bir deneyin..Bildiğiniz tüm virüs programlarını çöpe atın ve bunu deneyin...Farkı göreceksiniz... www.bullguard.com  Bullguard

• Adem Çobanoğlu
  • Moderatör
  • *
  • Ander gagbana
İsmail güzel anket olmuş teşekkürler. Arkadaşlar benim bu konudaki fikrim ise çeşitli antivirüs programlarını ön pilana çıkartan artı özellikleri var, bende zaman zaman başım sıkıştığında hiç kullanmam dediğim antivirüs programlarınıda kısa süreli kullandığım oluyor, fakat işin özüne indiğimizde Nod32 ile tanıştığım gün itibariyle benim için en mükemmel antivirüs programı (Nod32) diyorum.... Kolay gelsin.

• Aktif Visirli
  • *
  • ÇÜNKÜ HAYAT BİR TERCİH MESELESİDİR
    • okul için hazırladığım web sitesi
  • GSM: 0 505 350 57 0
nod32 şu ana kadar kullandığım antivirüs programları içerisinde en tatlı ve en rahat çalışanı.nod32 security sürümü çok daha sağlam iş görüyor. Avast.Norton kaspersky vb programlarla hiç uğraşmayın bence derim...
Yeyüzünde böbürlenerek dolaşma.
Çünkü sen (ağırlık veazametinle) ne yeri yarabilir nede dağlarla ululuk yarışına girebilirsin.

• O Bir Visirli
  • *
Uzun bir süre Nod32 kullandım..Ama yine de ArcaVir'i tek geçerim..

• Seher

• Ziyaretçi
Eset ve BitDefender 1 numaradır. Kaspersky'da çok iyi ama bilgisayarı çok zorluyor.

• Aktif Visirli
  • *
  • www.ikizdere.org
    • Yeşil ikizdere'nin Güzel Sitesi ve İnternet Radyosu
Oyuu diğerden Yana kullandım.Çünkü seçenekler arasında Microsoft Security Essentials yok

Bence Hem virus temizleme hızı hem de pc dostu olmasının yanında kullanışlığı ile de son derece pratik ve güzel

Microsoftun Bu Yeni Internet Security Programı Tarafsız kaynakların Yaptığı araştırmalarda 2010 Testlerinde 2 Yıldız Alan Ender Güvenlik programı

Kesinlikle Tavsiye ediyorum

Artı olarak şunu da belirtmek istiyorum eyer Güvenlik proogramınız virus yada tehlike algılarsa ve siz buna izin verirseniz adı her ne olursa olsun o program sizi korumayacaktır.

Onun İçin Kullanıcılarda da büyük faktör bu gibi program testleri araştırmasında

Herkese virissuz bir İnternet ortamı diliyorum
TÜM HEMŞERİLERİMİZİ RADYOMUZA BEKLERİZ - CANLI İSTEK SAATİMİZ VARDIR-SİZ İSTEYİN BİZ ÇALALIM

[img width= height= alt=Radyo İkizdere - İstek Saatimiz]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553394_270104166429002_1480605839_n.jpg[/img]

Facebook Yorumları

Twittear