BASBAKANA MEKTUP. - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: BASBAKANA MEKTUP.  (Okunma sayısı 3203 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
BASBAKANA MEKTUP.
« Topic Start: 03 Nisan 2009 - 15:16 »
  • Yayınlama
  •      

T.C Basbakani,Degerli büyügüm Hemserim Sayin Recep Tayyip ERDOGAN.

Sayin Basbakanim.Icinizdeki Vatan millet sevgisini,halka yapilan hizmetin Hakka yapilmis hizmet oldugunu gözlerinizden okuyan 30 yasinda Almanyanin Berlin sehrinde yasayan Trabzonlu ticaretle ugrasan bir hemseriniz ve vatandasinizim.2009 mahali secim sonuclariyla alakali bir kac tesbitte bulundum.bu tesbitlerimi sizlerle paylasmak istiyorum.

Süphesiz siz ve bakan arkadaslariniz,partinizin ileri gelenleri MKYK üyeleri bu secim sonuclarini en iyi sekilde analiz edip degerlendirebilecek bilgi ve donanima sahipsinipsiniz

Ben kendim Vatandas Kemal olarak Ak partinin %50 nin üzerinde bir oy alacaginizi bekliyordum.Nerden bilebilirdim ki 28 sefer acilis  amacli gittiginiz Antalyanin Ergenekoncu bir Rektörü sececegini.Nasil bilebilirdimki Kürt kökenli vatandaslarimizin yapmis oldugunuz  Türkiyede bu güne kadar basarilamaislari basardiginizi onlara bir kimlik verdiginizi onlari adam yerine vatandas yerine koydugunuzu ve bu ugurda kimleri karsiniza aldiginizi.Bu halkin bunlari taktir edemeyecegini nereden bilebilirdim.%39 beni büyük bir hayal kirikligina ugratti. Sebebini merak ettimve sokaga indim ,insanlara sordumuzak yakin arkadaslarimla görüsdüm köydeki büyüklerimi aradim memlekette neler oluuyor sordum neden dedim NEDEN??????

1. Halk sizin ve cumhurbaskanimizin evlatlarinin genc yaslarda ticarete atilmalarini sizlerin makamlarini kullanarak degisik sektörlere(gemi ve mucevher)girmelerini iclerine sindiremiyor bizim br takamiz yok ama o ogluna 450m cik gemi aliyor diyorlar.
       2.  Sayin basbakanim 17 yasinda bir gencin is adami sifatiyla ticari gezilere katilmasida halkin gözünden kacmiyor.
       3.Disli olayi ve Dengir Mir Mehmet Firat beylerin belkide hakli olduklari konularda kendilerini savunamayip  görevlerinden ayrilmalari Ak partinin kankren olmus parmagi kesip atmasi degil yolsuzluklarin uzerinin örtülmesi olarak algilanmisdir.
       Basbakanim ben bunlari neden yaziyorum biliyormusuz!!!Yaninizdaki arkadaslariniz bunlari size anlatirken "monser"edasiyla diplomasi diliyle anlatarak gerceklerin uzerine örtmelerinden korktugum icindir.Biliyorum benim dilimden anlarsiniz cünkü ben vatandas Kemal im halk diliyle konusur halk diliyle yazarim.
        Avrupa birligi reformlarindaki yavaslama Kürt aciliminizin samimi bulunmamasi Milliyetciligin(kafatasi milliyetciligi)bu milliyetcilik bizim sitedede var .bu tür sebebleri herkes biliyor ve herkes konusuyor ben size söylemeye cesaret edilemeyecek gercek sebebleri yazmak istedim.
        Sayin basbakanim olumlu birsey yokmu diye soracak olursaniniz hemen söyleyeyim var. hic kimse 2003 öncesine dönmek istemiyor sagcisida solcusuda milliyetciside.hatta o günleri hatirlamak dahi istemiyorlar zaten hatirlasalardi bugun bu sonuc olmazdi.Gecmisden memnuniyetsizlik gelecegin gecmise benzemesinden kaygi duyuluyor.
        Bu durumda görev size düsüyor sayin basbakanim..Cevrenizdeki fikir gurubunu danismanlarinizi iyi secin ergenekoncular icinizde olabilir ve sizi yanlis yönlendiriyor olabilirler.Vatandas olarak sizden ricam kararlariniz dogru verin bu milleti birdaha Yilmaz Ecevit  Bahceli benzeri liderlere birakmayin koalisyonlarin ulkeyi nasil karanliklara sürükledigini hep beraber gördük.Tekrar ayni karanlikda kalmak istemiyoruz.....
        Belki diyeceksinizki sanki ben bunlari bilmiyordum!!!!Suphesiz siz bunlarin hepsinin farkindasinizdir size Hz Ömerin kissasini hatirlatmak isterim.Kendisine ölümü hatirlatmasi icin Para vererek görevlendirdigi kisiyi biliyorsunuzdur.Hz.Ömer gibi bir sahsiyetin ölümü unutmasi mümkünmudür.Ama  o mümtaz sahsiyet ne olur ne olmaz diye her gün hatirlamak istedi.Benimde mektubumu bu mahanada degerlendirmenizi  isterim.

Sizi ve samimi olan dava arkadaslarinizi Alemlerin rabbi olan yüce ALLAHA emanet ediyorum.

Kemal ALGÜL (vatandas kemal)

Basbakanlik halklailiskiler dairesi baskanligi merkez bina B/19 Kizilay Ankara

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
    Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Süper Moderatör
    • *
    • 63 Mesajı Toplam
      129 Kere Beğenildi
    BASBAKANA MEKTUP.
    « Yanıtla #1: 03 Nisan 2009 - 15:39 »
  • Yayınlama
  •                Kemal seni tebrik ederim.
                   Aynı mektubu başbakanlık sitesine de atıver.

• Aktif Visirli
    • *
    • 161 Mesajı Toplam
      228 Kere Beğenildi
    BASBAKANA MEKTUP.
    « Yanıtla #2: 03 Nisan 2009 - 16:25 »
  • Yayınlama
  • kemal kardeşim bu kadar karamsar olmaya gerek yok, eğer bir önceki seçimle kıyaslama yaparak oy azalmasını düşünüyorsan,unutmayalımki o seçimin konjektörü çok farklıydı,ak partiden kayan oyların neredeyse tamamına yakınının saadet partisine gittiğini gözardı etmeyelim. burda numan kurtulmuşun da önemli etkisi vardır.kemalcim bu şekil düşünmek ayrıca bu güne kadar akpartiyi karalamk isteyen malum medyanın ekmeğinede yağ sürmek olur,bir başka açıdan bakacak olursak,bu seçimde alınması muhtemel %50 üzeri bir oy unutmayalam ki bir sonraki seçimde ak partiyi daha zor durumda bırakacaktı.şöyle ki;o seçimde başarı tapan puanı bu yerel seçimlerde alınan oy kabul edilecekti,her şeyde bir hayır var anlayışıyla hareketten bu sonucun bu sebeplerden dolayı daha hayırlı olduğunu düşünmekteyim.hem bu sonuç ak partili yetkililerin kendini toparlaması içinde bir uyarı olacak ve daha çok çalışmalarını sağlayacaktır diye düşünüyorum.

Bu devran böyle gitmez düzelir bir gün elbet,
    Yorulan gönüllerden devralınmalı nöbet.

• Kemal Algül
    • Aktif Visirli
    • *
    • 16 Mesajı Toplam
      20 Kere Beğenildi
    BASBAKANA MEKTUP.
    « Yanıtla #3: 04 Nisan 2009 - 12:39 »
  • Yayınlama
  •  Engin kardesim  tam teslim olmus bir insan olarak sunu kabul ediyorum .olan olmayandan hayirlir.fakat benim basbakana yazdigim mektup bir memnuniyetsizlikden ziyada kendi yanindaki danismanlarinin kendisine söylemedigi gerceklerden bahseddim. Durum tesbiti yaptim bundan sonra bu yolsuzlukllara bir önlem alamazsa ALLAH göstermesin anap gibi olur bu millet onuda tarihin tozlu sayfalarina gömer.ben bunu istemedigimim icin kendi capimda görevimi yaptim bu mektupun orjinalinide basbakanliga postaladim.

• forza61yusuf

• Ziyaretçi
    BASBAKANA MEKTUP.
    « Yanıtla #4: 28 Nisan 2009 - 16:07 »
  • Yayınlama
  • bu secimdeki azalma dısardan baktıgınızda    kayıp gıbı gelıo ama size bisi anlatıyım ben 18 yasındayım  devlet makamında   basörtulu kımse alınmazken sımdı chp   acılımlar yapıo bu da eskıden yuzumuze ettıgı kufuru kendı ellerıyle yıyo anlamına gelır  yaptıgı carsaf acılımıyla carsafa dolanan chp selamlar :) biraz objektif bakın ben bundan fazlasını gorurken sız darbeleri görmus ınsanlarsınız  daha neler görursunuz

• Hatice Akyol
    • Aktif Visirli
    • *
    • 4 Mesajı Toplam
      4 Kere Beğenildi
    BASBAKANA MEKTUP.
    « Yanıtla #5: 10 Haziran 2009 - 23:06 »
  • Yayınlama
  • Selam Eniste, senin icin ne kadar doluymus, nerden buluyorsun bu kadar zamani, vALLAHi bu kadar uzun bir mektupda fadime halaya yazsaydin, ne kadar sevinirdi.

Türkiye nin gülmeyen yüzü, Sayin Basbakanimizla güldü,
    yillardir hep biz milletlere önümüzü iliklerdik, simdi devletleri oturduklari yerinden kaldirdik.

Beni öyle bir zaman sevki, sevgini en az hak etdigim zaman olsun, cünkü sevgine o zaman en cok ihtiyacim olacak...

• Kemal Algül
    • Aktif Visirli
    • *
    • 16 Mesajı Toplam
      20 Kere Beğenildi
    BASBAKANA MEKTUP.
    « Yanıtla #6: 26 Haziran 2009 - 22:58 »
  • Yayınlama
  •  Evet Hatice cok haklisin fakat basbakaninimiz dik durusu ne yazikki muhalefet tarafindan ic siyaset malzemesi yapildi.bu gune kadar israilin karsisinda el pence durmaya alismis olanlar bu kadar yüksekdozda dik durusu kaldiramadilar .(afalladier,abocigalisoldiler,forfolosoldiler.)

Facebook Yorumları

Twittear